Kniholapka Kniholapka komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Absolutně krvavá a drastická nádhera, kdy jen čtete s otevřenou pusou a říkáte si, jak musí mít autor geniální mozek, aby na něco takového přišel. Ani se mi nechce věřit, že je to podložené skutečnými událostmi!

04.08.2022 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Kniha se četla velmi rychle, hodně mě potěšily krátké kapitolky, díky kterým dej plynul rychlým tempem. To co někdy muži provádí ženám musí být hrůza hrůz…Námět to měli velmi zajímavý. Zda se mi však, ze to byla spis taková krátká novela, bez hlubšího zamyšlení. Postavy se mohly vykreslit více. Trochu mi to cele přišlo neuvěřitelne. Nechci nic prozrazovat, ale vážně by to mohlo být tak jednoduché??

29.12.2021 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Další přečtená kniha od této bravurní spisovatelky! Ačkoli už se mi občas povede zjistit, jak asi kniha dopadne, u jejích knih se mi to stále nedaří. Napínavé až do konce a poslední stránky jsou jedno velké bum bum a jedna perla za druhou.
U této knihy se mi líbilo, že na lži vlastně přišla sama hrdinka. Nikdo ji nepomáhal, možná jen velká náhoda....
Rozhodně doporučuji!

27.09.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tak jestliže jsem u Tatéra byla mimo ....tady se těžko hledají slova. Těžko se vzdává úcta odvaze, určité tvrdohlavosti, která Cilku držela nad vodou a neskutečné laskavosti, kterou prokazovala a dávala. Neskutečně silná žena, která si v sobě nesla všemožné hrůzy a i přesto by se rozdala pro ostatní. Neskutečné příběhy a neskutečně dobře napsané.

27.07.2021 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Tato kniha byla první, kterou jsem od této autorky četla. Shodou náhod je to i její prvotina. Ačkoliv je to žánr YA, který normálně nečtu a ani nehraji počítačové hry, kniha se mi líbila. Měla spád a byla čtivá, líbilo se mi téma, na kterém je celá kniha založena. Technologií je čím dál více a možná to nepředstavuje jen fiktivní příběh v knize, možná by něco takového mohlo být i reálné. Každopádně doporučuji.

26.02.2021 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět kvalitní čtení. Myslím, že toto se od tohoto autora už tak nějak očekává. Kvalitu, brutalitu, zvrhlost, skrytou pravdu...Sami bychom se nejspíš divili, kolik takových zraněných duší číhá mezi námi a čeká na příležitost. Barvité popisy vražd byly skvělé a dokreslují styl autora...Těším se na další knihy!

22.01.2024 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Naprosto nenáročná četba, pro zatažené dny, kdy člověk potřebuje zahřát u srdce ideální....

30.09.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Krásné čtení, které navodí příjemnou atmosféru. Při čtení jako byste byli mezi Švýcarskýma horama a popíjeli skvělou čokoládu zachumlaní v dece.

20.04.2023 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Tahle kniha mě chytila a nepustila. Je to lehké, trošku erotické čtení na vypnutí hlavy. Takhle se alespoň jeví ze začátku. Je zde však ALE. Díky vstupům z minulosti hlavního hrdiny odkrýváme jeho neveselé tajemství. Neukápla mi slza, ale chápala jsem jeho chování, co by mi jinak možná vadilo. Knihu rozhodně doporučuji!

01.04.2023 4 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Milé a odpočinkové romantické čtení. Chvílemi bylo poznat, že je to autorčina prvotina. I přesto jí nemám, co vytknout. Kniha se čte sama a děj ubíhá předpokládaným směrem. Nechybí humor ani příjemné napětí a gentlemanská gesta...Děkuji za možnost přečtení!

25.09.2022 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Skvělý, neohraný námět i zajímavé zpracování. I když děj přeskakuje z minulosti do přítomnosti, čtenář se neztrácí. Zjišťujeme, že není motýl jako motýl a že krása je nádherná i děsivá. Další ukázka toho, jak pomatená mysl může být.

12.06.2022 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha mě zaujala hned na první pohled, navíc má nádhernou obálku a zajímavé téma, takže jsem se do ní s chutí pustila. S každou další stranou mi přišlo, že je atmosféra tajemnější a dusivější. Některé pasáže už mi přišly až moc napjaté, skoro k nevydržení. Z přeživšího dvojčete jsem měla někdy hrůzu i já ....Rozhodně je tento thriller výborně zpracovaný, i když mi některé pasáže neseděly. Rozhodně stojí za přečtení!

17.07.2021 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Zajímavý začátek série. Magické triky přidávají ději další zajímavý a neotřelý prvek. Některé pasáže mi připadaly zdlouhavé, ale jinak se kniha četla dobře. Postavy mi jsou celkem sympatické, ale na koho jsem zvědavá je Damian. Zajímá mě jaká překvapení nám připraví...

22.08.2023 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Výborné počteníčko! Chemie mezi hrdiny i jejich vlastnosti byly naprosto super...
Od začátku je jasné, co je to za knihu a co můžeme čekat. Každá z postav z knihy mi byla sympatická a to se často nepovede.

05.08.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Lehké, humorné čtení u kterého se nudit nebudete. Autorka najela na svůj styl, který je podobný jako v sérii Jeho banán a myslím, že je to sázka na jistotu.

25.11.2022 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tato kniha splnila přesně to, co tento žánr splnit má. Erotikou to přímo sršelo, ale našla se zde i romantika. Těším se na další díly.

31.10.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Nejdříve mě zarazilo, jakou rychlostí se Logan přeorientoval ze svého životního stylu na vážný mód vztahový. Ale vlastně proč ne. Většina když najde to, co hledá, nejedná jinak....Kniha se mi četla dobře, romantika na oddechové chvíle. Člověk vypne a užívá si velkých romantických gest i růst hlavních postav. Jediné, co mi přišlo na této knize trošku mimo, byl náhlý přerod Loganova otce. Ano, má se stát zázrak, ale tohle bylo, alespoň pro mě, hodně těžko uvěřitelné.

11.10.2022 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Kniha jako taková byla fajn. Místy mě mrazilo přesně, jak nejspíš mělo a děj byl napínavý a nutil číst dále. Co mě iritovalo, bylo chování hlavní hrdinky. Její věčné výbuchy vzteku byly až přehnané. Občas mi bylo vážně líto Neila, který vše trpělivě snášel.

18.08.2022 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha byla hodně propracovaná. Bylo v ní mnoho vrstev, které jste mohli postupně odkrývat. Konec mě však zklamal. Čekala jsem vysvětlení a větší sondu do psychiky malé Hanny. Je pěkné, jak je vše vykresleno a až znepokojivě reálně ukazováno, ale to hlavní jsem se vlastně nedozvěděla a to mě mrzí.

03.06.2022 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Z knihy prýštila pohodová a klidná atmosféra se špetkou humoru. Je to přesně to dílo, u kterého si odpočinete a zapomenete na všední starosti.

03.05.2022 4 z 5