kofola33 kofola33 komentáře u knih

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Moje druha knizka od autora a muzu rict, ze jsem nadsena. Libi se mi jeho svezi styl psani, zadne zbytecne omacky, pribeh ma spad, skvele vykresleni postav a jejich psychologie a spousta zvratu. Konec me dostal.Cekam na dalsi dil! Doporucuji!

29.07.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Nebylo to uplne dokonale, ale zlocin tam byl:-)
Souhlasim s ostatnima, ze dejova linka mezi Lucem a Avou dost pripominala pasaze z romantickych knih, ale me to zase az tak moc nevadilo, mam tuhle dvojku rada i kdyz je fakt, ze Ava opravdu moc nevi, co ve svem zivote chce. Snad ji to jednou dojde.
Co se tyce vrazedne linky, tak pachatele jsem odhadla docela brzy, ale prekvapilo me, jak je ujety.
Kazdopadne knizka byla ctiva, bavilo me to a davam 4.5 *.

19.04.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Lively opet nezklamal, ovsem Ava s Lucem se porad nejak mijeji...ale ono to prijde, ja jim verim! Jinak pribeh dokonaly.

09.11.2020 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

3.dil v poradi, ctive, napinave, David vzdycky vyvazne, vzdycky si poradi a tak to je dobre, tak to ma byt:-)

Poslední let Poslední let Julie Clark

Tohle byla moc pekna knizka, velice prijemne se mi to cetlo. Pribeh dvou zen, Claire a Evy, ktere nemaji nic spolecneho a prece spoustu, aniz to vsak tusi. Obe musi vystoupit ze sve komfortni zony, aby mohly zmenit svuj zivot.
"Vsechno, cos kdy chtela, je na odvracene strane strachu."

27.04.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Dalsi skvely dil o Hunterovi a seriovem vrahovi. Kazdou knizku hltam a hltam a nikdy nemam dost. Tentokrat poradny krvavy masakr a hadanky se stinovymi obrazky...kde na to ten Carter chodi?? Vrah si s nimi pohrava jako kocka s mysi a odhaleni na konci...spadla mi celist i kdyz tam bylo par nejasnych drobnosti s mechanikem...vsechno odpoustim, Mr Carter.
Prubeh vysetrovani narusila nova postava Alice, moc se mi libila, memu romantickemu ja by se taky libilo, kdyby se vice libila Hunterovi:-), a tak to jdu zjistit do dalsiho dilu.

06.04.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Jednoznacne nejlepsi dil serie. Musim uznat, ze tenhle styl psani mi vyhovoval mnohem vice nez v predchozich dvou, neztracela jsem se v deji a akci a dve ruzna casova obdobi ledacos vysvetlila. Vysetrovani nam vratilo Wolfa a ostatni postavy, bez kterych by to proste nebylo ono. Krasne se to vsechno semlelo a i kdyz pachatel byl vicemene brzy jasny, nic to neubralo na ctivosti a spadu. Ocenila jsem humornou stranku a pak zejmena Wolfovy obrazky a zaver knizky byla jen tresnicka na dortu.
Tesim se na dalsi knihu autora, rozhodne zustava v mych oblibenych.

09.02.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kazda rodina ma sva tajemstvi a ne kazdy se zda byt tim, jak se jevi...dobra detektivka a i kdyz jsem pachatele odhadla asi v polovine, stoji za precteni.

09.01.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Myslim, ze jsem nasla dalsiho oblibeneho autora, diky databazi knih. Prozirave jsem si koupila vsechny 4 dily a dobre jsem udelala. Luc a Ava jsou dokonaly par i kdyz to jeste nevi a ja jim moc fandim.

07.09.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Druha kniha o Davidovi se mi libila vice nez ta prvni, nechybelo napeti, cteni odsypalo, za me proste dost dobry!

