Lokajka Lokajka komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krásný příběh, který doporučuji si přečíst. Naprosto souhlasím s komentářem Silvinek. Mám na knihu stejný názor a také jsem ji nemohla v noci odložit a četla až do ranních hodin.

29.12.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Naprosto skvělá kniha.

03.12.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Nejlepší knižní série jakou jsem kdy četla. Až je mi líto, že je to poslední díl.

26.11.2019 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Naprosto úžasný díl. Nemůžu se dočkat poslední knihy, abych zjistila co bude s Adamem, protože ten konec byl šílený. Moc moc děkuji Adriance za napsání celé téhle série, i za to že čtvrtý díl již brzy budeme moct číst.

11.11.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

No tak to byla bomba. Po prvním díle jsem se těšila na pokračování a musím napsat, že je druhý díl senzační ještě víc než první. Úplně jsem si zamilovala Adama, místy měla chuť něčím plácnout Kassiela a trpěla jsem s Ellie. Jsem hrozně ráda, že mám všechny díly ve své knihovně. Těším se až začnu číst Inferno a nejvíc, až vyjde čtvrtý díl.

17.10.2019 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Po dlouhé době skvělá kniha o andělech, kterou jsem četla. Nemůžu se dočkat, až budu číst další díly. Kniha je zajímavá, napínavá, je v ní spousta tajemství, které nebylo odkryto. Tuto sérii určitě doporučuji.

13.10.2019 5 z 5

Kapitán Kapitán Michaela Brunnerová

Oddychové a nenáročné. Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, protože příběh je čtivý, ale epilog mi úplně pokazil dojem z knihy! Proto jedna rada, nečtěte epilog!!!!!

04.05.2017 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Úžasný příběh! Od začátku, až do konce strhující. A TEN KONEC!!!! Po dlouhé době šokující čtivě a napínavě napsaný erotický román.

27.01.2017 5 z 5