leník511 leník511 komentáře u knih

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Musím říct, že ze začátku mi dělalo trošku problém se začíst a úplně mě to nebavilo, a řekla bych, že je to asi zatím za mě nejhorší díl ze série. I tak se mi to ale moc líbilo. Jen prostě další díly se mi líbily víc. Na závěr bych chtěla říct, že já četla tenhle díl po dočtení Královny stínů, protože hrozně lidí doporučovalo si to přečíst až potom, ale já osobně bych řekla, že je úplně jedno, kdy si to přečtete (klidně i jako první knihu), protože já asi nenašla žádný důvod, proč by to tak být nemohlo.
SPOILER: I když jsem hned od začátku věděla věděla, že Sam umře, tak mě to hrozně dostalo a bylo mi ho neskutečně líto...

04.11.2020 4 z 5

(Že)nám (Že)nám Bára Vencálková

Dokonalé

23.08.2020 5 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Průměrná knížka, která mě nijak extrémně nenadchla a vůbec mě nebavily kapitoly s pohledu Selininy dcery. A i když jsem uhodla, jak to skončí, tak konec mě dostal.

11.08.2020 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

(3,5 hvězdičky)
Moc nechápu, co na tom všichni mají, protože první třetina byla celkem nudná a strašně dlouho trvalo, než se hlavní hrdinové seznámili. Druhá třetina byla z celé knížky nejlepší a romantická linka byla skvělá. Třetí třetina už zase nic moc... Tentokrát to nebylo ani tak nudné, jako spíš příšerně natahované. Za mě takový lehčí nadprůměr.

08.08.2020 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

(2,5 hvězdičky)
Průměrná knížka, která mě nijak nenadchla a od autorek jsem čekala víc.

23.07.2020 2 z 5

Vládkyně kouře Vládkyně kouře Laura Sebastian

Tohle bylo snad ještě horší než první díl !!!

03.07.2020 odpad!

Catwoman: Zlodějka duší Catwoman: Zlodějka duší Sarah J. Maas

(4,5 hvězdičky)
Sarah ani tentokrat nezklamala...

28.06.2020 5 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

(4,5 hvězdičky)
Naprosto úžasná knížka, která má naprosto skvělý a propracovaný svět. Bohužel půl hvězdičky srážím za pomalejší rozjezd a za to, že mi cca od poloviny knihy bylo jasné, kdo bude Zero.

18.06.2020 4 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Miluju ti sérii !!!!

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Normální romantická knížka, která za mě nijak nevyčnívá z davu.

23.03.2020

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Úžasný příběh, který stojí za přečtení.

23.03.2020 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

První díl jsem četla asi ve 12, kdy jsem z něho byla naprosto unešená. Tenhle v 15 a musím říct, že už se mi to nelíbilo tolik... není to tím, ze by byla tato série špatná, ale pokud už jste starší, tak se vám to asi nebude líbit tolik. Proto bych se nedívala na to, že je knížka doporučena až od 15, protože pokud vám nevadí jeden (ještě ne tak moc detailně popsaný) sex, tak si ji přečtěte klidně dřív.
Knížce dávám ale i tak plný počet, protože před 2 roky by se mi určitě líbila mnohem víc.

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

(4,5 hvězdičky) Až na kapitolu Klíčení, skvělá poezie.

23.03.2020 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

(3,5 hvězdičky) Doporučila bych ji spíš starším cca 20. Já ji asi neprožívala tak, jak bych měla.

23.03.2020 3 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Za mě ještě lepší jak první díl.

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

(3,5 hvězdičky) Oproti druhému dílu trošku zklamání, tak doufám, že poslední díl bude stát za to.

21.03.2020 3 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Za mě příjemné překvapení. Postavy a děj super, akorát mi to občas přišlo trochu předvídatelné.

21.03.2020 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha by mohla být určitě o minimálně polovinu kratší a děj aspoň o polovinu zajímavější.
Za mě takový průměr.

21.03.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Obrovské zklamání. Kniha byla naprosto nezajímavá a děj mě vůbec nebavil. Akce se rozjela až na posledních 70 stránkách, a i tak mě to nijak extra nechytlo.

21.03.2020 2 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Úžasný příběh, kde si určitě zamilujete hlavního hrdinu.

02.04.2019 5 z 5