kofee kofee komentáře u knih

Dr@hý příteli Dr@hý příteli Anne-Laure Bondoux

Famózně vystavěný milostný příběh jen na základě mailové korespondence. Wow. Jean-Claude umí na papír kdeco. Lahůdka.

22.08.2022 5 z 5

Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí Robert Augustus Masters

Krásně popsáno, jak zacházet s emocemi, jak je prozkoumat, jak je přijmout a plout s nimi v míru.

18.02.2021 5 z 5

Léčba Schopenhauerem Léčba Schopenhauerem Irvin D. Yalom

S touto knihou roste má chuť vstoupit do skupinové terapie pod laskavým dohledem Yaloma alias Julia a nakouknout na mé vztahy z vnějšku. Okořeněno nahlédnutím do filozofie a života Schopenhauera.

08.02.2018 5 z 5

Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Hana Parkánová-Whitton

Fajn oddechovka pro dny, kdy hloubání může jen uškodit. Taková ta slepičí polévka pro duši.

20.03.2016 4 z 5

Buddhovi sirotci Buddhovi sirotci Samrát Upádhjáj (p)

Osudová láska na pozadí politických proměn Nepálu 20.století. Sárí, čapátí, božstva, prašný vzduch velkoměsta pod Himalájí. Parádně vykreslená atmosféra moderního Orientu.

11.01.2015 5 z 5

Včelař Včelař Maxence Fermine

Pohádka o tom, jak francouzský Honza šel do světa, aby našel smysl života doma v Provence. Na jeho cestě nechybí mamon, kterému podlehne, ale jak to v pohádkách chodí, nakonec všechno dobře dopadne.

04.01.2015 5 z 5

Vládkyně koření Vládkyně koření Chitra Banerjee Divakaruni

Láska s vůní kardamomu. Pálivá a sladká zároveň. Neotřelý příběh s kouzelnými indickými barvami a vůněmi.

15.11.2014 5 z 5