Laurel Laurel komentáře u knih

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Neříkám, který díl byl lepší. Protože to ani já sama nevím :D V 1. dílu se mi líbilo renesanční období, jak to tenkrát chodilo, kultura (vůbec mě to nezachránilo při zkoušení :'D) a hlavně Lorenzo. :3
Tady byla zase moderní doba, Lessiny reakce (:'D) a Austin :3 Strašně mě to nadchlo, čekala jsem, že to bude slátanina, ale kupodivu nebyla :3 A konec nepředvídatelný! Fíha. To se autorce klaním :D Takže vřele všem doporučuji ♥

09.12.2015 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Připadá mi, že tenhle díl se mi zatím líbíl nejvíc. :3 Zhltla jsem to jedním dechem :3

25.11.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tuhle knížku jsem si přečetla na doporučení mé nejlepší kamarádky (teda, doporučení- spíš mi to docela drsně vnutila :DD ). A myslím, že budu víc než jen upřímná, když řeknu, že jsem jí za to fakt vděčná :D Knížka se mi líbila od prvního okamžiku! Zamilovávám si, čím dál, tím víc, knížky s touhletou tématikou. Okamžitě jsem se vrhla na druhý díl, tak jsem zvědavá :333

19.10.2015 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Musím říct, že tenhle díl se mi zdál lepší. Fallona a Autumn jsem si možná oblíbila víc, než Kaspara s Violet. Nevím proč. Možná proto, že mi Violet lezla na nervy se svým fňukáním. Jinak souhlasím s názorem marieh111- taky jsem zvědavá na pokračování.

09.08.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Takový zvraty jsem vážně nečekala :D Super díl! a ten konec? Nemůžu uvěřit, že to byl poslední díl :'(

05.07.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížku čtu už po několikáté a snad nikdy mě to neomrzí :D Prostě ♥

02.06.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Krásně napsaná knížka :) A to písmo :D Zajímavý nápad. Dobrodružství až do samotného konce. Nemám co vytknout, vřele doporučuji ;)

12.05.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Zajímavá knížka. Líbilo se mi, že se děj odehrává v Praze. To se často nevidí :D Konec překvapující, konečně se všechno vysvětlilo. Těším se na 2. díl :)

04.05.2015 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tak další super knížka do sbírky. Zase něco nového. Rose a Dimitrij. Líbila se mi u Rose ta její ráznost, nebojácnost a smysl pro humor. I její zodpovědnost za Lissu. A co se týká Lissy? Jsem ráda, že se dala dohromady s Christianem. Jsou spolu úžasní! A konec mě teda překvapil.

18.01.2015 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Musím říct, že jsem knížku po několika kapitolách odložila asi na měsíc. Ale když jsem si jí pak zase vzala, a blížila se ke konci, bylo to čím dál tím lepší. Je to asi divný, ale v několika případech se mi Jake zamlouval. Ale kam se hrabe na Xaviera. Jsem zvědavá na poslední díl, jelikož tenhle skončil tak, jak skončil. :)

31.12.2014 2 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka se mi strašně líbila, jen jsem nebyla tak napjatá, jak bych měla být normálně. Bohužel jsem před knížkou viděla film, ale to se nedá nic dělat. Strašně se těším na pokračování. Jsem zvědavá, jak se to nakonec vyvine :D

23.10.2014 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Musím říct, že když se mi knížka dostala do ruky, říkala jsem si: "Á, autorka chce ze série vytřískat co nejvíc peněz..." Ale stejně jsem neodolala. A udělala jsem dobře. Nejvíc mě zaujal příběh Marlee a Druhé výročí. Dokonce i Celesta mě překvapila, trošku. I jak to bylo tenkrát mezi Clarksonem a Amberly. Sem tam i ta slza ukápla :33

30.10.2016 4 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Po první dílu jsem se na tenhle hrozně těšila.
Řekněme, že mě to zklamalo. Postavy mi připadali hrozně "dokonalý", děj byl hodně podobný 1. dílu, hrozně předvídatelný... Začátek mi připadal fajn, ale pak se to začalo zhoršovat, na chvilku jsem to i odložila, a konec... Slaďárna!Nebylo to víceméně úplně špatný, ale zklamalo mě to. Jediný, co mě na tom vždycky zaujalo, byli sex-scénky. Pardon, já musela :D

11.09.2016 3 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Knížku jsem právě přečetla po 2. Skvělá oddechovka a ten Archer... Mňamí. Rozhodně doporučuju ;)

21.02.2016 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Páni. Takovýhle konec nečekal snad nikdo z nás...
Z celé série se mi tenhle díl líbil asi nejvíc. Nemůžu se dočkat dalšího dílu! musí to dopadnout dobře!
A ten Adrian.... ♥♥♥

18.01.2016 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Táák, další díl přečtený! :D Jak už jsem napsala: Miluju tuhle sérii :3 Ale musím říct, že u tohohle dílu jsem se málem rozbrečela... Chudák Will! :'( A Evanlyn je tak strašně statečná! O Haltovi a Horácovi ani nemluvě :'3 5* a jde se na další díl :3 ♥

11.11.2015 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Čím dál tím víc mám tuhle sérii radši :33 Celáá tahle knížka je plná super-zvratů! A ten konec? Letím na další :33

02.11.2015 5 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Druhý díl suprové série. Moc se mi to líbilo. Tolik akce jsem snad ani nečekala. Tenhle díl mi připadá lepší než ten první. Jsem dost zvědavá, jak to bude pokračovat, protože tolik otázek a žádné odpovědi- to se jen tak nevidí :33

07.10.2015 5 z 5

Romeo a Julie / Tartuffe Romeo a Julie / Tartuffe William Shakespeare

Četla jsem sice jen Romea a Julii, ale i tak se mi to líbilo. Příběh jsem si moc zamilovala ( i když byl trošku naivní).

04.09.2015 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížka se mi moc líbila, hlavně ten konec kdy se to rozjelo takovým způsobem, že jsem jen zírala. Oblíbila jsem si celou rodinu Délosových a Helen s jejími schopnostmi. A Matta! Ani nevím proč :D

03.09.2015 4 z 5