LenRan LenRan komentáře u knih

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Myslela jsem, že Viciouse nic nepřekoná, ale stalo se. Celá série je úžasná, ale tento díl byl o něco málo lepší než ostatní. Dokonale poskládané, bojovnice Edie a temný Trent, tak rozdílní , tak komplikovaní a společně nedokonalí, zamilovala jsem si je.
Neodpustím si ale poznámku k obálce. Pořád jsem měla pocit, že jsem toho modela někde už viděla, nevím jestli je to on, ale vypadá jako ten na obalu Barvy půlnoci. Ať je to jak je to, víc by se mi tam prostě líbil nějaký míšenec, když je to knížka o něm. Nic to ale nemění na obsahu, ten je prostě dokonalý:) btw...dočkáme se vydání dílu o Baneovi?

29.05.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ani nevím co napsat.....prostě úžasná kniha a tím, že vychází z reálné zkušenosti autorky, o to víc ji povyšuje nad všechny její ostatní úžasné knihy. Zařadila bych to mezi povinnou četbu :)

21.01.2019 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Po delší době příběh, který mne dokázal rozbrečet, a i když k němu mám výhrady (prostřední střední školy, překlepy, obálka) moc jsem si čtení užila, je to výborně napsané a ten konec byl super :)

15.03.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Příběh, bez nějakých větších překvapení, ale jako vždy dobře napsáno. Trošku jsem měla pocit, že se to táhne, přeci jen jsem u autorky zvyklá na větší grády. Další díl si určitě přečtu, kamarádi vypadali dost zajímavě :)

30.01.2023 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

I přes velmi slibný začátek, se příběh bohužel časem zacyklil a přešel do nudy, kde se neustále řešilo to samé do kola a opravdu jsem měla problém to dočíst. Na konci knihy jsem měla pocit jako bych zdolala Mount Everest. Škoda, autorku mám moc ráda, toto se ale moc nepovedlo.

16.05.2022 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Někdy prostě dočtete knížku a nemáte slov. I přesto, to je ale potřeba říct :)
Krásný příběh, na který jen tak nezapomenu.

03.05.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tak jo no, asi to pro jednou přežiju, že toto napsala Elle....naše Elle, sázka na jistotu!
Bylo to ještě v době před Off-Campus, budiž ti odpuštěno:) Aspoň víme, kam se to posunulo a jak jinak užásná spisovatelka teď jsi :)

22.02.2022 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Pokud se nenecháte odradit strašnou obálkou a názvem, najdete v knize docela hezký příběh, u kterého můžete vypnout a jen se nechat pobavit.

14.12.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Knihy této autorky jsou každá úplně jiná. Oceňuji, že to nesype jak přes kopírák a vše na jedno brdo, do čehož spousta autorů časem sklouzává.
Příběh je zajímavý, dobře se čte, i když mám pocit, že bych si určitě přečetla více kapitol z Nathanova pohledu a linka s bodygardem mohla být trochu propracovanější. Ale jinak jsem absolutně spokojená, opět musím pochválit i překlad, obálku a korekturu. Děkuji :)

10.06.2021 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Tato kniha je úplně jiná, než jsem zatím od této autorky četla. A s klidným svědomím, mohu říct, že ve mně zanechala největší dojem.....no spíš největší zářez, ránu, díru, nevím, byl to citový masakr z kterého se snad brzy vzpamatuji.
Postavu Heleny, jsem si zamilovala, obdivuji ji a vím, že k této knize se už asi nikdy nevrátím, ale ani nezapomenu o čem je.
Ráda bych poděkovala i za dobrý překlad a knihu bez gramatických chyb, to dnes už bohužel není samozřejmost. Za mne jedna z nejlepších knih letošního roku!

29.07.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Děkuji za takovou knihu, krásný příběh, uvěřitelný a obohacující. Někteří autoři z nás ty emoce ždímají až násilím a u tohoto příběhu spojeného se smrtí jsem se toho docela bála, ale nebylo to tak. Všeho bylo akorát :)

04.03.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Několikrát jsem musela přestat číst, abych to rozdýchala a aby se mi vrátil rozostřený zrak. Fakt to se mnou zacloumalo :) To, jak tam autorka zahrnula texty písní a poezii, bylo prostě úžasný a přesně proto, čtu takovýto knížky. Chci to cítit a u jejích knížek se to už stalo pravidlem.

21.05.2018 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Tak toto byla super jízda, vůbec jsem se nemohla odtrhnout a výborně se u této knihy bavila. Super dialogy, charaktery postav, troška napětí a tajemství. Jasně že bych tam našla nějaké ale.....ale nechce se mi, celkově super.
PS: Velké díky Liamovi za zmínku o Gotan Project, protože jsem si je díky tomu poslechla a jsem úplně unešená tou nádhernou hudbou!

18.04.2024 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Jako vždy se to prostě výborně čte a těžko odkládá, mám tady ale nějaké to"ALE"...
Vadí mi, že námětem autorka tak trochu vykrádá sama sebe v Ukradeném polibku. Začínal hodně podobně, panenská nevěsta, mafie, svatba z donucení, atd....a druhé ale, je takový detail, ale mě to prostě vadí: několikrát se dočteme, že Sparrow nepije kafe a pak dojde domů a jde si udělat kafe. Je to sice detail, ale mě tyto maličkosti docela vadí. Celkově jsem se ale jako vždy pobavila.

14.08.2023 4 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Celou dobu jsem váhala mezi odpadem a jednou hvězdou, ale protože jsem to dokázala dočíst, tak tu jednu si to zaslouží. Ve mně tyto dvě knihy vzbuzovali jen odpor, hlavní hrdina totální strup a děj strašně nudný, stále stejný dokola: špatně popsaný sex, co si vezmu na sebe?, nějaká akce v klubu a věčné sprchování nebo koupání (už chápu proč je v L.A. nedostatek vody), nic víc se nedělo, jediná akce, která se stala je až na konci, ale to proběhlo tak rychle, že to ani nestojí za řeč. Nedoporučuji, ztráta času.

26.05.2022 1 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Je to vlastně celkem smutný příběh. Grahama mi bylo líto, je vidět, že prostředí v kterém člověk vyrůstá, ho velmi zásadně ovlivňuje. Vůbec se nedivím, že po tom, v čem vyrůstal a čím si prošel, měl prostě strach.
Naštěstí Rikker a láska umí divy, takže jsme se dočkali i odvahy a dobrého konce :) Moc pěkné, další prosím :)

19.12.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

O hodně lepší než první díl. Bohužel scénu, kdy Poppy spustí poplach, jsem četla na veřejnosti, takže malé varování, nedělejte to :))))
Je to hodně přitažené za vlasy, ale nějak mi to nevadilo, prostě romantická groteska, výborná na odreagování.

16.02.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Tak to byla krásná pohádka! Autorka se inspirovala u Ďáblova advokáta, Krásky a zvířete a Fantoma opery, okořenila to svým úžasným talentem a stvořila nádherný příběh. Doporučuji pro všechny romantické duše :)

06.12.2020 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Za mě nejlepší díl(četla jsem teda jen 3, jeden jsem nesehnala). Oba hlavní hrdinové se chovali jako lidi, dělali chyby a hlavně Emmaline byla super holka. Navíc oba měli dost pošahané bývalé partnery, takže celkově moc příjemné, vtipné a doporučení hodné :)

15.05.2020 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Super napínavý příběh, ze začátku pomalejší rozjezd, ale pak vás to úplně pohltí a odrovná! Dobrý poměr mezi krimi a romantikou, hlavní postavy jsem si zamilovala, určitě doporučuji.

20.04.2020 5 z 5