koki.veru koki.veru komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná knížka z historie. Opravdu jsem si čtení užila a obdivovala ženy, které žily v té době. Velice zajímavý a čtivý příběh.

24.02.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Super knížka,hlavně na přemýšlení. Člověk si vůbec neuvědomuje,že vše mohlo být jinak a že se máme v podstatě dost dobře. Jsem ráda že žiju v této době. Knížka se četla moc dobře a konec byl dost smutný,ale takový je život.

30.01.2024 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Opět povedená knížka od Klevisový. Mám tuto autorku opravdu moc ráda, její knížky jsou super.

27.05.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Když jsem viděla,kolik má knížka stránek,tak jsem se zhrozila,ale strašně to uteklo,četlo se to neskutečně krásně a svižně a nakonec jsem byla smutná,že už to končí. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu,opravdu povedená série.

24.01.2024 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Opět super další díl ze série o Bergmanovi. Jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila a vrhla se na ní. Jedny z nejlepších knih za poslední dobu, co jsem četla.

22.03.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Opět další díl z této série, opět přečteno během pár dnů a super. Za mě super série, propracovaný příběhy, a překvapivý konce. Autorku jsem si moc oblíbila a určitě budu pokračovat.

13.02.2022 5 z 5

Super knížka. Postavu Draca jsem nikdy neměla ráda,ale Toma Feltona po této knížce obdivuju. Hodně si toho prožil a je super,že o tom dokázal napsat. Velice působivá autobiografie a i když tyto žánry nevyhledávám,knížka byla velice čtivá a zajímavá.

15.03.2024 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět super knížka o Kim. Dobrý nápad, vrátit vše na začátek a seznámit nás s prvním případem týmu. A hlavně super vrátit se opět k postavě Dawsona. Těším se na další knížku od této autorky.

03.05.2023 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Pěkná knížka, spíše než thriller to byl spíš takový rodinný příběh se zajímavou a smutnou zápletkou. Ale četlo se moc pěkně.

12.03.2021 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Miluju tuhle sérii. A opět byl toto velice povedený díl a zajímavý příběh. Úžasná zápletka a popravdě jsem vůbec netušila, kdo bude vrah. Doufám, že bude pokračování této série.

25.03.2024

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak opět další super díl z této skvělé série. Opět jsem vůbec netušila, kdo je vrah.

13.03.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super česká detektivka. Pěkná zápletka. Knížka se mi moc líbila a určitě budu v této sérii pokračovat.

07.02.2022 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Wau,po docela dlouhé době zase pěkný a povedený thriller pro ženy. Úžasná knížka,můžu jen doporučit,opravdu jsem vůbec netušila,jak to celé skončí a během celé knížky jsem byla nejednou překvapena.

31.03.2024 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Opět super příběh s Joonou Linou. Příběh velice zapeklitý, napínavý a na závěr překvapivý. Nemám vůbec žádné námitky, snad kromě toho, že prozatím to nevypadá na žádné pokračování. Snad nás autor příjemně překvapí.

06.08.2023 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Nádherná a velice zajímavá knížka. Velice silný příběh, jako matka jsem ho prožívala o to víc. Vůbec nevím, co bych v dané situaci dělala já, obě strany jsem chápala. A závěr kniihy byl obzvlášť smutný.

05.03.2023 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná knížka. Po dlouhé době mi u knížky ukápla slza. Opravdu silný, romantický a dojemný příběh.

15.06.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Potřebovala bych aby tahle spisovatelka psala rychleji. Opět super příběh, super vyšetřování. Veškeré postavy mám moc ráda, Kim přímo zbožňuju a potřebovala bych další díl co nejdříve. Dokonce jsem se i zasmála, hlavně u Woodyho blech. Moc doporučuji tuhle knížku.

03.03.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Super knížka z nádherného prostředí drsné Aljašky. Moc se mi tenhle příběh líbil, až mi bylo skoro líto, že jsem knížku dočetla :) nádherné vyprávění.

15.12.2020 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Opět super knížka od R. Bryndzy. Miluju jeho knížky a už se opět těším na další příběh o Kate a Tristanovi.

02.10.2023 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Dcerka dostala tuto knížku loni jako dárek k vítání občánků, tak jsme letos začali číst občas před spaním, jelikož já jsem jí jako malá taky měla a moc se mi líbila :)

04.12.2022 4 z 5