Leniik33 Leniik33 komentáře u knih

Oči modrého psa Oči modrého psa Gabriel García Márquez

Nálada každé povídky je ponurá. I když kniha má jen přes 100 stran, četla se mi trochu hůř. Některé povídky mají spád a čtou se dobře, ale u některých mi unikala pointa. Určitě stojí za přečtení.

01.03.2019 4 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Má první knížka od Kinga a musím řict, že to bylo něco :) Na první pohled příběh o ničem, ale myšlenkové pochody hlavní hrdinky jsou velmi dobře zpracované. A ten závěr... Dozvíte se, že jedna z halucinací byla realita.

18.10.2018 5 z 5

Hledání ultra Hledání ultra Rich Roll

Zajímavý příběh a kroutím hlavou nad tím co dokážet vydržet lidské tělo. Některé části pro mě byli nudnější, ale vždy to vykompenzovala následující kapitola :)

22.08.2018 4 z 5

Krámek s kouzly Krámek s kouzly James R. Doty

Velmi zajímavě napsaná motivační knížka. Neříká jen, že člověk má věřit v sebe sama, ale odkrývá i tajemství života samotného spisovatele (lékaře). Příběh je zpestřen i jak pan Doty popisuje některé své operace. Kloubouk dolů před takovým člověkem.

04.06.2018 5 z 5

Ládíík zase nezklamal :) Zábavné, čtivé, poučné... Jedním slovem skvělé :)

04.06.2018 5 z 5

Kyselina sírová Kyselina sírová Amélie Nothomb

Má první kniha od Amelie. Naprosto geniálně vymyšlený příběh, škoda že knížka nebyla tlustší :)

18.01.2018 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Bohužel mě tato knížka moc neoslovila. Nesedl mi styl pana Fitgeralda. Příběh je zajímavý, ale knížka není moc čtivá.

19.09.2017 3 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Milé a pohádkové čtení :)

Nekonečná pouť Nekonečná pouť Jan Cimický

Tuto knížku jsem četla před několika lety, ale i přesto si velmi podrobně vybavuji, že mě naprosto ohromila. Příběh vás vtáhne do dramat celé rodiny a kolikrát si říkáte, jak to vše mohli zvládnout.

Hluk Hluk Vladimíra Skřivanová-Bošková

Zajímavě pojaté téma, jak může hluk psychicky člověka naprosto zdecimovat. Určitě stojí za přečtení.

19.09.2017 3 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Dřív než jsem šla spát, tak jsem si přečetla pár stránek a většinou jsem dokázala přestat číst až nad ránem :) Děj je dokonale vymyšlený a do poslední stránky jsem nevěděla, kdo za tím vším stojí. Knížku přečtete za pár dní :)