lissa2017 lissa2017 komentáře u knih

Ve stínu Ve stínu Kateřina Castañeda

Tak mám přečteno a co dodat..... Kvalitní, inteligentní, vtipná kniha s hlubším tématem, která mne přiměla k zamyšlení nad vztahy a vším kolem mně, prostě nad životem. Ne každá kniha to umí. Kniha Ve stínu je super a jako vášnivá čtenářka mohu říci, že ji řadím mezi bestsellery.

26.07.2021 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Napsáno je to dobře, což o to. Ale nemůžu si pomoct, podle mě autorka moc "tlačila na pilu" a celý příběh a chování postav byly málo uvěřitelné. Druhá část "Daphne" je vesměs opakováním předešlého, jen z jiného úhlu, a trochu tím nudí. Hodilo by se důmyslnější zpracování této části. Čekala jsem podle recenzí víc, místo toho jsem během čtení jen udivené kroutila hlavou.

23.06.2020 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Skvělý román ze života. Všechno působilo tak realisticky, že jsem měla několikrát pocit, že nečtu knihu, ale ze se doslova koukám na Hynka v obýváku, v ordinaci, jako kdybych tam byla s ním. Ale ten závěr... nic moc bohužel. Čekala jsem víc. Proto dávám jen 4 hvězdy.

20.06.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Špatně zvolená kniha na dovolenou.......ale čtivý příběh, kterého máte plnou hlavu.

26.07.2018 4 z 5

100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše 100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše Petr Casanova

Ke knize se ráda vracím.....

26.07.2018 5 z 5

Hádej, můžeš jednou Hádej, můžeš jednou Kateřina Castañeda

Přečteno.....některé povídky mne vysloveně nadchly, jiné se mi líbily o něco méně, ale v každém případě bezva čtení :-) Doporučuji.

07.07.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi zajímavý a čtivý příběh. Osobně jsem měla trochu problém s Willem.........s jeho rozhodnutím, že jiný život, než ten jeho bezstarostný a v dostatku - nemá cenu....

27.06.2018 4 z 5