lenka7767 lenka7767 komentáře u knih

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Nechci byt moc kriticka, napad a pribeh se mi libil, ale autorce se nejak nepovedlo mi ho prodat. Dojata jsem byla jen kdyz nekdo umrel. Lasku Rafemu a Lii jsem nejak nemohla uverit, v milostnych scenach zadna vasen. Po precteni teto serie uz chapu, co znamena literatura pro mladez. Ale i tak by mohla byt lepsi.

30.01.2020 2 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Skvele zakonceni cele serie. Nemohla jsem se odtrhnout, musela jsem cist a cist. Libilo se mi to tak, ze mam v planu knizky znovu precist.
Nemam teda buhvi kolik nacteno, moji oblibenou serii byla Pisen ledu a ohne od Martina (a mozna to tedy neni srovnatelny) ale Maasova pro me vytvorila zajimavejsi svet a vyrazne lip se mi to cetlo. Happyend mi nevadi, naopak ho mam rada. Smekam pred autorkou, ktera je o rok mladsi nez ja a dokazala neco tak uchvatneho napsat. A jeste to hrnula co rok to dalsi dil.
Jen me mrzi zakonceni dejove linky Elide a Lorcana. Ne ze bych nebyla spokojena, jak dopadli, ale ta cesta k tomu mohla byt trosku lepsi.
Jsem rada, ze jsem serii dala po prvnim dilu, ktery mi prisel dost holcickovsky, sanci. Stalo to za to. Brecela jsem teda nekolikrat a to i u podekovani autorky v zaveru knihy. :-D

19.12.2019 5 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

Mě se knizka libila a určitě si od autorky ještě neco přečtu :) Líbilo se mi, ze to bylo napinave i zpusob, jakym se Sela s Benem sblizovali.

25.09.2023 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Linka s Bitty se mi nelíbila a ke konci jsem ji už dost přeskakovala, ale jinak oddychovka. :-)

11.05.2022 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Mě se knížka moc líbila. Zajímavý příběh, Silas byl nej!

03.04.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Pekna pohadka. Hodne predvidatelne(ta Amaranthina hadanka byla jednoducha az hanba), ale Maasova jinak dobre pise i kdyz me teda u teto serie vadil popis deje jen z pohledu Feyre. Ale jinak to bylo fajn, ale se Sklenenym trunem se to neda srovnavat.

12.02.2020 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Muj nejoblibenejsi dil z cele serie. Moc se mi libil pribeh Elide a Lorcana a jejich pasaze jsem cetla nekolikrat.

19.12.2019 5 z 5