Laurel Laurel komentáře u knih

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Zatím nejlepší díl z celé série. Nemám slov! Líbilo se mi, že se to odehrávalo v Idrisu. Clary&Jace! Magnus&Alek! Jsem zvědavá, s kým bude Simon... Izzy nebo Maia? Hmm... Jako plus je i to, že se tam objevily i nové postavy. A hlavně- vysvětlilo se, jak to tedy s Jacem je... Kdybych mohla, dám i víc, ale jelikož je maximum 5 hvězdiček, musím dát jen pět.

PS: Dali se dohromady♥

16.12.2014

Selekce Selekce Kiera Cass

Kdybych mohla, dala bych těch hvězdiček víc, než jen 5. Knížka je naprosto dokonalá! Zamilovala jsem se do ní ještě před tím, než jsem jí začala číst. Rozhodně mě nezklamala. Nemálo jsem se zasmála, a z prince Maxona jsem úplně hotová. No není úžasnej? Líbilo se mi, jak byla America sama sebou. Jsem zvědavá, jak se série bude dál vyvíjet. Snažila jsem se to čtení co nejdýl zdržovat, protože nemám další díl... Ale copak to jde?! NE! Takže teď tu sedím, culím se jak retard a brečím, že chci pokračování..! Jop, jsem v pohodě :D

btw. Proč je další až 30.dubna! :'( Jdu se s tím poprat v originále :'D

30.11.2014 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Oh můj bože! Strašně se mi to líbilo. Přečetla jsem to skoro hned. No jo, blbá škola. Ale bylo to boží. Líbili se mi Čtyřkovi reakce na Tris. Úplně zlaté. ☺☺☺ ♥♥♥

26.11.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka se mi strašně líbila, jen jsem nebyla tak napjatá, jak bych měla být normálně. Bohužel jsem před knížkou viděla film, ale to se nedá nic dělat. Strašně se těším na pokračování. Jsem zvědavá, jak se to nakonec vyvine :D

23.10.2014 5 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Super díl! :) Líbil se mi, ale připadal mi slabší oproti 1. Byla to taková super rychlá oddechovka, která se četla hodně rychle. Nápad to byl zajímavý (např. to s tou Faye nakonci). Nelituju, že jsem si knížku přečetla. Jsem dost zvědavá na další díl ;D

14.10.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Krásná trilogie! Nelituju toho, že jsem jí četla. Obdivuju Tris. I když v některých případech mi dost lezla na nervy..:D A Čtyřka? Ten je prostě dokonalý! :3 Ale ten konec mě dost překvapil. Myslela jsem si, že po tom všem, co se jim stalo, budou šťastní a ono tohle!? U žádné knížky jsem takhle ještě nebrečela! Písmenka se mi rozmazávaly před očima! Ale v epilogu, to co udělal Tobias, bylo hezký. Bylo pro mě těžký, rozloučit se s postavami. Už se těším na další knihy od této nadané spisovatelky:3

20.06.2014 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Super knížka! Strašně se mi líbil vztah mezi Sky a Zedem! Taky bych takovýho kluka brala :3 Zed byl roztomilí, a to, jak se ke Sky choval, bylo prostě dokonalý! Rozhodně to byl originální nápad u kterého jsem se nemálo smála ;)

12.05.2014 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Křídla, Kouzlení, Iluze, Osud... Co k tomu dodat? Snad jen to, že tato série mě naprosto okouzlila! Autorka to napínala až di poslední chvilky. Když byla v nějaké scénce Laurel s Tamanim, říkala jsem si: ,,Jo, kašli na Davida a buđ s Tamanim!" . Pak to bylo zase naopak. Jsem strašně ráda, že Laurel skončila s tím, s kým skončila. Jen Yuki mi bylo líto.. A u posledního slova, z pohledu Davida, jsem brečela jako malá! Dojalo mě to a bylo mi ho strašně líto. Prostě a jednoduše: těším se na další skvělé knížky od této úžasné spisovatelky!

24.04.2014 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Hádův chrám... No co k tomu dodat? Jen to, že je to ta nejlepší, nejúžasnější knížka/série, jakou jsem kdy četla! Rozhodně doporučuji všem. Po otevřeném konci u Proroctví Athény jsem se nemohla dočkat na pokračování. A když jsem se blížila k závěru téhle knížky-upřímně? -byla jsem zoufalá. Přečetla jsem ji až moc rychle. Ale stoprocentně jsem se zasmála :D Rick rozhodně nezklamal u žádného dílů. Už se nemůžu dočkat pokračování! :3333

13.04.2014 5 z 5