Knihomollla Online Knihomollla komentáře u knih

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Nazvala bych to průměrnou fantasy s lehce nadprůměrnou magickou linkou a trochu podobnou světu z Griši a Šesti vran. Přesto dávám takto vysoké hodnocení za magii Anny.

20.04.2021 4 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Přesně tak, jak byl první díl zdlouhavý, je tento rychlý a svižný. Oblíbila jsem si všechny nové postavy a ještě víc jsem si zamilovala Reichise ( vidím tu zažínající závislost na máslových sušenkách a horké vaně). A to jakým směrem se příběh vyvinul...

20.04.2021 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Po prvních sto stránkách jsem se knihu chystala odložit a nedočíst. Silou vůle jsem se však donutila číst dál a vůbec nelituji. I když má tato knížka, pro mne velmi pomalý rozjezd ( což která nemá), stojí za to jí číst. V posledních sto stránkách se z nudného a unavujícího čtení stává čtivá a rychlá kniha. A kdo by nechtěl poznat skvělého kočkoveveráka s touho vypíchnout všem oči?

20.04.2021 4 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Krásný a nezvyklý příběh s hodně emotivním koncem.

24.03.2021 5 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Za prvé miluju to jméno Ljuba. Pak taky miluju ten příběh. Nápad, vzít pohádku a dát do ní internet..... Doporučuji všem, kteří vždy dumaly co vše, dokáže jeden kabel s připojením.

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Kniha při které se člověk zasměje a uvolní.

Komiksová Kytice Komiksová Kytice Karel Jaromír Erben

Nádherné komiksy

Pokladnice kentaurů Pokladnice kentaurů Renata Štulcová

Konečně jsem se dočkala sedmého dílu a uvědomila si, že pak mi už zbývá jen poslední díl. Je smutné, že se už blíží konec. Co se týče knihy pro mě zase úplně skvělý příběh se skvělou romantickou linkou. A ten konec....

Bouře Bouře William Shakespeare

Můj zatím nejoblíbenější Shakespeare.

Havraní kráľ Havraní kráľ Maggie Stiefvater

Série která si zaručila místo v mém srdíčku.

Traja spáči Traja spáči Maggie Stiefvater

Mám pocit, že čím dál v této sérii postupuji, tím víc mi roste k srdci. Je to neuvěřitelný příběh s neuvěřitelnou a šíleně propracovanou dějovou linkou. Všem moc doporučuji.

Sbohem, princové! Sbohem, princové! Lindsey Leavitt

Hezký konec této milé série.

24.03.2021 2 z 5

Zlodeji snov Zlodeji snov Maggie Stiefvater

Druhý díl je snad lepší než ten první. Postavy nezklamaly a magická linka mi úplně vyrazila dech.

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Nikdy v životě jsem nečetla knihu, která by mě takhle nadchla a přinutila si koupit všechny ostatní díly ve slovenštině. Zamilovala jsem si celé Havraní bratrstvo společně s Lilou. Všem moc, moc doporučuji.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Hezká, dětská knížka, s milými příběhy u kterých se člověk přesune do těch dětských bezstarostných dní.

24.03.2021 2 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Moje první kniha od Leigh Bardugo a musím říct, že jsem si nemohla vybrat lépe. Je to pro mě takový uvítací díl do série šest vran a griša. Určitě všem doporučuji.

Kupec benátský Kupec benátský William Shakespeare

Je to skvělý příběh, který je přečtený za pár hodin a dokáže čtenáři přiblížit 16. století.

24.03.2021 3 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Hezká odpočinková kniha s malou záhadou a příběhu ze světa showbyznysu.

23.03.2021 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Obdivuji autorku za nápad psaní z různých osob, kdy nevím, kdo je kdo. Celému pocitu z knihy to dodávalo pocit toho, že si čtenář myslí, že toho ví víc než hlavní hrdinka, ale ve skutečnosti nevěděl skoro nic. Byl to pro mě velký literární zážitek a těším se na další díly a další knihy autorky.

23.03.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Dobrý začátek větší série. Je to takový, dá se říct, pro mě rozjezdový díl.

23.03.2021 3 z 5