Lassie777 Lassie777 komentáře u knih

Pozdvižení v Pompejích Pozdvižení v Pompejích Veronika Válková

Opravdu pěkně napsaná knížka.Vůbec nevadilo, že jsem začala tímto dílem aniž bych četla první. Bára je velmi sympatická. Kouzelný atlas ji tentokrát přenese do Pompejí, kde se stane otrokyní. Líbí se mi, že to nebylo napsané jako v učebnicích, a přesto jsem se dozvěděla něco o Pomejích. Opravdu skvělý příběh. Určitě si přečtu další díly.

10.11.2020 5 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Knížka byla velice stručná. Nikola mi přišla trochu nesympatická. Ale jinak hezký příběh o tom ,že ne všichni to mají doma lehké. Nakonec se to Nikole a Martínkovi podařilo obrátit k lepšímu.Trochu mi to připomíná knížku Sama doma.

28.10.2020 3 z 5

Delfín Delfín Eric Lambert

Nadherná knizka. Spisovatel krasne vystihl malou australskou vesnicku Jindi. Urcite doporucuji.

07.10.2020 5 z 5

Hurikán Hurikán Jennifer Li Shotz

Městečko Gulfport zasáhne hurikán a Hrdina s Benem a Adamem se vydávají na pomoc Jakubovi a Skatovi. Na cestě na ně čekají nejrůznější nebezpečí. Poradí si Hrdina s rozvodněnou řekou, aligátorem nebo sesuvem bahna?
Tento díl mě mile překvapil. Čekala jsem, že bude podobný tomu prvnímu, ale právě naopak. Jediné co musím vytknout, že některé části mi přišly až moc nereálné (např. část s aligátorem).
Dobrodružný a napínavý příběh pro milovníky psů a dobrodružství.

08.02.2021 4 z 5

Rudý měsíc Rudý měsíc Erin Hunter

Takhle dobrou sérii jsem už opravdu dlouho nečetla. Sice už vím, kdo je zrádce, ale příběh je napínavý až do poslední stránky. Bylo zajímavé, jak se k Bouři na začátku příběhu chovali všichni mile a přátelsky a na konci nebyl snad jediný člen smečky, který by se jí zastal. Jen škoda, že některé postavy, které mám ráda se najednou chovali úplně jinak a Bouři obviňovali a měli z ní strach.
Knížka je skvělá jako všechny ostatní díly této série. Zákon smečky určitě doporučuji přečíst.

02.01.2021 5 z 5

Dvanáct Dvanáct Lauren Myracle

Tahle knížka mě opravdu nezaujala. Četla jsem ji ve dvanácti letech a nedočetla jsem ji. Bylo to zmatené a divně napsané. Hodně lidem v tomto věku se to líbí, ale mě opravdu NE!

03.11.2020 1 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Tento díl mi přišel slabší, než ostatní, ale i tak byl celkem napínavý. Jenom mi vadí, že v druhé sérii je hlavní postavou Bouře, kterou nemám moc ráda. Jinak další skvělý díl ze skvělé série. Zákon smečky určitě patří mezi mé oblíbené knížky:)

23.10.2020 5 z 5

Johanka v Zapadáčiku Johanka v Zapadáčiku Toňa Revajová

Vtipná knížka o Johance, která se přistěhovala do nové vesnice a postupně se seznamovala s různými dětmi a našla si různé kamarády. Knížka je spíš pro mladší čtenáře, ale pobaví i ty starší.

08.10.2020 4 z 5

I delfínům se občas stýská I delfínům se občas stýská Sarah Bosse

Knížka mi přišla zmatená.

08.10.2020 1 z 5