Čo to bude? přehled

Čo to bude? https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224009/bmid_co-to-bude-224009.jpg 4 246 246

Čo to bude? Túto otázku kladie Jana svojim zákazníčkam deň čo deň. Pracuje v kaderníctve, jej dcéra Zorka v kozmetickom salóne. Žijú vo svete bez mužov, ich dni sú naplnené hrejivosťou, vzájomnou láskou a priateľstvom, snami, ktoré nie vždy vyslovujú nahlas. Po smrti Janinej sestry Márie si Jana k sebe nasťahuje švagra a malú Sáru, svoju milovanú neter. Život mamy a dcéry sa od základu mení... a ani jedna netuší, že to je len začiatok.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čo to bude?. Přihlašte se a napište ho.

vekkr
19.05.2024 3 z 5

Jedna z těch průměrnějších,ale zase po této autorce sáhnu.

Jessica007
28.01.2024 5 z 5

Knihu jsem si koupila před několika lety, přečetla jsem ji nyní v rámci čtenářské výzvy. Moje třetí kniha od autorky. Kniha je docela smutná, ale je to i trochu červená knihovna, což mi ale nijak nevadilo, spíš jsem byla ráda, taková pohádka pro dospělé, ale i to si ráda někdy přečtu. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem jako -náctiletá četla dívčí romány (nejen).

knihovniceS
09.12.2023 4 z 5

Co to bude?
Knihu skvělé autorky jsem opět přečetla jedním dechem. Tentokrát to bylo neveselé čtení. Příběh se točí okolo Jany ve středním věku, které náhle zemřela mladší sestra a zanechala po sobě malinkou dcerku. Jak vše dopadne, přečtěte si – doporučuji. Dávám 4 hvězdy.

Knihománie startuje již popáté a letos přinese 22 novinek

20.10.2015

Kniha Čo to bude? v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x