LenkaPet LenkaPet komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Wow, já prostě nemám slov. Miluji Sarah J. Maas, bezvýhradně. A až tuto sérii doctu, budu prázdná a zničená jako když jsem přečetla Skleněný trůn ... no co, jdu do toho hned ...

08.03.2022 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Moc se mi líbí nápad, velmi mě zajímá, protože si myslím, že ta hrozba je skutečná ale kniha se mi až tak moc nelíbila, mám celou sérii ale nevím jestli si jí někdy přečtu. Každopádně byla napsaná hezky a proto jen jedna hvězda dolů.

04.04.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Kniha je to zvláštní a svým způsobem smutná, ale je že života a to opravdu velmi věrně. Přečíst doporučuji, jen doporučuji v lepší dobu než když prožíváte rozvod.

02.01.2021 4 z 5

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Silvia Arazi

Není to zrovna můj žánr. Čekala jsem že to bude více o manželství, o tom co se mezi těmi lidmi děje po rozvodu, tak jak to slibuje, ale jsem ráda že jsem ji přečetla.

18.02.2020 2 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Skvělá kniha. Většinou napínavá, překvapivá a čtivá. Jen ty vztahy jsou opravdu hodně složité a všech je mi až líto. Musím číst dál, protože prostě potřebuji vědět jak tohle všechno dopadne a zase mě děsí, že ještě nevyšla celá série...

23.05.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

No ... Kniha se mi líbila asi až od půlky, možná i trochu později. Příběh, který se odehrává v pozadí, je celkem k ničemu, ale Jameson se mi nakonec zalíbil a dokonce jsem se na konci knihy docela zasmála, což velmi oceňuji.
A upoutávka na další knihu o Tristanovi zabrala tedy na sto procent, tak doufám, že bude lepší než tato.

13.04.2023 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak ta byla Boží. Příběh jako každý jiný, ale ty hlášky. Opravdu parádní kniha díky humoru, který v knihách tohoto druhu chybí. Konec tedy velmi přeslazený, ale to už je fuk.

25.02.2023 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Krásná romantická knížka ... ale třásly se mi z ní ruce a zrychlil dech. Bylo to napínavé a bolavé. Škoda, že taková láska je těžko uvěřitelná...

20.02.2023 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Kniha je fantastická. Naprosto mě uchvátila. Druid je boží. Nejvíc se mi na knize líbí humor jakým je napsaná, opravdu mě moc potěšila a doufám, že v dalších dílech bude stejně fajn. Navíc mám obrovskou radost z vydání ... malý paperback. S chutí si knihu přečtěte, nečekala jsem to, ale je opravdu bezvadná.

27.12.2022 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Tak takovýhle závěr jsem tedy nečekala. Všechno možné ano, ale tohle? To jako budu dva roky čekat co bude dál? Je to jasné, moje nejoblíbenější spisovatelka se zbláznila. Bože Sarah J. Maas, děkuji, děkuji, děkuji. Myslela jsem že se konce nedočtu, asi jsem v té rychlosti přeskočila i pár slov na každé stránce, ale do prdele...
Kniha je dlouhá a zamotaná, ale boží. Prosím přeložte další knihu rychle, jen co jí ta úžasná žena napíše . Nevim jestli tohle přežiju.
Proboha, čtěte. Kdo miluje knihy Sarah J. Maas nemůže dát méně než všechny hvězdy co jdou dát. Zase mě dostala. Naposledy jsem takovýhle pocit měla když jsem dočetla v sérii Skleněný trůn díl, kde zajali Aelin a zavřeli do železné rakve.
O knize jako takové nic psát nebudu, kdo chce ten si jí přečte bez potřeby číst o čem kniha je nebo jestli stojí za přečtení.
Omlouvám se za můj citový výlev, myslela jsem, že tentokrát to zvládnu, ale to nejde. Přeji krásné čtení.

16.11.2022 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Skvělá kniha. Nevím co víc říct. Je o nás ženách, o lásce a přitom je s nadějí smutná. Aspoň pro mě.
Přečtěte si jí. Je krásná.

18.09.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Moc se mi líbila. Jdu hned na další díl. Čtu až po sérii, která vyšla po této a doporučuji přečíst nejdřív tuto.

20.07.2022 5 z 5

Čaropisci Čaropisci Robert Jackson Bennett

Kniha se mi moc líbila, potřebovala jsem si odpočinout od všech těch kouzelnic, víl a elfů. Příběh je super a jdu hned na druhý díl

29.04.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Miluji tuto spisovatelku, pro mě je nenahraditelná. Úžasná kniha. Děkuji za ní. Čtěte, čtěte a čtěte, nic lepšího nenajdete.

05.03.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Jednoduše waw, kniha je skvělá. Myslím, že není víc co dodávat.

29.12.2021 5 z 5

Železný vlk Železný vlk Siri Pettersen

Zbožňuji Siri Pettersen. Myslím že není co k tomu dodávat. Kniha je skvělá, tak jako předchozí řada Havraní kruhy.

12.12.2021 5 z 5

Otrávená Otrávená Jennifer Donnelly

Hezká kniha, líbila se mi, ale Nevlastní sestra se mi líbila víc. Spisovatelku mám ale moc ráda už díky nápadu psát o věci kterou známe jinak nebo z druhé strany.

04.04.2021 4 z 5

Najdeš mě ve tmě Najdeš mě ve tmě Vlastina Svátková

Úžasná kniha, líbila se mi že všech nejvíc, protože přišla zrovna ve chvíli kdy jsem ji potřebovala. Je převážně o toxických vztazích a tím jak se pak vyrovnat sama se sebou a také to že to co v a po těchto vztazích cítíme je úplně normální a je to v pořádku. Děkuji za ní

14.02.2021 5 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Úžasná kniha. Moc mi pomohla v mém životě, když jsem se když jsem se cítila ztracená.

14.02.2021 5 z 5

Zima čarodějnice Zima čarodějnice Katherine Arden

Úžasná, naprosto dokonalá trilogie. Miluji pohádky a tahle je prostě boží. Vždy mě mrzí, že nedokážu číst knihy víckrát. Čtěte ????

04.11.2020 5 z 5