Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Navěky Navěky J. M. Darhower

Knížka byla moc hezká, jediné co bych tomu vytkla je, že je zbytečně tlustá. Myslím že příběh by se vešel i na 300 - 400 stránek. Ale moc se mi líbila

21.08.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Po přečtení série Selekce jsem se těšila na tuto knihu.
Moc se mi líbí nápad takového děje. Že zacatku mi knížka přišla tak nějak depresivní, kvůli náladám které měla Kahlen, ale konec mě dostala! Pak jsem od knížky nemohla odtrhnout oči. Takže nakonec se mi knížka líbila

27.06.2018 4 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Moc hezké, zajímavé čtení. Moc se mi líbily boje mezi Anitou a Shullivanovymi o Tři osudy. Až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.
Ale tu Anitu bych fakt zabila!!!!

26.06.2018 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Dokonalý! Četlo se to jedna báseň, děj jako v předchozích dílech nabitý zajímavými zápletkami. Svět, který nám autorka popisuje, jsem si zamilovala, až je mi líto, že jsem už sérii dočetla. Jedna z nejlepších sérií, které jsem četla a určitě se k ní někdy ještě vrátím.

12.08.2022 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Nic závratného... Četlo se to dobře, ale už od začátku víte, jak to dopadne. Za mě zatím nejslabší Greenovka.

24.08.2020 3 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Asi nejhezčí díl z celé série. Celkem hezké zakončení, jen ten úplný konec byl trochu zvláštní... A některé kapitoly, kde se probírala politika mi přišly zbytečně zdlouhavé a zmatené. Dávám 4,5 hvězdiček.

11.06.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Trošičku mi to přišlo bez děje, ale to jsem i čekala, že to nebude nic převratného a bude to jen příběh na rozptýlení. Bylo to krásně slaďoučké. Pořád jsem se u toho culila jak blázen. Grafické zpracování bylo super, tomu nemám co vytknout, celkově je to povedený komiks.

11.05.2020 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Moc hezké a zajímavé čtení. Doporučuji;-)

22.04.2020 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Musím říct že rvních 100 stránek mě tedy vůbec nechytlo... Postupně jsem se začetla až někde ve třetině knížky a pak už mi příběh odsejpal hezky rychle. Celkově jsem od knížky čekala více, ale že bych byla zklamaná se také nedá říct, zachránil to ten konec :-)

11.04.2020 4 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Asi nejslabší ze série, ale stejně super!

06.08.2019 4 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Nádhera, nádhera, nádhera! Ještě lepší jak první díl! Je to poravdu nádherné čtení, super oddychovka k vodě... Moc doporučuji!!!

24.06.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Na sto procent byl první díl daleko lepší než toto pokračování... Čekala jsem podobnou bombu jako u jedničky ale tohle mě celkem zklamalo. Ty slaďárny typu: "nic k Vánocům nechci, stačí že mám tebe" a "už teď mi chybíš lásko" jsou prostě strašně přeslazený a určitě by se to obešlo i bez toho... Chyběla mi tem nějaká zápletka, něco co by ten děj oživilo, ale bohužel nic tam nebylo, celý děj jen pomalu táhnul.

09.04.2019 2 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Naprosto nádherná povídková knížka, oproti předchozímu dílu mnohem hezčí! Mohu jen doporučit:-)

08.02.2019 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Knížku jsem četla dvakrát. Poprvé když jsem byla mladší, to se mi líbila, ale pár věcí mi tam uteklo a neměla jsem z toho takový zážitek. Teď jsem z ní byla nadšená daleko víc a všechny povídky se mi moc líbily. Mohu doporučit

18.01.2019 5 z 5

Já nejsem neviditelná Já nejsem neviditelná Marcus Sedgwick

Z této knížky mám hrozně zvláštní pocit... Přijde mi, že děj je opravdu jednoduchý a zápletka není až tak zapletená, ale stejně se mi knížka líbila. Moc se mi líbí nápad že příběh "píše" nevidomá dívka, to dává knížce zase jinou atmosféru. Také se mi líbily i ty menší zvláštnosti, jako třeba Benjemin a jeho schopnosti. Jinak musím pochválit i název knížky - přijde mi opravdu trefný a obálku knihy, ta je moc hezká.

17.08.2018 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Tato poslední knížka z trilogie Drahokamy byla opravdu moc hezká. Sice jsem místy úplně napochopila jak se to s tím cestováním časem myslí, ale pak mi to došlo. Film mě opravdu moc zklamal. Není vůbec podle toho děje v knize.
Ale vždycky je lepší knížka než film...

28.06.2018 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Tuto knížku jsem si půjčila v knihovně, jen tak abych měla na dovolené co číst. To jsem ale vůbec netušila že bude tak krásná! Knížka je nádherně napsaná, že u vás při čtení vyvolá nespočet emocí. Opravdu moc krásný román o lásce.

27.06.2018 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Naprosto dokonalý příběh. Šílené sci-fi se špetkou romantiky úplně miluju, takže tohle bylo něco pro mě. Kniha mě vtáhla hned na začátku a nepustila až do konce. Stálá akce, zvraty, překvapení... S touhle knížkou jsem se nenudila. Asi se hecnu a přečtu ten druhý díl i když je v angličtině.

11.05.2023 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Naprosto nádherná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Dojemný, sladký i bolestný příběh, který mohu moc doporučit.

09.08.2021 5 z 5

Batman: Náměsíčnice Batman: Náměsíčnice Marie Lu

Naprosto boží! Přečetla jsem to na dva zátahy a to je u mě co říct:-D Rozhodně doporučuji jak pro chlapce, tak i dívky;-)

29.04.2020 5 z 5