LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Moje dojmy po dočtení jsou zmatek (moc věcí stále zůstává nevysvětlených), smutek (poslední díl krásné série), radost (Eva a Gideon už spolu víc vycházejí jako dvojka, hodně věcí si sdělují, hlavně Gideon je sdílnější). Strašně moc jsem se těšila na poslední díl, ale jako velké finále to tedy nevidím. Neslo se to trošku v duchu čtvrtého dílu (který se mi nějak nezdál) a jsem asi trošku zklamaná...
Vyvrcholení, tak pěkné série jakou Crossfire bezpochyby je, to bohužel nebylo. Myslím, že si Sylvia mohla víc pohrát s příběhem. Jako celek to spolu moc nefunguje, ale některé momenty z knihy se mi líbily. Hlavně ty, ve kterých figuroval Gideon, pořád ochanitelský, víc jedná než mluví:-). Eva se tu krásně stala dokonalým parťákem pro Gideona, řešili problémy společně, to se mi líbilo, ale první dva díly byly asi zajímavější.
Přesto vše patří Crossfire mezi vrchol svého žánru, doporučuji:-)

21.06.2016 4 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Pro mě je to zklamání. Příběh neměl tu jiskru, kterou jsem očekávala. Dlouhé popisy, jak to chodí v kadeřnictví, mě tedy nebavily. Poslední třetina knihy už byla lepší, tam se už něco dělo. Bohužel jsem se musela do čtení trošku nutit, nevtáhlo mě to do přïběhu. Prostě průměr:-\

03.12.2015 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Je to milý příběh se sexy týpkem v hlavní roli, ale trošku mi tak chybělo víc jiskření a hádek mezi Drewem a Kate, než se na sebe vrhli:-). Jinak pěkný, žádná velká zápletka. Malá prohlídka chlapského myšlení pohledem ženy. Humor, romantika a sex:-)

25.11.2015 4 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Opravdu jsem potřebovala zvednout náladu a T. Medeiros byla prostě skvělá volba. Krásný pohádkový příběh, který mě pohladil na duši a ještě jsem se zasmála. Co všechno prováděla ta nezbedná dítka :-D Humor, romantika a dobrý konec. Variace na Popelku. Doporučuju:-D

05.11.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkné. Vtipné. Romantické. Ale mě to přesto trošku zklamalo. Bavettovi a V pejru bylo prostě lepší. I tak ale za 5 hvězd:-) Rozhodně měl být příběh delší. Konec strašně uspěchaný. A taky tam mohl být více rozveden vztah mezi Míšou a Mílou nebo bych klidně brala druhý díl. A tam by se mohl opět objevit Matouš a Klárka. Líbilo se mi to, ale má to prostě pár much.

19.10.2014 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Mně se příběh moc líbil. Bennett byl takový slon v porcelánu. Ať se snažil, jak chtěl, všechno dělal špatně. Flip byla trošku upjatější, ale nevadilo mi to. Chemie mezi nimi byla. Trošku mě udivilo, že se Bennettovi zalíbila hned, ale na druhou stranu to chápu. Byl zvyklý dělat rychlá rozhodnutí, když byl v Africe a na různých cestách. V divočině se musel rozhodovat hned. Nečekat. Taky mi bylo sympatické, jak si dělal legraci z Johna Clancyho. John už se několik let dvoří Olivii, ale zatím bez vyhlídky na sňatek:-) Bennett se prostě vrhl na svou kořist - Flip:-) S chutí se vrhnu na další knihy autorky. Pro mě to bylo příjemné první setkání.

14.10.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Je to příběh o první lásce. Přátelství se změní v lásku. Romantika na první pohled. Ale pak se stane něco, před čím prostě musí Sara utéct. Musím, ale říci, že mi přišla Sara velmi naivní, ta před sedmi lety. Ta o sedm let starší mi byla víc sympatická a sebevědomá. Sawyer, trhlá kamrádka Sary, byla fakt legrační. Will byl prostě k sežrání. Takový milý, romantický kluk. Jo, ten byl fajn:-) Mně se příběh prostě moc líbil a určitě si přečtu jejich příběh z pohledu Willa. Jsem zvědavá, jak prožil těch sedm let, kdy se Sarou nebyl. Těším se.

12.09.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprostá bomba:-) Ještě teď se směju. Pohodovka na jeden večer, která vás zabaví. Místy jsem se smála i nahlas:-)
Zodpovědná kreativní manažerka, která si jede trošku spravit nervy kalbou na jednu chalupu v jižních Čechách a cestou málem přejede koně. Skončí v příkopě. Vydá se hledat pomoc do nedaleké vesnice následovaná koněm. Nasedne a jede na koni vstříc svému budoucímu muži. Fakt pecka. Mně se to moc líbilo.
Akorát během těhotenství se jí asi vypnul mozek, protože to, co tam vyváděla... Myslím, že ji měl Marvin trošku víc podusit, hlavně po tom posledním útěku:-)
A rozhodně si musíte přečíst: http://www.katerinapetrusova.cz/vanoce-v-pejru/
Už aby tu byl Pekáč buchet:-) :-)

19.08.2014 5 z 5

Moc se líbila tato kniha. Četla jsem také první díl, ale ten mě tolik nepobavil a ani nenadchnul jako tento druhý díl. Který je mnohem vtipnější, má větší spád a lépe se čte. Sice jsem čekala více vtipu, ale i tak jsem spokojená se stráveným časem, nebyl to promarněný čas. Knihu bych všem vřele doporučila.

