lapetitedeny lapetitedeny komentáře u knih

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Tak jako takhle, neni to blbý, takovej lehčí nadprůměr, ale ta anotace toho slibuje mnohem víc, než se vám ve skutečnosti dostane. Protože tohle prostě neni neuvěřitelný drsný příběh. Jako jo, minulost Callie drsná je, ale ta kniha prostě ne.

04.03.2015 3 z 5

Zrod Zrod Brian Michael Bendis

Nah, tak to se mi sakra líbilo ^_^

14.02.2015 4 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Co k tomu říct? No prostě Burdová. Styl psaní působí víc začátečničky než styl v první knize kdejakého jiného autora. Postavy jsou prostě nepřirozený. Příběh místy víc a místy míň klišoidní. (A budu tak milá, že pro teď odignoruju fakt, že celkově mě moc nebere tohle propojení víceméně 'dvou' příběhů.) A celý je to hrozně umělý. Ovšem, abych tomu jen nekřivdila - číst se to jako dalo. Nebylo to nějak extra čtivý a že byste z toho byli napjatý, ač snaha o to byla, ale když už jste se do toho pustili, dalo se u toho vydržet. Takže jako jo - určitě si to svoje čtenáře najde, ačkoliv spíš mezi lidmi mladšími a nenáročnými.

Jo a celkem dost nechápu tu logiku anotace. Přeci jen, když už ten první díl končí tim, že to má vypadat, že Larissa chcípne, tak hned do anotace nenarvu něco, z čeho je jasný, že přežila. Jako jo, bylo to jasný i bez toho, ale stejně!

Nah, ale víc si nechám do recenze, kterou du honem sepsat.

13.02.2015 3 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Já tu sérii prostě žeru... :D

Každopádně, tenhle díl byl úplně jinej, než ten první. Ale byl stejně super, respektive, jsou na tom stejně, no... :D

29.01.2015 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Nah... Ten konec... No, skončilo to jinak než jsem čekala. Ale musím říct, že kdyby tam bylo víc takovejch oddychovej a nenáročnejch scén, jako byly na konci, hned by se ta kniha četla líp. Každopádně - tak jako tak to bylo super.

21.01.2015 5 z 5

Ve službách Nuly 2 Ve službách Nuly 2 Nana Močizuki

To byla bomba! OwO Nah... Jsem si původně říkala, že se po tomhle pustím do posledního Percyho, ale, hm... Možná bych si mohla přečíst ještě třetí díl... :D

18.01.2015 4 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Nah... Vyzní to blbě, ale jsem fakt šťastná, že už je konec... :D Ale nebylo to špatný! To vůbec ne! Naopak, rozhodně lepší jak druhej a třetí díl. Ale až moc dlouhý a vyčerpávající... :D

18.01.2015 4 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Tak jako přečteno podruhý a sakra... Pořád je to naprosto boží! Chci Elisin přehled co se hudby týče OwO

28.12.2014 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Uh. Tak tohle bylo opět skvělý. Jako vážně. Miluju to. A rlly, potřebuju Cress. Okamžitě T.T

12.12.2014

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Tak jako. Nakonec to nebylo zas tak špatný. A stránky ubíhaly fakt rychle, to se musí nechat.

05.12.2014

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Tak tohle bylo jednoduše senzační. Nijak náročné, usměvavé, milé, jedinečné a přitom taky k zamyšlení.

17.11.2014 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Jedním slovem: WOW!

10.11.2014 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Prvních pár kapitol, mě strhlo do sebe a doopravdy jsem měla problém knihu odložit. Potom to, ale postupně upadalo a vetšina knihy mě zas tak moc nebavila. Doopravdy bavit, mě to zas začalo, asi až někdy po 220. straně.
Četla jsem jeden názor, že tuhle knihu by si měl přečíst asi každý. Zdálo se mi, že na knihu byly jen samé dobré ohlasy. Hodně jsem toho od ní čekala. A proto mě poměrně dost zklamala.
Přišlo mi divné, že rodiče Julliet tak moc nesnášeli. Dobře, možná dokáže zabíjet pouhým dotykem, ale ona za to nemůže a navíc, je to jejich dcera. Čekala bych, že to bude právě matka a otec, kteří ji budou bervomocí chránit, ale oni jí místo toho nenáviděli. Myslím, že její matka neměla moc mateřského citu...
Julliet a Adam. Nevím co si o nich myslet, fakt že ne. Ani k jednomu jsem si nevytvořila nějaký vztah. Snad ani chvíli mi jich nebylo líto. Ani jednou se mi při čtení nehnaly slzy do očí, i když tam byla minimálně jedna část, při které bych u jiných knih, jak se znám, brečela. Protože upřímně, mám pocit, že mě rozbrečí už skoro cokoliv. Tady ne. Tady mi to bylo jedno.
K tomu všemu, jsem v celé knize nezaznamenala snad žádnou jinou ženu, kromě Julliet. Tím myslím, že se tam nevyskytla nějak zvlášť, aby tam doopravdy byla a sehrála nějakou, třeba i menší roly, zmíněná tam možná někde nějaká byla, ale to bylo tak vše. Navíc celkově se v příběhu opakovali především 3 postavy - Julliet, Adam, Warner + později ještě trochu James a Kenji.
Ani nevím, zdali si budu pořizovat další díly, ale hádám že jo, přeci jen bych chtěla vědět, jak to dopadne, ale určitě jsou knihy, které budou mít přednost. No, budu doufat, že další díl bude lepší...

12.05.2013 3 z 5