Laurel Laurel komentáře u knih

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla! Konečně (pro mě) něco nezvyklého. Jsem zvyklá číst takový ty knížky, kde se prostě holka musí dát s tím klukem dohromady, ale tohle bylo něco jiného. A hrozně se mi to líbilo! Bylo zajímavé sledovat zvyky tehdejší doby, různé intriky a podvody, ale i ta oddanost, loajalita a obětavost. Kelseu jsem si hrozně oblíbila, a s ní i Palcáta, Rafana a Kostěje. Nemůžu se dočkat na další díl.

Všem srdečně doporučuji!!!

31.07.2015 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Úžasná knížka, okamžitě mě to vtáhlo do děje :3 A ten konec :O Nemůžu se dočkat dalšího dílu O:)

19.05.2015 5 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Název ke knížce dokonale sedí. Naprostá bombovka. Hned jsem se zamilovala. Akčnost, originalita, napínavý děj a mnoho dalšího- to všechno knížka má. Rozhodně doporučuji všem. Úplně mě to pohltilo :3 ♥

20.04.2015 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Nemůžu uvěřit, že je konec. Fakt. Sice mi ta bitva připadala dost krátká, to jsem čekala víc, ale na druhou stranu to Rick dohnal na tom konci. :3 Protože to bylo naprosto fantastické. A zabijácké. Nevím, co bych mohla dodat- slovy ty pocity totiž nejdou popsat. Série byla/je naprosto úžasná a moje nejoblíbenější ♥ A hlavní postavy jakby smet :'D Nikdy nebudu litovat, že jsem si jí přečetla. Neuvěřitelné zakončení ♥

26.03.2015 5 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Úžásný. Sofronie rozhodně nezklamala. Nemůžu se dočkat dalšího dílu:3

21.03.2015 5 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Páni. Úžasné zakončení knížky. Takový převrat jsem fakt nečekala. Vůbec jsem se nemohla od děje odtrhnout. Konec byl úžasný, ostatně jako celá série :D Nemám, co bych vyčetla, takže 5* :3

09.03.2015 5 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Hrozně jsem se těšila, až si knížku přečtu. A musím říci, že mě vůbec nezklamala. Zajímavý a originální nápad, pobavení a akce. Líbily se mi Sofroniny tajné výpravy za Mydlounem, který mi hned padl do oka. Knížku hodnotím 5* :D

02.03.2015 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Knížka se mi líbila. Přečetla jsem si ji hlavně kvůli Rickovi. A nezklamala mě. Nepřipadala mi sice tak úžasná, jako Percy Jackson, ale líbilo se mi to. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Dávám pět hvězdiček :)

09.02.2015 5 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Super díl! :) Líbil se mi, ale připadal mi slabší oproti 1. Byla to taková super rychlá oddechovka, která se četla hodně rychle. Nápad to byl zajímavý (např. to s tou Faye nakonci). Nelituju, že jsem si knížku přečetla. Jsem dost zvědavá na další díl ;D

14.10.2014 4 z 5