lenka011 lenka011 komentáře u knih

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Dnes doručeno, dnes přečteno. Kniha se velmi dobře čte, ani chvíli nenudí. Další z knih, od kterých se těžko odchází a děj vás neustále nutí číst dál a dál. Už se těším na další díl z této série.

19.04.2021 5 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Tuto knihu jsem si koupila náhodou a vůbec jsem se nenudila. Naopak, Kupuji zpětně předchozí díl, musím nutně vědět, co se přihodilo Floře. A autorku si řadím mezi mé oblíbené.

24.01.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Tuhle knížku jsem si vybrala proto, že i já se mílovými kroky blížím do věku hlavních hrdinek. Jen jsem si na přečtení nevybrala zcela vhodné místo. Spolucestující ve vlaku asi hodně dlouho nezapomenou na mé výbuchy smíchu.

10.04.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Je zbytečné,cokoliv psát,vše už bylo řečeno.Snad jen jedno - NUTNĚ POTŘEBUJI DALŠÍ DÍL!!!!

08.03.2017 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Mám ráda knihy s napětím.Tuto sérii jsem začala číst po několika mnohem drsnějších knihách a sama jsem byla zvědavá,zda mě vůbec osloví.Po pár stránkách bylo rozhodnuto.Dostala mě.I já jsem se stala součástí života kanadské vísky a všech jeho obyvatel.Zjistila jsem,že mi jejich společnost chybí natolik,že jsem ihned objednala i další díly.

04.04.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

KdysI dávno mě kniha provázela na každém kroku.Pod peřinou s baterkou jsem dočítala poslední stránky,jinak bych stejně nemohla spát.Na několik příštích let jsem knihu opustila,Byla jsem ráda,pokud jsem stihla pár článků v časopisech.Před nedávnem jsem ale začala znovu číst.Na doporučení jsem si koupila tuto knihu.A nelituji.Nádherný příběh,styl psaní,od kterého se nemůžete odtrhnout.Zase jsem se s ní vrátila do doby,kdy nedbám na ranní vstávání do práce a čtu a čtu.Už ne pod peřinou,jen s brýlemi na nose.Mé první setkání s autorkou a určitě ne poslední.

26.02.2017 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Knihu jsem začala číst náhodně,po komentářích,které jsem tu četla.Je krátce po půlnoci a já jsem na konci.Poslední dobou jsem četla mnoho knih,ale žádná z nich mě nezasáhla tak silně,jako tato kniha.Určitě se k ní znovu vrátím.

14.05.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Přečteno za jediný den.Nešlo jinak.Napínavá od samého začátku do konce,Nešlo skončit.Skvélá kniha,Objednávám další Kim a nemůžu se dočkat.

03.03.2017 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Váhala jsem,zda knihu koupit.Rozporuplné komenty,Někoho nadchla,druhý se nudil.Nakonec jsem to riskla a koupila.První čtyři kapitoly jsem si zoufala.Nenadchla mě,,nemohla jsem se začíst,odbíhala jsem.Ale nevzdávala jsem to.Nakonec jsem si na jiný styl psaní zvykla a kniha už mě začínala bavit.Není to to nejlepší,co jsem četla,ale nakonec je zajímavá.

03.03.2017