Knihožroutka23 Knihožroutka23 komentáře u knih

Tokijský motýl Tokijský motýl Emiko Jean

Tohle mě zklamalo tak hrozně moc. Od knihy jsem čekala teda daleko víc. Námět to mělo skvělí a já miluju filmy Deník princezny i Osobního strážce a tahle kniha měla být kombinaci toho obojího a vesměs i byla. Ale přišlo mi, že to bylo celé nějak divně podané a nějak mi to prostě nesedlo.

10.04.2022 2 z 5

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Jan Rendl

Asi jediný můj problém pro s touto knihou je to, že jsem nebyla schopná se začít a do čtení jsme se musela nutit. Četlo se mi to teda dost těžko. Ale za to jsme se v knize dozvěděla spoustu informací, které pro mě budou i do budoucna dost cenné. Taky mi došlo jak moc dobře se v Česku máme a jak moc bych si měla vážit věcí které mám.

10.04.2022 3 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Začátek pomalejší, ale konec je pak úplná paráda. Určitě stojí za přečtení.

10.04.2022 4 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Za mě tohle bylo jednoznačně zklámání. Hlavni hrdinové se chovali dost hloupě a nepochopitelně. Děj teda taky za moc nestál kromě toho, že to teda mělo přidanou hodnotu tým, že hlavní hrdinka trpí OCD, ale jinak to bylo předvídatelné a docela i nudné. Za mě teda určitě ne. Ušetřete si sklamání a kupte radši jinou knihu.

10.04.2022 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Knihu jsme dostala k nákupu a to mě ze začátku dost odradilo. Nic méně I tak jsme se do knihy pustila a rozhodně toho nelituju. Tohle byla skvělá oddechovka u, které jsme se jen culila a užívala si příběh. Jestli chcete vypnout určitě se do knihy pustě.

23.03.2022 4 z 5

Nejdražší Josephine Nejdražší Josephine Caroline George

Za mě tahle kniha byla úplně top stop. Je to i možná tím, že jsme si v poslední době dost oblíbila historické romány. A tak mě tato kniha totálně usvědčila, že dělám dobře, protože tohle byla opravdu pecka. Kniha krásně plyne a je napsána přenádhernym jazykem. V knize je spousta citátů, kvůli kterým podle mě změníte i pohled na celý svět kolem vás. Jestli máte rádi historické romány a nebo jen chcete u nějaké knihy vypnout prosím puste se do toho.

23.03.2022 4 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Knihu moc moc doporučuju. Přečetla jsem ji jedním dechem a neskutečně moc jsem si ji užila. Kniha je skvělá na odpočinek a přesto se v ni řeší i závažnější téma a za mě nejlepší od autorky.

17.03.2022 5 z 5

Vůně citrónu Vůně citrónu Sam Xabyssus (p)

Boží kniha:) Příběh Sam a Alison mě úplně pohltil a jsem ráda, že jsem se jím mohla obklopit a zažít si to všechno s postavami. Knihu moc moc moc doporučuju. :)

29.12.2021 4 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Tohle mě velice mile překvapilo:) Knihu jsem přečetla jedním dechem a vyvolala ve mě tolik emocí co moc knih ne. Je mi teda líto, že má knih tak málo stránek, příběh byl trošku uspěchaný myslím, že by si zasloužil trochu víc rozepsat. Ale i tak knihu moc moc moc doporučuji a určitě by jste si ji měli přečíst. :)

29.12.2021 4 z 5