klear klear komentáře u knih

Tohle je prostě klasika. Konečně inteligentní humor.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Naprosto strhnující příběh. Brown opravdu ví jak psát. Jakmile člověk začne, nemůže knihu odložit - tedy já jsme nemohla. Od Browna ještě doporočuji Digitální pevnost. Zbylé dvě knihy mi přišlu už moc jako fantasmagorie, ale uznávám, že se také četly jedním dechem.

30.11.-0001 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Úžasná kniha. V některých pasážích mi šel až mráz po zádech. Opravdu smutné, že to byla krutá realita. Komu se líbilo, tak ještě doporučuji přečít Herák od Melvina Burgese, taky výborné čtení.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

V současné době má nejoblíbenější knížka. Tedy ne jen tato knížka, miluji celou ságu. Nezapomnete, ze ještě existuje kniha Midnight Sun - Půlnoční slunce ( tedy ne celá kniha, je to jen kousek) - Stmívání, ale tentokrát v pohledu Edwarda. V jeho podání příběh nabývá úžasných nových rozměrů. Je ke stažení na oficiálních stránkách autorky. Jinak film je také skvělý, Rober Pattionson zahrát Edwarda na jedničku, lépe vybrat nemohli. Jen to "veverkování" po stromech mi trochu sklamalo, to už bylo moc.