kuti kuti komentáře u knih

Údolí panenek Údolí panenek Jacqueline Susann

Je to hezká knížka, o tom žádná. Ale že bych ji ocenila jako nejlépe prodávaný román všech dob?

Výměna manželek Výměna manželek Kate Long

Jako není to špatná knížka. Ukazuje čtenáři dva různé způsoby života a my si můžeme vybrat, ke kterému bychom se přikláněli, který má jaké výhody. Obě manželky mají v něčem pravdu a v něčem ne. Autorka si vybrala zajímavý námět. Ale myslím si, že by se dal využít mnohem líp. Je to dobrá kniha. Ale na dané téma bych čekala něco lepšího.

Rok přání Rok přání Noelle Oxenhandler

Kniha mě nadchla, protože popisuje něco, v co sama věřím, co sama také dělám a prožívám. Není to žádný poutavý a napínavý román. To od toho nečekejte. Berte to spíš jako ukázku toho, co se se životem dá udělat, když víte jak na to. A z osobní zkušenosti můžu říct, že to funguje!!!!!!

17.06.2012 4 z 5

Byla jsem kulička - Paměti z tábora tlouštíků Byla jsem kulička - Paměti z tábora tlouštíků Stephanie Klein

Musím říct, že jsem od té knihy čekala něco jiného, že mi dá trochu víc. Ale jedna moudrost mně z ní zůstala ( i když ta nebyla hlavní myšlenkou knihy), že ať chudák holka zhubla jak chtěla, vždycky si připadala méněcenná. Protože ten problém měla hlavně v hlavě. A o tom jsem čekala, že ta kniha bude. No, nebyla. Nebo aspoň, že zázračně zhubne a bude to happy end. Taky ne. :-)

17.06.2012 3 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Smála jsem se celou dobu.

17.06.2012 5 z 5

Kašlu na lásku Kašlu na lásku Barbara Novaková

Knížka se čte hezky. Jen člověk od začátku tuší, kam to směřuje a jak to dopadne. I když před koncem je odhalen jeden zvrat, jenž bych nečekala. No, nečekala proto, že je dost nepravděpodobný a absurdní na to, aby mu člověk uvěřil. Ale jako nenáročná oddechovka, u které se člověk nemusí hlouběji zamýšlet, je to fajn.

Chlapec k dětem Chlapec k dětem Holly Peterson

Příjemná, čtivá knížka. A oceňuji zvláště konec, který jsem takový nečekala. :-)

17.06.2012 3 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Pěkná kniha. Není to tradiční zamilovaný román se šťastným koncem. Děj zaměřený na Jane Austenovou je zajímavý, nezvyklý a poučný. Celou dobu čekáte, co se z těch bláznivých ženských nakonec vyklube. Příjemná, čtivá knížka.

17.06.2012 3 z 5

Slepičí polévka pro duši zamilovaných Slepičí polévka pro duši zamilovaných Jack Canfield

Myslím, že si každý najde nějaký z příběhů, který ho chytí za srdce, ve kterém se pozná, nebo který zahraje na jeho citlivou strunu. Můj favorit je ten z koncentračního tábora o jablku.

14.06.2012 5 z 5