Lena78537 Lena78537 komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Kniha mě do první třetiny moc nebavila. Byla jsem lehce řečeno zmatená. Ale potom mi začaly být postavy Leona a Tiffy sympatické. Vtipný příběh o spolubydlení a vztazích.

12.10.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Oddychové čtení.

22.07.2020 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Skvělé oddychové čtení. Bavila mě možnost volby, ze které strany začít knihu číst a pak taky celý příběh z pohledu dvou postav.

22.07.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nenáročné, oddychové čtení. Velmi předvídatelné, tak akorát k letní pohodičce.

22.07.2020 2 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Když se z průměrné americké hospodyňky stane superhrdinka. Do toho dvě pubertální děti a zběsilá akční honba za bývalým. Jeden z nás musí zemřít. Kdo to asi bude? Taková ta klasická, prvoplánová, akční slátaninka. Po téhle stránce příběh na můj vkus až příliš přehnaný. Ale proč ne, čte se velmi dobře a ve výsledku mě druhý díl, ač je dle mého po prvním už navíc, svým způsobem bavil.

10.10.2022 3 z 5

Čarodějnice - Láska, která vedla ke zradě Čarodějnice - Láska, která vedla ke zradě Mari Griffith

Příjemně a čtivě napsáno.

15.12.2021 4 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Taková ta pohodovka, která nenadchne, ani neurazí. Pohodové vyprávění změny životního stylu. I když knížka za mě pokulhává za ostatními autorčinými publikacemi, i tak mě bavila. Přesně sedla do toho, co teď potřebuji. Moc nad ničím nepřemýšlet a nechat se unášet klidným vyprávěním vtipného příběhu.

11.11.2021 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Příjemná oddychovka.

14.08.2021 3 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Musím říct, že jsem se těšila, až celou sérii "pokořím". Amélie už mi lezla tak trochu na nervy. Celé se to četlo velmi dobře, jen mě mrzí, že třičtvrtě knihy bylo tak nějak v poklidu a na posledních stránkách se to v každém díle autorka jakoby snažila dohnat. Ale četlo se to moc dobře. Doporučuji.

04.08.2021 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Tento díl jsem si zatím užila nejvíc. Příběh se začíná velmi dobře rozvíjet a ač nejsem úplně cílovka, série mě zcela pohltila. Těším se na další díl :)

01.07.2021 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Páni, ač nejsem úplně cílovka, moc se mi tato série zatím líbí. Rozhodně pro mě ještě lepší, než první díl. Těším se na další :)

31.05.2021 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Žádnou knihu jsem snad neodložila tolikrát. Né že by se mi nelíbila, jen na mě byla asi trochu moc zdlouhavá a chvílemi mě z ní nebylo úplně dobře. Možná jsem se příběhu bránila z pohledu matky. Nevím.. Každopádně stojí za přečtení.

22.02.2021 3 z 5