locin locin komentáře u knih

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

U této knihy se mi emoce střídaly jak na houpačce smutek, pláč, smích, překvapení. Je to až neuvěřitelný kam je mužská síla a momentální vztek schopný zajít a čeho je člověk schopný, když má sílu nad druhým. Bohužel tohle už dávno nezůstalo jen v románech. Výhody knihy je že to vždy skončí happy endem. :)
Opět jedna z moc hezkých knih. :)

09.07.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Pokračování Bavettových super. Děj s neustálými zvraty a nečekanými událostmi, nenechal člověka na pochybách, že tohle je opět jedno z povedených děl. Příběh vtáhl a nepustil.
Co mam nejraději na knihách od Kateřiny Petrusové a zrovna u této knihy je to ukázkový případ, jde rovnou k věci. Neni tam žádný sáhodlouhý úvod ve kterém se člověk ztrácí a hlavně ve většině případech je nezáživný. Zrovna u tohoto díla se příběh rozjíždí už na úvodu a jede až do konce. Moc se mi kniha líbila už se těším na další knihu od této spisovatelky. :o)

12.05.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tato spisovatelka je moje krevní skupina. Příběh mě chytil a nepustil. Naprosto povený děj ať je jakkoli neskutečný. :) Rozhodně si ji ještě přečtu.

30.01.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Přečtena jedním dechem. Toto je první kniha od této spisovatelky a velmi se mi líbil její styl a způsob vyjadřování. Sice mi u některých pasáží chybněl trošku víc rozepsaný děj, ale stejně hodnotim na výbornou.

05.01.2014 5 z 5

Andělská tvář 1 Andělská tvář 1 Hana Marie Körnerová (p)

První jsem viděla film, až po dlouhé době jsem zjistila že je i kniha a to hned 2 díly. A tak jsem si ji hned vypůjčila. Musim říct, že mě mile překvapila. Film je s knihou velmi podobný a to se dá říct málo kdy, vždy se mi více líbila kniha, ale tady je vyjímka. Opravdu povedené dílo už se těším na druhý díl :)

27.12.2013 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Jedna z mála knížek, kdy jsem napřed viděla film a potom knihu. Vždy se mi víc líbila kniha, ale tentokrát musím názor změnit film mě zaujal víc. Asi to bude tím, že jsem ho viděla několikrát a věděla jsem co kdy bude a v knize jsem to co se mi nejvíce líbilo nenašla. Ale určitě si o této spisovatelky ještě něco půjčím :)

15.12.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Příběh zaujal jako všechny díly konec naprosto dokonalý. Nepravděpodobný, ale čtivý román o oddané lásce která vtáhne každého. Poslední díl vzal podle mě všechny předešlé, rozzuzlení a zápletky velmi zajímavé. Hezké čtení :)

28.09.2013 5 z 5

Ve stínu hvězd Ve stínu hvězd Kate Lace (p)

Lehký děj který přesně popisuje opravdový život. Jedna pohroma nikdy nestačí ba naopak jde ruku v ruce s další.

04.07.2013 4 z 5

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Jednoduše detektivka od Agathy, do konce v nejistotě. Přemýšlet nad tím kdo to vlastně byl.

15.06.2013 4 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Jen jednu věc vytknu a to neúprostě a pro mě strašně dloouhý prostřed knih kdy stále před všema tají dvojí svatbu pár stránek bych u toho určitě ubrala. Dohánělo mi to už k šílenství to že pořád řešila jak to udělat. Ale musím říct že rozuzlení bylo moc dobrý. Nakonec se ze všeho dostane s neuvěřitelným šmrncem :o)

24.01.2013 3 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Opět brilantní rozuzlení zápletky . Agatha opět nezklamala .. Když už si konečně myslím, že vím kdo vrahem byl, přijde zvrat a velké překvapení.... Skvělé dílo jak je zvykem ...

06.05.2024 5 z 5

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

První kniha od této autorky a musím říct, že jsem byla mile překvapená...
Několikrát se mi stalo, že jsem zalapala po dechu jakým směrem se příběh vydal či jak mě nějaká situace překvapila vystřídala ukapnutá slzička... . Musím říct, že to se mi tak často nestává... Za mě opravdu velmi příjemné prolínání současnosti s historií a velmi krásně napsaná kniha.. Moc mi sedla. Autorka má také skvělý sklon k tomu kdy ukončit kapitolu, takže vás to nutí neustále číst dál a dál :D
Doporučuji :o)

22.04.2024 5 z 5

Skrytý plamen Skrytý plamen Sandra Brown

Po dlouhé době sednuto ke knize a teda ta mě fakt bavila. Čteno jedním dechem, autorka tedy umí chytnout a vtáhnout do děje :o)

07.05.2020 5 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

První polovina knihy mě nikterak nenadchla, vše bylo až moc předvídatelné. Ale poté co jsem se přehoupla do druhé poloviny, jsem nedokázala odtrhnout oči a i slzy utekli. Zase mě autorka dostala :D

21.11.2019 4 z 5

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Znovu se ke knize asi už vracet nebudu. Konec mi přišel trochu zmatečný autorka skákala z jednoho období do druhého, že jsem se chvílemi ztrácela... Asi francouzská literatura nebude úplně pro mě :)

03.09.2019 2 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Spojení romantiky s takovouto detektivní zápletkou nebyl vůbec špatný nápad. Příběh se mi opravdu moc líbil.

15.03.2018 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Rozhodně nelituji, kniha mi byla doporučena a určitě doporučuji dále. Prostě typ knihy nad kterou přemýšlíte ještě dlouho dobu po přečtení...

25.10.2017 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

*Možný Spoiler*
Opravdu to trvalo tolik let než se konečně stalo to co bylo očividné už v počátcích jejich života??
U středu knihy mi přišlo vyprávění krapet zdlouhavé a zbytečné, ale asi vše svůj důvod mělo.
Možná se podívám i na filmové zpracování.. Zvědavost je veliká :)

25.09.2017 4 z 5

Černá káva Černá káva Charles Osborne

Opět geniální zápletka. Agatha Christie je prostě nejlepší v popisování zapeklitých zápletek. :)

22.09.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Opravdu příběh inspirovaný skutečnou události?? Z toho jde mráz po zádech. Ale můžu říct, že kniha opravdu naprosto vtáhne do děje, takže okamžitě musíte začít číst další díl, aby ste věděli co se bude odehrávat dál..

11.09.2017 5 z 5