lenka011 Online lenka011 komentáře u knih

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Dnes doručeno, dnes přečteno. Kniha se velmi dobře čte, ani chvíli nenudí. Další z knih, od kterých se těžko odchází a děj vás neustále nutí číst dál a dál. Už se těším na další díl z této série.

19.04.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Tuhle knížku jsem si vybrala proto, že i já se mílovými kroky blížím do věku hlavních hrdinek. Jen jsem si na přečtení nevybrala zcela vhodné místo. Spolucestující ve vlaku asi hodně dlouho nezapomenou na mé výbuchy smíchu.

10.04.2021 5 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Tuto knihu jsem si koupila náhodou a vůbec jsem se nenudila. Naopak, Kupuji zpětně předchozí díl, musím nutně vědět, co se přihodilo Floře. A autorku si řadím mezi mé oblíbené.

24.01.2021 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Knihu jsem začala číst náhodně,po komentářích,které jsem tu četla.Je krátce po půlnoci a já jsem na konci.Poslední dobou jsem četla mnoho knih,ale žádná z nich mě nezasáhla tak silně,jako tato kniha.Určitě se k ní znovu vrátím.

14.05.2017 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Mám ráda knihy s napětím.Tuto sérii jsem začala číst po několika mnohem drsnějších knihách a sama jsem byla zvědavá,zda mě vůbec osloví.Po pár stránkách bylo rozhodnuto.Dostala mě.I já jsem se stala součástí života kanadské vísky a všech jeho obyvatel.Zjistila jsem,že mi jejich společnost chybí natolik,že jsem ihned objednala i další díly.

04.04.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Je zbytečné,cokoliv psát,vše už bylo řečeno.Snad jen jedno - NUTNĚ POTŘEBUJI DALŠÍ DÍL!!!!

08.03.2017 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Váhala jsem,zda knihu koupit.Rozporuplné komenty,Někoho nadchla,druhý se nudil.Nakonec jsem to riskla a koupila.První čtyři kapitoly jsem si zoufala.Nenadchla mě,,nemohla jsem se začíst,odbíhala jsem.Ale nevzdávala jsem to.Nakonec jsem si na jiný styl psaní zvykla a kniha už mě začínala bavit.Není to to nejlepší,co jsem četla,ale nakonec je zajímavá.

03.03.2017

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Přečteno za jediný den.Nešlo jinak.Napínavá od samého začátku do konce,Nešlo skončit.Skvélá kniha,Objednávám další Kim a nemůžu se dočkat.

03.03.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

KdysI dávno mě kniha provázela na každém kroku.Pod peřinou s baterkou jsem dočítala poslední stránky,jinak bych stejně nemohla spát.Na několik příštích let jsem knihu opustila,Byla jsem ráda,pokud jsem stihla pár článků v časopisech.Před nedávnem jsem ale začala znovu číst.Na doporučení jsem si koupila tuto knihu.A nelituji.Nádherný příběh,styl psaní,od kterého se nemůžete odtrhnout.Zase jsem se s ní vrátila do doby,kdy nedbám na ranní vstávání do práce a čtu a čtu.Už ne pod peřinou,jen s brýlemi na nose.Mé první setkání s autorkou a určitě ne poslední.

26.02.2017 5 z 5