lapetitedeny lapetitedeny komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

První polovina knihy byla hrozný zlo, fakt jsem nevěřila, že to začne bejt dobrý a že budu mít chuť zkusit i další díl. Světe div se, někdy po tý půlce se začalo něco dít a přestalo to bejt tak zlý a ten druhej díl zkusím. I když mi to místy přišlo poněkud nesmyslný anebo přitažený za vlasy (to pak hlavně ke konci, to s tou Sofií).

09.10.2015

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Anna mě nadchla. Lola zklamala. Isla byla poslední naděje. A povedla se. Je to doopravdy úžasná kniha.
A v Isle jsem se chvílema vážně našla, tak moc, že se mi tomu ani nechce věřit.

19.08.2015

Selekce Selekce Kiera Cass

Kdybych řekla, že jsem byla připravená na všechno, lhala bych, protože na rovinu - byla jsem připravená na to, že to bude špatný. A ačkoliv to nebylo dokonalý, spousta věcí mě štvala, nelíbila se mi a nefungovala, něco na tom je a jo - nakonec se mi to vlastně i líbilo. A ačkoliv jsem dneskla prohlásila, že z bytu nevylezu ani pro jídlo, mám dojem, že si vyběhnu do knihkupectví pro Elitu.

18.07.2015 4 z 5

Želvy Ninja: Menu číslo 1: Jedinečný originál Želvy Ninja: Menu číslo 1: Jedinečný originál Kevin Eastman

Tohle bylo bezva! ^^ A fakt strašně žeru to zpracování alá "pizza menu"! :D

16.06.2015 4 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Posledních čtyrycet až padesát stran jsem prořvala. Takže tak. (Ale pořád si žel stojim za tim, že předtim to bylo takový nijaký a prázdný.)

14.06.2015

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Tak teda sice to nebylo nic, u čeho bych si po dočtení řekla něco jako "Okamžitě potřebuju další díl!!!", ale i tak to bylo bezva (což ovšem nebylo žádné překvapení, protože DN má fakt skvělou pověst). Tak si říkám, že asi na to anime nekouknu, dokavaď nepřečtu mangu, huh :D (Ačkoliv několik dílů jsem už kdysi viděla a tak si řikám... To anime je dost natahovaný, co?)

31.05.2015 4 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

So, čte se to parádně a člověk se nenudí. I když je to místy trochu průhledný. Pořád tam jsou ale hrozně nelogický věci, něco málo se sice vyjasnilo, ale pořád ne všechno a jsou tam drobnosti, který prostě logiku nemaj a nemůžou mít, řekla bych. No, na Past jsem celkem zvědavá. Třeba se vyjasní aj něco víc.

20.03.2015 4 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Tak jako takhle, neni to blbý, takovej lehčí nadprůměr, ale ta anotace toho slibuje mnohem víc, než se vám ve skutečnosti dostane. Protože tohle prostě neni neuvěřitelný drsný příběh. Jako jo, minulost Callie drsná je, ale ta kniha prostě ne.

04.03.2015 3 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Já tu sérii prostě žeru... :D

Každopádně, tenhle díl byl úplně jinej, než ten první. Ale byl stejně super, respektive, jsou na tom stejně, no... :D

29.01.2015 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Nah... Ten konec... No, skončilo to jinak než jsem čekala. Ale musím říct, že kdyby tam bylo víc takovejch oddychovej a nenáročnejch scén, jako byly na konci, hned by se ta kniha četla líp. Každopádně - tak jako tak to bylo super.

21.01.2015 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Nah... Vyzní to blbě, ale jsem fakt šťastná, že už je konec... :D Ale nebylo to špatný! To vůbec ne! Naopak, rozhodně lepší jak druhej a třetí díl. Ale až moc dlouhý a vyčerpávající... :D

18.01.2015 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Uh. Tak tohle bylo opět skvělý. Jako vážně. Miluju to. A rlly, potřebuju Cress. Okamžitě T.T

12.12.2014

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Tak jako. Nakonec to nebylo zas tak špatný. A stránky ubíhaly fakt rychle, to se musí nechat.

05.12.2014