Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nádherný příběh, který si musí přečíst každá slečna/žena!

24.02.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Moc hezké čtení, sice klišé jako blázen, ale moc se mi to líbilo;)

26.09.2020 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Krásný příběh. Takový, jako kdybyste spojili knihu Muffin a čaj s Harry Potterem. Ze začátku jsem si opravdu myslela že je to jen trošku upravený Harry, ale postupem času se tam začly dít zajímavé zvraty a najednou to bylo o dost odlišné! Další super oddechová knížka, moc doporučuji :-D

19.07.2020 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Knížka zajímavá, ale absolutně nesmyslná... SPOILERY!! Tak lidé mají moře, vymyslí přístroj pro přefiltrování vody mořské na pitnou a když se jim rozbije, prostě to nechají být? Holt další stroje dělat nebudeme? To tam pak už vůbec vysvětlené nebylo...Taky mě štvalo to, jak pokaždé když hlavní hrdinové měli pití na dosah, prostě zmizelo. Například Garrett otrávil vodu ve vaně, u strýčka byla voda závadná, v bunkru nakonec žádné zásoby nezůstaly, krabice "plná pití" od Henryho byla plná letáků... Trochu přetažený za vlasy ne? A na konci knihy voda z ničeho nic byla... Jak? Kde se vzala? To najednou začal slejvák který trval tři týdny nebo jak se nakonec voda získala, když už se lidé mohli i sprchovat?! Nechápu. KONEC SPOILERŮ!! Dle mého názoru mel autor skvělý nápad, ale nedokázal ho smysluplně využít. Od Neala miluju všechny jeho ostatní knihy, takže jsem samozřejmě chtěla přečíst i tuto, ale bohužel, ta se mu zkrátka nepovedla. Dávám 2* za nápad a originalitu a za čtivost - (ano, čtivé to bylo, celkem jsem to hltala, ale po přečtení mi začali docházet ty silné nedostatky...)

19.07.2020 2 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tahle knížka je naprosto úžasná! Je v ní spoustu vtipných hlášek, je procítěná, smutná, romantická a je v ní prostě vše co já od knížky očekávám. Moc se mi líbí ten nápad na "Popelku" A všem co milují Young Adult doporučuji;-)

03.04.2019 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na knížku jsem se moc těšila a byla opravdu krásná. Po přečtení knihy jsem si pustila i film, a teda nevim jaké zpracování se mi líbilo více, (a to je co říct. Většinou to vyhraje kniha) Knížka je nádherně napsaná, procítěná a jsou v ní použité krásné citáty. Prostě krásné čtení!

25.08.2018 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní více. Zápletka pořádně žádná, od začátku se dalo odhadnout, jak to skončí. Četla se hezky, ale žádná velká sláva...

07.08.2021 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

ÚŽASNÉ! jedním slovem ÚŽASNÉ! Knihu jsem měla přečtenou opravdu rychle. Je to sladké, opravdu vtipné a hrozně čtivé :D Jakože já úplně nějaké romanťárny nemusím, ale tohle bylo romantické úplně akorát a stejně jsem se u toho pořád culila jako blázen! Skvělá letní oddychovka pro dospívající i dospělé ženy, moc doporučuji ;D

19.07.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Super knížka, taková nenáročná oddechovka. Nic ultraoriginálního, ale čte se hezky a někdy jsem se i zasmála.

01.12.2022 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tohle je tak originální a geniální knížka až to není možný! Už od začátku čtení jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nevím jestli se to zdá jen mně, ale myslím že něco podobného jako je popisováno v knize, by se mohlo stát... Samozřejmě tohle je už trošku předražené za vlasy, ale třeba bude jednou medicína a tak dobrá že lidé začnou být imunní vůči všemu a aby nedošlo k přelidnění, bude se muset eliminovat počet lidí zabitím. V příběhu se pořád něco děje, je tam asi milion zvratů a překvapení která prostě nečekáte a říkáte si takový to: tak to nene!!! Ještě než jsem dočetla, koupila jsem si další díl, tak snad bude tak super jako tento!

26.05.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížku mi půjčila kamarádka, že je to boží a rozbrečela se u toho, tak byla zvědavá na mou reakci. A musím říct že je to OPRAVDU úžasná kniha!!! Já sice nejsem ten typ co u všeho brečí a toto nebylo výjimkou, ale tak nějak jsem se při čtení vcítila do role jak Lou, tak i Wila. Příběh byl krásně napsaný a i celkem vtipný. Za mě super!

13.08.2018 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Totálně boží! První čtvrtinu mi sice trochu trvalo než jsem se do děje vžila a pochopila přesně oč jde, ale pak jsem to hltala neskutečně! Do posledních stránek jsem netušila jak to dopadne????

18.03.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Další pecka! Možná o malilinkato slabší než díl první, ale i tak krásné pokračování. A ten konec... To mě dostalo. Musím číst dál!

09.09.2021 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Ze začátku se mi knížka moc nezdála...Přišlo mi to bez akce která by to ozvláštnila. Ale postupem času jsem se do knížky začetla a začalo se mi to moc líbit. Geraltova výprava mě moc bavila, obzvlášť když potkával ty skvělé postavy, jako například trpaslíka Zoltana a Regise. Milwa byla taky super a o Marigoldovi ani nemluvím!
Ten konec mě velmi překvapil, vůbec jsem to nečekala, protože jsem doufala v něco jiného, ale určitě to bude v dalším díle, na který se opět moc těším.

23.07.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knížka mě velice mile překvapila, přečetla jsem ji jedním dechem a nemůžu říct, že je tam nějaká nudná část. Nespočet nečekaných zvratů skvěle okoření celé dění a to já fakt žeru! Do samého konce jsem opravdu netušila, kdo je vrahem! Doporučuji!

01.07.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Taková oddechovka u které nemusíte přemýšlet a nemůžete se od ní odtrhnout... Naprosto BOŽÍ knížka! Doporučuji.

09.05.2019 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Určitě zatím nejlepší díl ze série Zaklínač. Od začátku knihy se mi příběh moc líbil i konec byl zajímavý, ale někde za polovinou byly takové nudné části kde se řešily války, bitvy, politika, kdo koho zabije, do toho se tam přimíchalo spoustu lidí, a už mě ta část přestala bavit. Zachránila to potom ta závěrečná část o Ciri, ta byla boží!

03.05.2019 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Nemám slov! Úžasný příběh, zajímavý děj i sympatické postavy. Celou dobu čtení jsem se od knížky nemohla odtrhnout protože mi to ten děj zkrátka nedovolil, musela jsem zjistit, jak to celé dopadne. Bála jsem se že autorka dá příběhu takový ten "přeslazený románek" který někdy u těch zamilovaných knížek bývá. Naštěstí toho byla tato knížka ušetřena, a to jsem moc ráda:-) Za mě jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

13.04.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělá knížka, opravdu jak se píše na obalu knihy: "Od prvního řádku vás pohltí a už nepustí!"

30.03.2019 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Podobně jako u předchozích dílů se mi líbil i tento příběh, a určitě se mi daleko víc zamlouvá zpracování jednoho souvislého děje než styl povídek, kterým byli napsány první dva díly. V knížce bylo spoustu zajímavých kapitol od kterých jsem nemohla odtrhnout oči, ale bohužel se našli i ty části které mě opravdu nebavily, a už jsem si říkala kdy to skončí. To jediné mě nutí jednu hvězdičku ubrat...Ale i tak skvělé počteníčko;-D

19.03.2019 4 z 5