Kskaja Kskaja komentáře u knih

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Za mě první polovina knihy lepší než druhá. Ale chyběl mi tam nějaký mafiansky zvrat. V podstatě se nic nedělo. Ale kniha je extrémně čtiva a erotické to bylo. Super

08.01.2024 4 z 5

Ženy ze statku Falkensee Ženy ze statku Falkensee Luisa von Kamecke

Čtivé, milé. Sice jsem chtěla, aby to skončilo celé jinak...ale nedá se nic dělat:D

28.11.2023 5 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Začátek slabší. Hlavně označení kapitol pojmenováním rusalka, sudicka,nymfa atd... hodně dlouho jsem nevěděla, kdo tady kapitolu vypráví.. po cca 50 stranách si zvyknete a pak začíná prava knihomolska jizda. Super thriller.

09.11.2023 4 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Dej se trochu táhl. Kniha by snesla i méně stran. Ale vcelku se mi to líbilo. Pěkně napsaná kniha

02.04.2023 3 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Nebylo to špatné.. cetla se rychle. Je to taková ta kniha u které si brzo nebudete pamatovat o čem byla.

04.03.2023 3 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Trochu přehnaný humor, ale věřím, že pobaví. Oddechové čtení.

12.02.2023 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Fajn oddechové, nenáročné čtení.

06.02.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Kniha se mi líbila. Nic jsem neočekávala a překvapila. Těším se na prostředí z Oxfordu ...Teda jestli ji vezmou :D ..uvidíme v dalším díle

21.01.2023 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Super čtení. Napínavé, zajímavé téma. Doporucuji

17.01.2023 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kde jsem to jen cetla? Aha ... uz vim..Laura Kneidl obslehla tuto knihu. Opravdu.. její kniha ,,Nedotykej se mě,, je jak přes kopirak. A v poděkování Mona děkuje Laure, za to, že si knihu přečetla... takze nahoda to není. No teda Lauro...

Jinak kniha fajn, ctiva.. občas nelogicka. Ale jako oddechovka dobrý.

08.01.2023 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Kniha je velice poutavá, čtivá. Po skončení prvního dílu, jsem se vrhla na druhý.. A musím se přiznat, že jsem kolikrát přeskakovala odstavce..jen abych už věděla jak to skončí... což mě vede k myšlence, ze tam bylo spousta nepodstatné omáčky.. a vlastně jsem o nic zásadního nepřišla. Jednička byla lepší. Trochu mi i vadilo, že se to znovu zdlouhave motá o sblizovani Sage a Luca. Závěr se mi líbil.

11.12.2021 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trochu natahování pribehu, kniha mohla být kratší. Téma zajímavé.

26.10.2021 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Knihy od L.Moriarty mam rada. Nejvic me baví, jak dokaze mistrovsky rozebrat pocity postav. Tato knizka pro me nejslabší od L.M.

13.10.2021 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Mezi TOP se řadit nebude, ale za přečtení stoji :) jsem z dvojčat, tak i proto me kniha bavila

18.09.2021 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Super knížka.

09.01.2019 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Knizka je ctiva, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze to byla ztrata casu. Pro me kniha o nicem, hl.hrdinka je nesympaticka a chova se nelogicky. Dej se odehrava z 80% v aute.. Davam 2 hvezdy.

25.12.2017 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Typická S. B. .. čtivé, vzrušující, prekombimovane a nelogické. ALE oddechové. Člověk má občas chuť číst tyto smyšlené příběhy

21.05.2024 4 z 5

Bolest neutopíš Bolest neutopíš Renata Šindelářová

Smutný příběh. Jednoduchý styl psaní, četlo se to samo.
Asi mi dlouho bude vrtat v hlavě

14.05.2024 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass