Lioncz24 Lioncz24 komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Včera dne 22.6 čas 23:47 jsem přečetl tuhle krásnou knížku

Lepší jak film

Skoro stejný hlášky ale některé hlášky jsou jiné

23.06.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha je psycho. Je to čtivé a napínavé. Příběh je zajímavý. Takový čtyřúhelníkv Jess a Jason alias Megan a Scott, Rachel Anna a Tom. Román pro všechny kdo mají rádi drama

09.08.2022 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Tuto knihu jsem začal číst na letišti směr domů byl jsem totiž v Egyptě
Datum zahájený byl 24.10 čas 4:48 Egyptský čas a datum ukončený je 10.11 čas 15:33 našeho času

Moje první kniha kde jsem si potrhával věty tužkou. Nora se nachází mezi životem a smrtí v půlnoční knihovně, kde čas je pořád 00:00:00
Co by to bylo knihovna bez knihovnici
Nora Seedová potká knihovnici Elmu, která pracovala ve skutečném světa na střední kde chodila do školy. Elma byla knihovnicí v půlnoční knihovně která byla dávno mrtvá ve skutečném životě. Nora chce umřít ale našla jsi život ve kterém byla šťastná měla dceru manžela a psa

Dojemný konec až kapka ukápla.
5 z 5 lvíčků

13.11.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

(SPOILER) Začal jsem číst 23.6 čas 21:30 a končil jsem 30.6 čas 22:58
Druhý ročník v Bradavici, kde hrozí nebezpečí. Někdo otevřel tajemnou komnatu už podruhé.
V tajemné komnatě je nebezpeční had Bazilišek, kdo se na hada podívá zkamenělý

Harry musí zachránit školu

02.07.2023 5 z 5

Děti kapitána Granta Děti kapitána Granta Jules Verne

Začíná to na lodi, kde vylovili Kladivouna a našli v něm skleněnou láhev a v tom byli 3 kopie listiny ve třech různé jazyků. Grand a jeho dvě pomocníci ztroskotaly. A naše posádka, která našla listiny se vydávají do pátrání po kapitánu Grantovi. Cesta je napříč Amerikou nevyzpytatelná. Když se dozvěděli že kapitán Grant se nenachází na Americké pevnině tak se vydávají na Austrálské pobřeží, kde našli baráček a v něm se nachází 1 trosečník lodi Britannie.

04.11.2022 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

tato kniha se mě hodně líbila. Ty vztahy jsou boží
Lepší jak dvojka a jednička. Ty samostatné příběhy jsou krásné
Trochu mě vadila na konci Ciri jak se furt vyptávala Yenn ale chápu je to ještě dítě, které chce všechno vědět i znát

19.10.2021 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Asi jsem našel nový žánr.
Tato kniha mě neskutečně bavila. Švédská detektivka bylo to moc napínavé. Mě bylo líto na konci té hackerce

03.08.2021 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Od prvního února až do 8 března jsem četl tuto boží knihu
Svět Duny je rozmanitější co se týče druhů červů a ekonomicky
Lepší jak film

09.03.2024 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

První dočtená kniha v roce 2024
Milá romantika asi to budu číst víckrát

20.01.2024 4 z 5

Pacient Pacient Juan Gómez-Jurado

(SPOILER) Začal jsem číst 14.11 čas 14:00 a končil jsem 25.11 čas 11:00

Tato kniha je strhující od samého začátku
Renomovaný doktor David, který udělá co bude potřeba aby zachránil svoji dceru. Julia je ve spáru psychopata, který manipuluje s lidskou myslí. Doktor byl sledován a odposlouchán psychopatem. David má za úkol aby zachránil dceru zabít pacienta na operační sále.

Nejlepší kniha kterou jsem četl v roce 2023

25.11.2023 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Včera 13.2 čas 21:12 jsme přečetl tuhle krásnou knížku
Pokud znáte seriál který je na HBO tak doporučuji si přečíst, protože myšlenkové pochody nejsou v seriálu
Za ty myšlenky a za ten příběh a za tu atmosféru dávám 5 z 5

14.02.2023 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Tato kniha ve mě vyvolalo velký smutek. Jsem to četl když mi umřel Pejsek. Uvědomuji si že náš pes tu byl šťastný a měl krásný život. Pro milovníků psů všem doporučuji

11.10.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem začal číst v Egyptě datum zahájený byl 18.10 a čas Egyptský byl 12:30 a konec byl 13.11 čas 19:33 našeho času

Třetí rok v Bradavicích
Harry a jeho přátelé si sedí ve vlaku a najednou vlak zastaví světla potemněla chlad se blížil otevírá kupé kde sedí právě Harry a začal mu vysávat štěstí. Naštěstí seděl v koutě nový profesor jménem Lupin a vykouzlil oslnivé světlo a chlad se vzdálil
Byli to mozkomorové
Prohledávají vlak jestli se tam neschovává obávaný vězeň , který utekl z Azkabanu. Je jediný komu se to povedlo utéct z Azkabanu

Film a kniha

Film byl průměr a kniha byla výborná

5 z 5 lvíčků

13.11.2023 5 z 5

Nejtemnější noc Nejtemnější noc Geoff Johns

Tato kniha vyšla na moje narozeniny 16.8 2022 a musel jsem to hned koupit. A vůbec toho nelituji. Svět Green Lanternů je prostě úžasný. Všechny hrdinové z počátku jsou mrtvý a přežil Flash a Hall Jordan. Na konci jsou alternativní obálky + komentáře o autorů jak vlastně vznikly panely jednotlivých stránek

28.08.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Lepší jak ten seriál co je na Netflxu. Tato kniha se skládá ze 7 hlasů rozumu. Mě se líbila povídka o tom džimu v lese jak se ten trubadůr přišel o hlas.

04.06.2021 4 z 5

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

Moje první a rozhodně ne poslední kniha od Františka Kotlety
Moc mě to bavilo číst
Mě to sedlo jak hrnec na hlavu
Démony se octnou úplně všude a my se nacházíme v České Republice konkrétně v Praze a v okolí Prahy a chystáme se na válku proti pekelných psů

Bylo to brutální čtení

29.03.2024 5 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Daisy Bell

První kniha kterou jsem přečetl v roce 2023
15. ledna čas 20:00
Já jako dospělý člověk musím říct, že to bylo tak krásně napsané, že vám ten příběh pohladí po duši
Méďa byl prostě roztomilý štěně, který chce udělat radost rodině Woodsovích

16.01.2023 5 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Tato kniha si zaslouží 5 hvězdiček
Příběh lvice Elsy je krásně napsané i smutný příběh o Elsy a jejích dětí
Jsem lví milovník
Tato kniha mě rozplakala a taky zlomila

01.07.2022 5 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Erica Spencerová byla zavražděná nebo to byla náhoda, někdo tady lže
Napínavé čtení
Hlavně buďte upřímný

09.12.2023 5 z 5

Sen ve snu Sen ve snu Edgar Allan Poe

Moje první básnická kniha
23.9 čas 18:36 a konec byl 22:16
Havran se mi moc líbil ostatné básně byli až moc krátké
5 z 5 hvězdiček

23.09.2023 5 z 5