Larinka142 Larinka142 komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tohle jsem vážně nečekala… Myslela jsem si, že to bude hezké čtení, ale to nebylo ani zdaleka. Bylo to úchvatné. Nevěděla jsem, že tak silné pocity můžu mít jen ze čtení knihy, ale zřejmě ano. Přečetla jsem to za ani ne polovinu dne a nesmírně jsem si to užila. Nedokážu ani popsat slovy jak jsem se u čtení té knihy cítila. Wow

30.12.2021 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Takovou knihu jsem teda ještě nečetla, Byla originální a byly tam nečekané zvraty a upřímně to moc zpočátku moje hlava nepobrala, protože toho bylo moc, ale když mi pak všechno došlo tak to byl mega dobrý pocit. Rozhodně doporučuju.

28.07.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Bylo to úchvatné, bylo to zrdcující. Bylo to prostě boží. Za mě lepší než první díl, protože zbožňuju Rhysanda.♥️

28.12.2020 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Takže... musím uznat, že se to v něčem podobalo prvnímu dílu, ale zdálo se mi to jinak docela originální. Moc jsem nepobírala ty dvojí univerza, ale to hlavní jsem snad pochopila. Doporučuji. Tahle kniha je pro ty co prostě mají rádi knihy o vesmíru.

04.08.2020 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Dovoluju si říct, že tahle kniha zabrala první příčku ve všech mých knihách(a to jich bylo). Hltala jsem ji až jsem vůbec nevnímala okolní svět a nechala jsem se jí unášet. Byla prostě neskutečná.♥️♥️

01.01.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak tohle byla fakt boží kniha, nemohla jsem ji přestat číst. Moc se těším na další díl♥️

19.11.2020 5 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Nejvíce se mi líbila povídka Pecka jak z broskve, Jak jsem šla na záchod a Šťastně nezamilovanej. Všechny měly něco do sebe a oceňovala jsem, že zapojili hodně různých tématik, ale povídku Bez šance jsem třeba vůbec nepochopila. Nedávala moc smysl. Thea úplně zbožňuju a vlastním všechny jeho knihy, ale jeho povídka mě moc nezvala a to jsem doufala, že bude jedna z nejlepších. Takže abych to shrnula... Tahle kniha se podle mě dost povedla a užila jsem si ji. Ikdyž tam byly slabší kusy převálcovaly to ty dokonalé.

29.12.2021 5 z 5