knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel jsem dlouho odkládala, aniž bych vlastně věděla proč. Smekám, paní Lednická !

10.08.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Po knížce jsem sáhla, protože se mi hodila do Čtenářské výzvy. A líbila se mi. Bavil mě styl psaní i to, jak se autorka dokázala vcítit do mužské role. I když je to moje první knížka od Petry Dvořákové, tak rozhodně ne poslední.

19.03.2021 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Kdysi jsem měla možnost poměrně zblízka sledovat rodiče, kteří se snažili dostat svého syna z drogové pasti. Nezapomenu na jejich zoufalství, bezmoc a věčné otázky bez odpovědi - proč ? Jednání Walta nelze schvalovat, ale pochopit ? Tak to ano.

20.04.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opět výborná kniha. A vyřešení budoucnosti malé Tansy mě vážně dostalo. I když původně jsem měla stejný dojem jako Callanach :) Těším se na další díl.

20.09.2020 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Autorku jsem objevila díky doporučení kamarádů z Mutěnic. Už jsem četla Falešnou kočičku, která se mi líbila, ale Korálky z klokočí mě přímo nadchly. Moc hezký příběh z malé moravské vesničky, spletité rodinné vazby sahající do hluboké minulosti, trochu tajemství, trochu čarodějnictví a navíc nádherná obálka. Prostě 5/5.

11.01.2021 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Skvělá kniha, skvělý autor. Vážně povedený počin. A děda Marvin je prostě borec ! Doporučuji !

19.04.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Hodně dobrá detektivka. Skvěle vykreslené postavy, napětí až do samotného konce. Jen mi vadily, jak je zmíněno i v příspěvcích níže, ty přezdívky. Sandy mi tam prostě nepasovala. Určitě doporučuji k přečtení.

02.11.2020 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byl mazec ! Už si ani nepamatuji, kdy jsem vydržela číst do tří do rána, jen abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Za mne určitě letos nejlepší thriller. A už netrpělivě čekám na další díl.

14.12.2018 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Originální temná detektivka. Sice trochu nereálná, ale velmi čtivá a překvapivá. Za mě spokojenost. Určitě si přečtu další díl se svéráznou, drsnou, ale i empatickou Teresou.

15.08.2021 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Knížku jsem si koupila hned jak vyšla, ale čtení jsem pořád odkládala. Věděla jsem, že v ní nebude můj oblíbený Miko a trochu jsem se bála, že budu zklamaná. Ovšem opak je pravdou. Škoda, že mám k dispozici pouze 5 hvězdiček, určitě bych dala víc. Goffa prostě umí !!!

30.05.2019 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tak jsem myslela, že Skryté karty hned tak něco nepřekoná, ale tohle bylo ještě mnohem lepší !!! Autorka prostě umí rozehrát příběh od začátku až do konce. A když je konec, tak hned začnete netrpělivě vyhlížet další její knížku.

08.07.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Napínavá, čtivá, žádná hluchá místa, zajímavý příběh. A nová hrdinka Kate je sympatická. Na knížku jsem se těšila a rozhodně mě nezklamala.

26.11.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Inteligentní, drsné, napínavé. V pachateli jsem se tedy spletla, takže napětí až do konce. Postavy vyšetřovatelů sympatické a uvěřitelné. I přes vyšší počet stran se četla velmi dobře. Super.

20.07.2019 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Audiokniha. Kruté, zvrácené, nechutné a velmi napínavé. Dávám plný počet a jdu se odreagovat nějakou romantikou.

24.10.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Hooodně dobrá detektivka, která se nedala odložit. Jdu se vrhnout na další díl.

05.08.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Wow !!! Škoda, že nemám víc hvězdiček. Takže asi tak.

29.04.2020 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Po severských detektivkách moc příjemná změna. Žádní superhrdinové, potoky krve a mrtvoly za každým rohem. Uvěřitelný příběh, sympatičtí vyšetřovatelé s osobitým humorem. Je vidět, že autor opravdu ví "o čem mluví". Určitě si přečtu i další jeho knížky.

30.11.2018 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvěle napsaný a promyšlený příběh. Doporučuji !!!

12.04.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Perfektní čtení.

26.06.2021 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Super. Velmi čtivé od začátku až do konce. Je David opravdu nemocný nebo to na něj jen někdo hraje. Ale jaký by k tomu měl důvod? To nezjistíte, dokud si knížku nepřečtete.

13.11.2019 5 z 5