littlekeitt littlekeitt komentáře u knih

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

První triologie byla jednoznačně nejlepší co jsem kdy četla, ale skončila uzavřeně, proto jsem nevěděla co mám čekat od čtvrtého dílu..Jasně nějakej zvrat, ale takovej ??? Naprosto mě dostal konec. Kniha je ale přesto dobrá, i když mě trošičku štve, že je tam Simona pomalu víc jak Clary a Jace :(

Chaos Chaos Rachel Ward

Knížka mě bavila, taková oddychovka se silnějším dějem. Ale za co rozhodně strhávám body-GRAMATIKA. Nesnáším když je knížka napsaná hovorově "voko, vono, vodkud, .." :D :(

03.04.2015 3 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Děj je o mnoho lepší a víc mě zatáhl než u prvního dílu + zajimavý konec :)

03.04.2015 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Podle mě skvělá oddychovka :)

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím asi nejlepší díl, nemůžu se dočkat dalšího :) +jsem zvědavá na mezidíl, kde se dozvíme něco o Levaně než se jejím životem stalo chytit a zabít Cinder :)

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Naprosto skvělá knížka, už to bude rok co dychtivě čekám na další díl !!!

Mozartova poslední árie Mozartova poslední árie Matt Rees

Můj první historický román, který mě donutil číst další a další knížky tohoto typu. Podle mě povedené a hodně čtivé.

Počátek Počátek Jessica Khoury

Jediný co mě snad napadá je 1 slovo - nádhera. Opravdu povedené, děj mě vtáhnul hned na začátku a dokonce už mě nepustil :)

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Nad touhle knížkou jsem se rozhodovala pěkně douho. 3/4 recenzí na ni byly negativní, ale nakonec jsem si řekla že si ji koupím a vůbec nelitovala. Jedna z nejlepších knih co jsem četla, děj mě sice vtáhnul až po nějakých 60 stránkách, ale pak jsem nebyla schopná knížku odložit :)