LNaught LNaught komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Tuto knihu jsem si zamilovala už pro její téma, které vždy bude nadčasové a stojí za zamyšlení. Lehce čtivá a chytlavá, až na jednu pasáž, prostě jasná volba , jsem ráda ,že jsem před x lety dala přednost této knize před jinými,rozhodně stojí za přečtení.

Ovšem o filmovém provedení se nedá říct to samé,je škoda ,že z tak úžasného díla dokážou udělat tak děsný film,hold máme každý jiné představy o člověku zkaženém vlivem společnosti

25.10.2016 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Jsem ráda, že jsem si na střední vybrala tuto knihu do svého výběru. Je napsaná tak ,že chytne a nepustí. Kniha mě natolik nadchla ,že jsem si nemohla nechat ujít ani filmové provedení. Geniální ztvárnění hlavní postavy panem Hrušínským mi jen potvrdilo to ,co jsem již věděla,zkrátka, je to skvost. Depresivní, děsivé, až z toho člověka zamrazí. Nemůžu nic jiného než doporučit jak knižní, tak i filmovou podobu tohoto díla.

22.01.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tato kniha mne bavila nejvíce z celé trilogie. Bohužel s dalšími díly přicházelo akorát zklamání v podobě předvídaného konce a ze zábavy se stala povinnost, škoda, autorka měla skvělé téma, které se dalo napsat i jinak, více z pohledu panna Graye ,což už máme na trhu také. K filmu se raději nevyjadřuji ,hold sto lidí sto chutí ..

24.10.2016 3 z 5

Panský klub Panský klub Daniel Kapča

Ačkoli přímo nenávidím sci-fi ,tak tato kniha pro mne byla opravdu zážitek, četla se sama a je vidět ,že autor má svůj osobitý styl psaní a nenechává se ovlivňovat zajetými konvencemi. Za mne je toto dílo originální s chytlavým dějem, vtipné a zvrácené. Není to další z těch knih ,kdy už v půlce víte ,jak kniha skončí a čtete jen z povinnosti,.Jen tak dál, budu se těšit na další díla tohoto autora

24.10.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nejslabší z trilogie. Ať žije ohraná story o popelce :-/ škoda

24.10.2016 2 z 5