Lenama18 Lenama18 komentáře u knih

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Tuto knihu jsem si stáhla na Googlu, a moc jsem od ní neočekávala, ale ve finále byla docela fajn. Hlavní vyšetřovatelka byla sympatická a děj ubíhal rychle, jen ten konec byl takový slabší. Pro mě to byla taková trochu oddechovka než na jaké detektivky jsem zvyklá.

03.06.2021 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Začátek knížky byl fajn, ale potom to začalo být takové utahané. Konec překvapil, ale víc jak na 3 hvězdy to bohužel není.

20.01.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Chris je můj velice oblíbený spisovatel, ale tato knížka nebyla za mě na 5 hvězd. Děj byl fajn a knížku jsem přečetla na jeden zátah, ale proste mi tam něco chybělo.

03.01.2021 4 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Mě se knížka líbila, napínavá od začátku až do konce a i rozuzlení bylo super. Když jsem jsem viděla hodnocení této knížka tak jsem se bála že to bude nic moc ale opak je pravdou.

07.04.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nejlepší knížka od této autorky, tak jsem zvědavá na další jestli se ji taky takhle povede. Celou knížku jsem byla napnuta kdo za tím vším stojí až jsem prostě podezřívala snad všechny postavy. Konec byl příjemným rozuzlením vražd.

01.04.2020 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tenhle díl se mi líbil ještě více než ten první. Začátek byl trochu zdlouhavý ale autorce to odpustím protože tak od stránky 100 to teda vzalo velký spád a nakonec jsem to přečetla na jeden zátah. Vraha jsem teda absolutně netipla, přesně takové knihy mám ráda. Těším se na další díl.

19.02.2020 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Začátek knížky je super, opravdu jsem hltala každou stránku a byla zvědavá jak vše dopadne. Po přečtení cítím malinké zklamání, čekala jsem trochu jiné rozuzlení ale to nemění nic na tom že je knížka dobrá.

03.11.2019 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Knížku jsem přečetla za jeden den, za mě se četla fakt sama. Konec je docela překvapení tohle by mě opravdu nenapadlo ale malinko mě mrzí že to nebylo více rozvinuté. Rozhodně stojí za přečtení, já se nenudila ani chvilku. Doufám že vyjdou i další knížky od tohoto autora.

23.05.2019 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Dobrá knížka, ikdyz mě trochu štvalo jak je Emily hloupá a naivní že si to všechno nechá líbit. Konec knížky mě opravdu překvapil, tohle jsem nečekala.

15.03.2021 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Asi nejlepší díl od této spisovatelky. Celou knížku jsem byla napnutá kdo stojí za sérii vražd, konec sice neměl ten správný WOW efekt ale i tak to byla jedna ze super detektivek.

02.02.2021 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Knížka se četla dobře, byla jsem zvědavá jak to vše do sebe zapadne. Konec byl překvapivý, ale stejně mi tam ještě trochu něco chybělo. I tak je to jedna z dobrých detektivek a jsem zvědavá na další díly.

22.04.2020 4 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Super čtení u kterého jsem hltala každou stránku. Když už se konečně dostalo rozuzlení tak mi spadla brada ale posledních 20 stránek mi úplně vyrazilo dech. Podle komentářů jsem od této knihy nic moc nečekala ale mile mě překvapila.

15.08.2019 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Knížka se opravdu dobře četla, bylo to napínavé, ale konec byl malinko přitažený za vlasy.

10.03.2024 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Za mě jedna ze slabších knížek od Angely. Moc postav až jsem se kolikrát ztrácela a odhalení vraha taky nic moc.

01.12.2023 3 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Tak toto byl jeden z nejlepších psychothrileru co jsem zatím četla, úplně mi běhat mráz po zádech při představě, co vše hlavní hrdinka musela prožívat. Jako neříkám že to není malinko přitažené za vlasy, ale i tak to bylo super čtení.

31.05.2023 5 z 5

Čekání Čekání Blake Pierce

První díl byl super, tento už trochu pokulhával, ale ještě dám šanci třetímu dílu. Doufám že bude k něco lepší než tento

14.02.2023 3 z 5

Hlídaná Hlídaná Blake Pierce

Knížku jsem četla jako e-knihu a mile mě překvapila. Děj mě bavil, sice jsem si v půlce knížky správě tipla vraha, ale i tak byla kniha dobrá a určitě pořídím další díly neboť jsem zvědavá jak to bude s Rylei pokračovat.

19.01.2023 4 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Super čtivá knížka, trochu mě zaráží že má docela málo hodnocení, ale mě se ten příběh prostě líbil. Byla jsem zvědavá jak to celé do sebe zapadne takže jsem opravdu hltala každou stránku.

02.03.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Poslouchala jsem knihu jako audio a děj se mi líbil. Pátrání po vrahovi bylo napínavé a skoro do konce jsem nevěděla kdo za tím stojí ikdyz mě konec malinko naštval, jsem zvědavá zda bude pokračování.

25.10.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Knížka se docela dobře četla ikdyz za mě by mohla mít méně stránek. Od půlky knížky jsem měla tušení kdo za tím asi tak může stát což se na konci tak nějak potvrdilo ale malé překvapení tam bylo. Nechápu že tato kniha má tak velké hodnocení když to je průměrná detektivka. Předchozí díly byly fajn a tak doufám že Do posledního dechu bude lepší čtení.

01.09.2019 3 z 5