Leniiis Leniiis komentáře u knih

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Já od knížky nečekala vůbec nic, vzala jsem si ji náhodně v knihovně a byla jsem opravdu mile překvapená.
Krátký kapitoly, děj zamotanej, že člověk musí zas číst dál a dál, at už se konečně dozví která bije. Závěr byl trochu moc i na mě, ale neubralo mi to na celkovým dobrým pocitu z knížky ani trochu.
Zkuste přečíst. Je škoda, aby knížka zůstala bez povšimnutí i když nemá zrovna zlatou nálepku bestseller.

08.05.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal a naservíroval nám příběh originální a chvilkama až nechutnej tak, jak to on dobře umí. Za mě jako vždycky bomba. Už zase budu netrpělivě čekat na další dílo.

05.05.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka se mi líbila, až do té doby než jsem přišla ke konci. Celkovej závěr mě normálně naštval a přišlo mi to jako blbost. Za to ubiram jednu hvězdičku, protože jinak měla knížka našlápnuto fakt dobře.

25.04.2020 4 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a zaujala mě obálka, tak jsem zkusila vzít domů a nelituju. Příběh, kdy chvilku máte dojem, že z toho všeho už blázníte taky. Knížka, kdy jsem se bála večer v práci.,což se mi fakt nestává často. Za mě určitě doporučuji.

23.04.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Mě se tento příběh moc líbil. Nikdy mě nepřestane udivovat, co se za války dělo a co lidé zažívali.

17.04.2020 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

První polovina knížky nezajímavá, v druhé polovině se to už rozjelo víc a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Každopádně bych tuto knížku označila tak, že neurazila, ale ani nenadchla. Zaujala mě ale krásná obálka.

14.04.2020 3 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Díky hodnocení této knížky zde na databázi jsem nečekala nic moc, ale byla jsem překvapená. Zajímavé téma, čtivost knížce nechyběla, napětí tam bylo o trochu míň než mám ráda. Příběh na mě působil trochu překombinovaně a za mě až moc náhod najednou. Nicméně i tak hodnotím knížku kladně :-)

02.04.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Mě se knížka líbila moc, byla čtivá a konec byl pro mě překvapením, jako u spousty jiných knih, kde nikdy nepřijdu na to kdo je vrah! :-) Postavy se mi líbily snad všechny. To se mi stává málokdy. Autorku zřejmě zařadím mezi své oblíbené.

27.03.2020 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Za mě naprosto bezchybně sestavenej příběh. Ač moc nemusím duchařiny, tak do tohoto příběhu se mi to hodilo a opravdu mi nejednou naskočila husí kůže. Určitě doporučuji!

24.03.2020 5 z 5

Smrt paní Westawayové Smrt paní Westawayové Ruth Ware (p)

Za mě tato asi nejslabší od autorky.. bývám zvyklá na větší jízdu, ale kdo ví.. Možná mě knížka tak nenadchla, protože člověk má myšlenky pořád jinde skrz situaci, která teď aktuálně je tady u nás. Myslím, že autorka to umí i mnohem líp!!

19.03.2020 4 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Hodně smutná knížka. Veronika mi pořádně lezla na nervy..ale nakonec všechno dopadne tak, jak to dopadnout má. A jak? No to si musí každý přečíst sám.

05.03.2020 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Tato knížka se mi sice líbila ze všech tří knížek od autorky nejmín, ale pořád byla dobrá natolik, abych si autorku přidala do oblíbených.Tak šup, kde je nějaká nová knížka??! U ted se nemůžu dočkat :-)

04.03.2020 5 z 5

Hlavně ať ti udělá dítě Hlavně ať ti udělá dítě Václav Gruber

Knížka nebyla uplně špatná, ale mě trochu vadilo, že příběh nebyl víc do hloubky. Takový všechno rychlý, o postavách se toho člověk vlastně taky nedozvěděl zas tak moc extra.

28.02.2020 3 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Za mě opravdu naprostá pecka. To byl tak čtivej a napínavej příběh, že to ani neumím popsat. Hned letím do knihovny pro další knihu od této autorky. Určitě bude patřit k mejm oblíbenejm.

23.02.2020 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Ach jo. Knížka super, ale co ten otevřený konec?!

19.02.2020 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Možná se mi tato knížka líbila ještě víc než první díl. Ač historický romány moc nečtu, tak v případě téhle autorky jsem udělala vyjímku a jsem nadšená :)

06.02.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Super knížka! :-)

06.02.2020 5 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Za poslední dobu jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Trochu mě rozladil konec... Ale i tak dávám pět hvězdiček,protože jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

23.12.2019 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

No..jsem zvědavá na pokračování tohoto příběhu, protože nesnáším otevřený konce..četlo se jedním dechem díky krátkým kapitolám..:-) oceňuji téma..zase něco trochu jinýho než je ve všech knížkách.

16.12.2019 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Psaní příběhu pozpátku jsem vůbec nepochopila. Jestli to mělo nejakej důvod, tak mi fakt uniklo jakej. Jinak příběh docela fajn. Ale takový nadšení z knížky jako mají ostatní já teda nesdílím.

04.12.2019 3 z 5