30.11.-0001

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Topka! Nemůžu jinak... plný počet, naprosto zaslouženě!

09.02.2023 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Úchvatná kniha a celá jejich parta:-D Blake je naprosto skvělý a ty jeho přezdívky a mluva, to co z něho vypadne je vždycky perla. S Mattovou manželkou bych udělala rychlý proces, to byla fakt postava na dvě věci. Rosnička byla dobře stvořená holka a k Mattovi se prostě hodila:-) Škoda, že byl příběh tak krátký. Doporučuji a hotovo!

29.01.2023 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Jsem velmi ráda, že už je konec. A už nikdy více Laury, Massima a Nacha. Nebyl to dobrý příběh. Ploché a špatně uvěřitelné postavy. Samý alkohol, sex (a to je ještě slušné označení), zbraně, vraždění a znásilnění... Dvě hvězdy za čtivost a rychlý spád děje, ale to je tak všechno. Odložila bych tuto sérii již po prvním díle, ale chtěla jsem vědět, jak to vlastně dopadne a nerada odkládám rozečtené knihy. Ztráta času. Erotika se dá napsat i vkusně a smyslně, ale tohle je vulgárnost sama. Nikdy víc.

08.10.2022 2 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Příběh se četl opravdu dobře. Emily a Ryan byla sympatický dvojka, ale co mi tady vadilo (spíše rušilo) při čtení, tak byl William (v Třešničkách byl ale úžasný). Už jsem si říkala, kdy už toho nechá, puberťák jeden. Do seznamování Emily a Ryana se zbytečně pletl (např. ta hospoda). A babča na konci taky perlila:-) (ale ta byla roztomilá), takže se mi kniha líbila a těším se na další. Doporučuji!

17.02.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha byla hodně podobná Božskému bastardovi, ale její děj je o něco méně složitý, není tak propracovaný. Do půlky knihy jsem myslela, že usnu, kniha mě vůbec nedokázala zaujmout, až když už jsem si fakt myslela, že ji odložím, konečně se tam začalo něco dít a já četla až byl najednou konec. Bude to asi kniha, na kterou si za pár měsíců bohužel nevzpomenu, je mi líto. Lepší průměr, ale jsem zvědavá na příběh dvojčete:-) A obálky celé série jsou moc povedené!

10.02.2022 3 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Moc povedené, ale E.Kennedy to tedy rozhodně není :-), to by se příběh musel více okořenit. Postavy byly hodně pěkně vykreslené a uvěřitelné. Četlo se to samo, ale velmi rychle to skončilo.

08.02.2022 4 z 5

Kateřina Aragonská - Pravá královna Kateřina Aragonská - Pravá královna Alison Weir

Nádhera! Patří na čestné místo v každé knihovně!

20.08.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Brala jsem to jako dárek čtenářům od autorky a tak jsem k tomu také přistupovala (Grey, Darker). Jsem moc ráda, že české čtenářky měly to štěstí a kniha vyšla také u nás. Když XYZ již dále nechtělo pokračovat v této oblíbené sérii, tak ji vydalo nakladatelství Baronet (děkuji). Z pohledu Christiana je to stručnější vyprávění, Anastasie byla v tomto směru sdílnější. Některé pasáže jsem přeskakovala, protože když tento příběh již znáte, nelze jinak. Přesto jsem si četbu moc užila. A jsem moc zvědavá, zda vyjde i třetí díl z pohledu Christiana:-)

07.11.2018 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ten příběh je neuvěřitelně ohraný, ale tak hezky se to čte:-). Musím říct, že tady už Hardin nebyl takový nesnesitelný chlapík. Chvílemi jsem si ho docela i oblíbila. Dala jsem na jeden zátah všechny tři díly a jsem moc zvědavá na další, už aby tu byl! Hned jak vyjde, tak se na něj vrhnu:-)

02.11.2016 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Po přečtení příběhu Co to bude jsem byla velmi skeptická a rozhodnutá, že si od této spisovatelky už nic nepřečtu, ale dala jsem na tip a musím říct, že jsem udělala dobře. Kniha se mi četla skoro sama, nikde nebyly žádné velké výmoly. Hezky to plynulo. Ani se mi nechce věřit, že oba dva příběhy jsou od stejné autorky. Tohle bylo o mnoho lepší. Ráda si přečtu další příběh, až se mi někdy dostane do rukou. Jen to u mě nebude sázka na jistotu. Paní Táňa má asi své dny, něco se povede víc a něco míň. Ale tohle se mi líbilo. Doporučuji:-)

13.10.2016 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Tak tohle se trošku nepovedlo. Strašně chaotický děj, zmatené chování hlavních postav. Tam, kde to mělo jiskřit se nic nedělo, sice sem tam nějaká ta vtipná hláška, která mi sice vykouzlila úsměv na tváři, ale jinak žádná sláva. Jason byl nedospělý puberťák a Haley byla dívka bez mozku, ne ne ne. Takhle ne, jsem velmi zklamaná. Myslela jsem, že to bude něco na způsob Zapleteného nebo Nabíječe, ale to se k těmto skvělým příběhům vůbec nepřibližuje. Nevím, zda se odhodlám k dalšímu dílu.

15.09.2016 3 z 5