leník511 leník511 komentáře u knih

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tenhle díl se mi líbil o trochu víc jak ten první a to hlavně z toho důvodu, že Tyler už se nechoval jako blbec. Ty romantické scény byly naprosto nádherné a obdivuji autorku, že je dokázala tak krásně napsat. Poprvé jsem u knížky brečela, hlavně na konci. Nutně potřebuji další díl.

04.04.2018 5 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

(4,5*)
Wooow jakoze musím říct, že jsem od toho nic moc neočekávala, protože mi přišlo, že se to hrozně moc lidem nelíbilo, ale já teda nemůžu souhlasit. Ten svět je neskutečně propracovaný, hlavní hrdinky jsou úžasné (u mě je teda favorit Mirabella :) ), zvraty jsou fakt top a hrozně moc se těším a zároveň jsem nesmírně zvědavá na další díl.

26.03.2021 5 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Josef Kajetán Tyl

Za mě doporučuji do povinné četby, protože kniha má cca 80 stran a do toho je to divadelní hra, takže to máte hned přečtené a děj je fakt jednoduchý na pochopení.

22.02.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Bylo to hezké a čtivé, ale za mě bohužel nejslabší knížka od autorky. Možná to dělá ten hokej nebo nevím, ale něco mi tam prostě chybělo...

05.01.2021 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Neeeeeeee !!!! Já ještě nechci konec !!! Poté, co jsem přečetla první díl, jsem si vůbec nedokázala představit, že bych si tuhle sérii tak zamilovala, ale stalo se a já teď dočetla poslední díl... Nechápu. Nemohla by autorka napsat třeba ještě nějakou novelu ? :D
SPOILER: Mrzí mě, že se tam ještě víc nerozebral vztah mezi Manon a Dorianem, protože to mezi nimi skončilo tak otevřeně a já bych hrozně chtěla vědět, jak to nakonec dopadlo :(.

03.12.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Za mě to bylo trošku horší jak minulé díly, ale i tak mě to strašně bavilo. Jenom mi přišlo, že jsem se s hlavními hrdiny nezžila tolik, jak s ostatními. Jo a Sabrinu jsem občas chtěla vzít pánvičkou...

02.06.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Naprosto dokonalé !!!

22.03.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Odvrácená tvář lásky byla za mě lepší, ale toto bylo taky úžasné a moc vám to doporučuji (hlavně pokud mate rádi poezii).

07.04.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Sice to nebylo lepší jak Papírová princezna, ale i tak to bylo milé a pěkné. Všem, kteří mají rádi romantiku, doporučuji.

31.03.2019 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

(3,5*)
Za mě je to o trošičku lepší než první díl, ale pořád to nemá má původní trilogii. První polovina knihy mě upřímně moc nebavila, ale ta druhá byla fakt super. No a ten konec... Úplně jsem dostala chuť si znovu přečíst první trilogii...
A fakt doufám, že bude další díl z pohledu dvojčat a popřípadě Dylon :D.

16.01.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Sice to pořád nebude patřit mezi mé nejoblíbenější knihy tohoto žánru, ale líbilo se mi to víc jak Vicous a epilog byl vážně krásný...

30.09.2020 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tento styl a žánr knih mám fakt ráda a baví mě, ale musím říct, že první polovina téhle knihy pro mě byla takové utrpení, že jsem vážně přemýšlela, že už ji číst nebudu... Nakonec jsem to ale nějak přehodnotila a řekla si, že tomu zkusím dát ještě šanci. Za sebe musím říct, že druhá polovina byla o dost lepší, a i když to nebude jedna z mých oblíbených knih tohoto žánru, tak se mi to i ke konci líbilo a pustím se do dalších dílů. Ale teda to co předváděl hlavní hrdina... Ke konci už mi byl i sympatický a přestal se konečně chovat jak totální kretén, ale moje srdce si i přes to nezískal.

15.09.2020 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

(3,5 hvězdičky)
Začátek, který byl z pohledu holek, byl celkem nudný... Pak část prvního dílu, ale z pohledu Hardina, byla místy už trochu ohraná, ale jinak bylo hezké se zase vrátit k jejich úplným začátkům. Kapitoly z pohledu kluků mě fakt bavily, hlavně ty z pohledu Vance a poslední Hessa kapitoly byly fakt super.
Celkově bych řekla, že to nebylo úplně špatné, ale zároveň si myslím, že to autorka vůbec nemusela vydávat...

25.07.2020 3 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Hezký příběh, který měl sice občas trošku nudné pasáže, ale jinak to bylo super.

23.03.2020 4 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Boží !!! To, co mi malinko chybělo v prvním díle, tak tady bylo.

23.03.2020 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

(4,5 hvězdičky) Úžasná originální knížka, ale chvíli mi trvalo, než jsem se v tom zorientovala.

23.03.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

I když jí dávám „jenom” 4 hvězdičky a patří mezi ty „horší” knížky od autorky, tak se mi moc líbila.

21.03.2020 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kdyby to šlo, tak půl hvězdičku uberu, protože to nebyla taková topka, ale i tak se mi to líbilo moc. Děj je napínavý a já jsem snad neodhadla ani jeden zvrat.
Je vidět, že i čeští autoři umí psát.

21.03.2020 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Všichni to tady chválí kvůli originalitě, ale nikdo nenapsal, že originalita a konec je na této knížce to jediné dobré, protože jinak vás k této knížce nebude táhnout vůbec nic (můj názor). Ze 376 stran se to klidně mohlo zkrátit na 200.

21.03.2020 3 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Když od ní nebudete nic očekávat, tak se vám líbit bude.

02.04.2019 5 z 5