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Me se to libilo. Moc. Melo to stavu, napeti, erotiku, cteni odsypalo a rozhodne nenudilo. Nepatram po tom, ci to bylo nebo nebylo mozne, ci to byla pohadka pro dospele nebo ne nebo co. Proste se mi to libilo a davam plny pocet. Tak. :-)

01.04.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Dost dobra detektivka. Cteni melo spad, libily se mi ty kratke kapitolky, nemusela jsem dlouho cekat, abych se dozvedela dalsi souvislosti. Tema pedofilie a cirkve je samo o sobe silnym tematem a pribeh Lottie bude jiste taky stat za to! Autorka vydala uz 7.dil, tak jen doufam, ze to nekdo brzo prelozi, nechce se mi to louskat anglicky.

14.10.2019 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Skvele jako vzdy. Ano, taky jsem si vraha tipla docela brzy, ale bylo to tak zamotane a krasne zaparazitovane, ze musim dat proste za pet. Harry se mi asi nikdy neomrzi.

19.06.2023 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Skvela jednohubka! Brigham je velice sympaticky mlady pravnik, ktery se rozhodl, ze zachrani zivot zene obvinene z vrazdy. Cetlo se to skvele i diky kratkym kapitolam a melo to spad. Brigham a Molly svym vztahem mi trochu pripomneli dvojku Saul & Kim z Better call Saul.

25.07.2021 5 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Bylo to ctive, misty mirne napinave, mozna malicko prekombinovane s rozuzlenim a trochu nerealne, vsichni vedeli o co jde a nikdo nic nerekl, nekdy mi vadila Charlottina nerozhodnost, ale vlastne me to docela bavilo.

20.05.2021 4 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Tuhle knizku jsem si krasne uzila. Mela jsem za sebou 3x Cartera, tak tohle mi prislo jako pohlazeni po dusi. Moc me bavil pribeh psychologa Joea, jeho rodiny a psychopatickeho vysinuteho magora. Autor si skvele pohral s vykreslenim postav, jejich uvahy a myslenky. Melo to spad, napeti a urcite si prectu dalsi .

19.03.2021 5 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Flora pomaha dalsim divkam, ktere prezily. Dostava se k pripadu, kde nekdo vyvrazdil temer celou rodinu. Spojuje se s D.D.Warrenovou a spolecne skladaji stripky skladacky, kde mnohe zasahuje do minulosti. Knizka se mi cetla dobre, bylo to napinave. Lisa i D.D. jsou moje oblibene, takze za me plny pocet.

31.01.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Velice prijemne cteni. Tak nejak jsem si to uzivala, a i kdyz dej byl trochu misty predvidatelny, s napetim jsem cekala, co z te manipulatorky vyleze a jak to vsechno vlastne dopadne. Zkratka ne vsechny veci jsou tim, cim se na prvni pohled ( nebo vzpominku) zdaji.

16.01.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Opet skvela dvojka Ava a Luc...Tentokrat Ava celi mozne korupci sveho exnadrizeneho a s Lucem jdou po pachateli, co zabiji tak, aby si nikdo nevsiml, ze je to vlastne vrazda, pekny hajzlik to je...Cim dal vic se mi libi Lively, zacina dostavat svemu jmenu, opravdu je velmi zivy a vtipny a dokonce byl i statecny! :-))
"Vsichni se k nemu chovaj jako k princatku. Smula je, ze ksicht ma neporusenej....":-)))
No uvidime, jak se Ava a Luc poperou s vlastnimi zivoty a jak to s nima vlastne dopadne...

17.09.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Pred touto knihou jsem precetla sladkobolnou romantiku Mozna jednou, a tak jsem si rekla, ze zkusim jeste jednu. Jo, libilo se mi to, libilo se mi to prolinani s minulosti, kdy si oba vzpominali, jake to bylo predtim a uvedomovali, jake to je ted. Byl to pekny pribeh, opet velice ctivy, me romanticke ja je na toto leto nasyceno a jdu zas na ty svoje vrahounky.