Kskaja Kskaja komentáře u knih

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Chybělo tomu napětí. Takový uspěchané dej, postavy mě vůbec nevtahly do deje.. bylo mi jedno, co se komu stalo.
Každopádně čtivé.

02.04.2024 4 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Literárně skvěle napsaná kniha. Příběh se mi líbil, bylo to okouzlující a děsivé.

11.03.2024 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Pecka. Kniha od první stránky čtiva, zajímavá. Ani jednu ze 472 stran jsem se nenudila, naopak mi bylo líto, že kniha už končí.
DOPORUCUJI.

24.02.2024 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Za odvážný konec 5*. Místy jsem se nudila. Ale psycho dobré.

01.02.2024 5 z 5

Zničená Zničená Touria Tiouli

Pribeh jen tak letmo okrajově.. mohlo to být popsané více zajímavě.

27.12.2023 2 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Když jsem si knížku půjčovala, čekala jsem úplně jiný příběh. Po zjištění, že je to psáno vtipně jsem měla radost...bohužel vtip po půli knížky přešel v popis nudných situaci. Vůbec tu není rozvinut vztah s manželem. Psáno hodně jednoduše. Ale jooo věřím, že někomu se to bude líbit. Špatné to nebylo.

26.12.2023 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

První díl se mi líbil více. Nutila jsem se udržet pozornost. Žhavých scén málo.
Čtivé.

12.12.2023 3 z 5

Hvězdy nad statkem Falkensee Hvězdy nad statkem Falkensee Luisa von Kamecke

První díl se mi líbil více. Ae jako oddechovka dobrý.

29.11.2023 3 z 5

Můžete mi prosím vymazat paměť, at si to můžu přečíst znovu?

Skvělý zážitek.

06.11.2023 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Líbilo se mi to. Čtivé, hezké, romantické, nenáročné

28.10.2023 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Čtivé, napínavé, závěr se mi líbil.
Ale není to hezké čtení..negativní.

18.10.2023 5 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Mohla to být tak skvělá knížka, kdyby se autorka více ponořila do vyprávění o pobytu v přírodě než o objevování kniru v posteli.

04.06.2023 4 z 5

Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Denisa Hoffer

Nevím jakým zázrakem jsem to dočetla, asi něco mě na tom bavilo, ale pořád nevím co..

Nenáročné, vcelku čtivé... nic svetoborneho.

24.05.2023 2 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Čtivé a napínavé. Taková rychlá jednohubka

16.03.2023 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Bomba, pecka, bomba, pecka. Tohle se povedlo. Jemné brnkani strachu, velké napětí. Super

16.02.2023 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

První půlka mě moc nebavila. Vůbec jsem se nedokázala vcítit do postav. Lásku jsem jim nevěřila. Lake mě stvala a vlastně i Will. Druhá půlka byla smutná.
Čtivé.
Aspon, ze toto nebyla moje první kniha od Collen, pač bych uvažovala, ze uz od ní nic číst nebudu...

14.01.2023 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Mne to bavilo. Klidně kniha mohla být delší. Víc rozvinout vztahy v rodinách. Čtivé.

11.01.2023 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Boze to byla taková nuda.

Mrzí mě to, protože od této autorky jsem si hodně slibovala. Názvy i obálky knih vypadají velice lákavě, ale ten obsah...
Nebo tato kniha byla vyjimka a ostatni za přečtení stojí?

Ani na ty dorty jsem neměla chut.. :/

20.12.2022 1 z 5

Cesty srdce Cesty srdce Susan Wiggs

Pomalejší rozjezd, ale poté se z toho rozvine hezky a zajímavý příběh. Jak v komentáři pode mnou..také nechápu, že to nemá více hodnocení/ čtenářek. Kniha za přečtení stoji.

26.11.2022 4 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Velice zajímavá kniha, téma. Bohužel jsem se do příběhu neponorila. Ale ráda jsem si ji přečetla.

30.01.2022 3 z 5