LilluLong LilluLong komentáře u knih

Proti jeho pravidlům Proti jeho pravidlům Melanie Milburne

Prijemne čítanie, taká klasická HQ, za mna 3,5*

15.06.2022 4 z 5

Dobrodružství v Paříži Dobrodružství v Paříži Barbara Cartland

Jednohubka, jednoduchá romantická bez veľkého príbehu ale dalo sa to citat , za mna 3,5*

13.06.2022 3 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Séria ktorú som od autorky citala som opakovane prečítala, velmi sa mi páčil príbeh aj štýl písania, tato kniha sa líši ci uz štýlom alebo príbehom, je to taká príjemná akoby dlhšia HQ, dalo sa to citat i ked som čakala od nej nieco viac , a urcite by som tuto knihu nezaradila do kategórie “ erotika” za seba davam 3,5* :)

13.06.2022 4 z 5

Milenka Milenka Tiffany Reisz

Nehodnotim,zatial , som asi tak v polovici tejto časti a mam pocit akoby autorka sa znasilnovala k tejto ďalšej časti, ak dočítam do konca dufam ze nebudem mat pocit ze znehodnotila celu sériu práve touto ( dufam) časťou

12.06.2022

Žena, na niž měl zapomenout Žena, na niž měl zapomenout Abby Green

Trochu ten koniec je podľa mna odflaknuty,ale napriek tomu moje hodnotenie je za 4* za príbeh i autorkin štýl :)

11.06.2022 4 z 5

Příběh plný tajemství Příběh plný tajemství Lucy King

Úplne najvyšší level medzi HQ , aspon podľa mna :) ,krasny a zaujímavý príbeh , ziadne presladene scénky , u mna palec hore a 5* , uz sa tesim na pokračovanie :)

08.06.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Mam rada príbehy aj štýl písania autorky, niektoré jej názory ma prekvapujú ale nešokuju, a úvahy z pohladu muža viet tiez zaujímavo opísať, uz sa tesim na pokračovanie , za mna 5*

08.06.2022 5 z 5

Svázáni touhou Svázáni touhou Caitlin Crews

Este ze HQ nebola príliš dlha, sejkovske príbehy milujem a tato si u mna vyslúžila 3*

07.06.2022 3 z 5

Šejkova nevěsta Šejkova nevěsta Dani Collins

Zo série asi zatial najlepšia časť , za mna 5*

26.05.2022 5 z 5

Šejkova nevěsta Šejkova nevěsta Sophie Weston

Som sklamaná,za mna 2*

24.05.2022 2 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Dlhé časové odstupy medzi jednotlivými časťami, takze som to brala zas od prvého dielu a prečítala jedným šupom :) Autorka píše pútavo u mna ma za 5*

23.05.2022 5 z 5

Urozená guvernantka Urozená guvernantka Diane Gaston

S takýmto príbehom by sa dalo vytvoriť knižku aj o neaky ten vyšší level, za mna 3*

20.05.2022 3 z 5

Růže v poušti / Žár řeckého slunce Růže v poušti / Žár řeckého slunce Sharon Kendrick

Ruže v pousti/ tento príbeh a aj štýl písania si u mna vyslúžilo 5*

20.05.2022 5 z 5

Šejkovy námluvy Šejkovy námluvy Kristi Gold

Toto bolo sklamanie, aspon pre mna,sejkoviny milujem ale za tento príbeh ma za mna autorka 2*

20.05.2022 2 z 5

Nebezpečný vojvoda Nebezpečný vojvoda Scarlett Scott

Predošlé časti som necitala, ale tato časť sa mi zda, ze aj nezávisle sa da citat, je vtom všetkého trosku, romantiky, napetie,erotiky,politiky :) za mna 4*

11.05.2022 4 z 5

Smlouva s hraběnkou Smlouva s hraběnkou Louise Allen

OMG :) za mna 3*

11.05.2022 3 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

OMG :) za mna 2*

30.04.2022 2 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Dufam ze bude pokračovanie, i ked neviem ci si to nakoniec prečítam :) za mna 3*

29.04.2022 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Este sa to drží u mna za 4* :)

29.04.2022 4 z 5