Lalina3 Lalina3 komentáře u knih

Spící spravedlnost Spící spravedlnost Stacey Abrams

Komentáře mě nadchly, přesto jsem nedočetla. Já nevím, mně to prostě nebavilo, přišlo mi to úplně o ničem. Neviděla jsem důvod, proč číst dál.

10.02.2024

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Krásná kniha, stejně jako první díl. Ale postava Bluma mě TAK MOC štvala, že musím dát o hvězdičku méně.

05.06.2023 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Moc krásná kniha.

04.06.2023 5 z 5

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

Tak tohle mě dost bavilo! Příběh nebyl tak barvitý jak by mohl být, ale i tak za mě super.
No jdu zkusit přelouskat druhý díl v angličtině :D

05.08.2022 5 z 5

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Upřímně, toto byla hodně slabá kniha. Autorku mám moc ráda a četla jsem toho kd ní už hodně - a toto bylo asi nejslabší. Jak zmiňují lidé pode mnou - nemastné, neslané. A ty "fantasy" prvky mi sem teda hodně neseděly.

30.06.2022 2 z 5

Replika Replika Lauren Oliver

Četla jsem na přeskáčku kapitoly, v půlce čtení jsem se rozhodla dotáhnout Gemmu a pak Lyru, takže jsem četla dvěma způsoby a jsem za to ráda.
Kniha má hodně zajímavý námět, ale my jsme se vlastně o tom, proč a jaké plány mají s replikami nedozvěděli, ale snad se to více rozmotá v druhém díle.
Fakt zajímavá kniha. Dávám 4* s tím, že moc doufám, že mě druhý díl nezklame.

19.11.2021 4 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Boží! Čtení jsem si moc užila, nasmála jsem se a autorčina práce s jazykem je super, ty metafory atd mě fakt bavily!
Hvězdičku ale strhávám za konec, fakticky nechápu, proč Charley udělala to, co udělala. Reálně ohrozila svět, ale to přece nevadí, udělala to z lásky :D Těším se na třetí díl, jaké následky budou mít její činy, třeba nakonec udělala dobře, kdo ví?

28.09.2021 4 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Pachatele jsem odhadla téměř okamžitě, i překvapení ohledně Mellberga. Navíc autorka několik otázek vůbec nezodpověděla, zdálo se mi, že většina knihy se točí ohledně vztahů vyšetřovatelů. Účastníci té podivné reality show nakonec vyšuměli, což mě opravdu mrzelo; dost by mě zajímal jejich další vývoj. Jsem docela zklamaná.
Ty tři hvězdičky za nápad a hlavně za čtivost, která mě nutila číst a číst.

11.06.2019 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Bomba, bomba! Zatím nejlepší, i když konec mě nepříjemně překvapil, ale známe Mead... :)) Ona to nějak rozplete, pro spokojenost všech :)
Jen teda nesnáším Lissu... :D Ale Rose, Dimitrij, Adrian, to jsou lásky :)) Okamžitě letím na další díl.

23.05.2019 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Tak nevím. Všem se druhý díl líbí víc, ale mně přijde slabší. Až skoro úplně do konce se tu prakticky nic neděje a pak se všechno zase stane až moc rychle.
Velmi kladně ale hodnotím konec, že ne všechno dopadlo jako v pohádce, ale prostě reálně.
A samozřejmě je kniha šíleně čtivá :))

19.05.2019 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Knihu jsem třikrát zkoušela. Dostala jsem ji k narozeninám a opravdu jsem se na ni těšila.
Miluju fantasy, ale tohle? Neskutečně zmatené, popletené, těžké...nedočetla jsem a asi nikdy nedočtu.
Fantasii mám velikou, ale tohle bylo i na mě moc hutné sousto.
Tohle je poprvé, co hodnotím nedočtenou knihu, ale pokud je více než polovina knihy taková, tak to opravdu nemá cenu číst...

06.10.2017 2 z 5

Kniha o filmu Eragon Kniha o filmu Eragon Mark Cotta Vaz

Film na (hezky řečeno) nic, kniha o něm je ale zajímavá.

26.07.2017 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

V tomto díle mi trochu vadila ufňukaná Juliette, která se topila v užírání a milostném trojúhelíku..
Přesto povedený díl a také se držel poutavý styl psaní.

04.05.2017 4 z 5

Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela Laura Marx Fitzgerald

Za mě poměrně slabá knížka, neoslovila mě...
Měli jsme to jako povinnou četbu, jinak bych po ní nesáhla...

12.02.2017 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Úžasné. Takhle emotivní knížku jsem celkem dlouho nečetla. Pocity popsány naprosto perfektně, některé pasáže mě chytly za srdce.
Je fakt, že se mi někdy nelíbilo chovaní Tessy, samozřejmě ani Hardina, ale oba se narozdíl od prvního dílu zlepšili, a myslím, že k lepšímu.
Co nejdřív si seženu třetí díl. :D
Super, doporučuju!

PS: Jsem jediná, která neví, co je to OMH HARTYSH SHJD? :D

21.11.2016 5 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Super kniha. Přečtena byla jedním dechem :-)

Trojská válka: Poseidónův hněv Trojská válka: Poseidónův hněv Veronika Válková

Opravdu úžasná kniha! Moc všem doporučuji :-)

25.03.2016 5 z 5

Hora děsu Hora děsu Emily Rodda (p)

Opět super :)

Zuřiví Aztékové Zuřiví Aztékové Terry Deary

Nasmála jsem se, doporučuji :-)

Hořící království Hořící království Sally Green

Pekné a sladké zakončení příběhu. Celkově je to celkem plochá série, ale pokud hledáte něco odpočinkového, běžte do toho :)

13.11.2021 3 z 5