klaraj093 klaraj093 komentáře u knih

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Kniha ačkoliv se zdá být nudná, tak není.. Podle mě si v ní jen člověk musí najít zalíbení a pochopit sdělení.

22.10.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Fantastická kniha! Vůbec by mi nevadilo nějaké pokračování

19.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

To je prostě srdcová.. Po 15 letech znovu čtení.. Nádhera si to připomenout, po x tém shlédnutí filmu.. Těším se na další díly.. Četlo se to samo.. Návrat do dětství..

30.01.2020 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Já nevím kam na to ten Stephen chodí.. Ale tyhle jeho jednohubky zbožňuju! Stejně jako Gwendy, bylo Povznesení skvělý! Čtení na jedno odpoledne, skvělý příběh..

12.01.2020 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Pane Karika, další wow ode mě.. Opět fantastický příběh, čtivý, nechybělo napětí a opravdu i strach! Tleskám..

16.10.2019 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Neskutečná topka opět.. Vůbec jsem nebyla zklamaná, King je pro mě stále pan spisovatel.. Četla jsem na dovče a během 3 dnů bylo po knize.. Doporučuji.

11.09.2019 5 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Byla skvělá, jak jinak.. Hodně lidí říká, že je podobná Geraldovo hře, ale já bych neřekla. Protože ta mě zpočátku vůbec nebavila a nutila jsem se do ní. Naopak Dolores mě chytla hned zpočátku a strašně mě bavil styl i příběh ukecané Dolores. Bylo to fajn čtení na dva dny.

05.07.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Výborný! Skvěle napsané, poutavý příběh! Četlo se to samo.. Rozhodně dávám 5 hvězd! Napínavé od začátku do konce!

23.09.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nejdřív jsem to nechtěla dočíst.. Ale nakonec jsem se přemohla.. Vůbec mě to nebavilo.. Četla jsem od ní zatím jen Bábovky a ty stále vedou..

15.09.2018 2 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi pěkně popsané a dojímavý příběh.

31.03.2024 4 z 5

Cyklus vlkodlaka Cyklus vlkodlaka Stephen King

Tohle bylo vážně skvělý. Nemám opravdu co vytknout. Není to náš typický King, ale já ho tam cítím. A já mám od něj tyhle “povídkové horory moc ráda. Spolu se skvělými ilustracemi a fantazií nám kniha dává perfektní temný zážitek. Číst ho takhle v noci v listopadu tomu dává šmrnc. Celý rok děsu v jedné hubené knize. Čtení na hodinku. Jsem ráda že u nás kniha mohla vyjít.

19.11.2023 5 z 5

Kniha má velice zajímavé zpracování, jsou to v podstatě jen výpovědi od lidí z Černobylu nebo okolí.. Některé mě bavily velice a zaujaly a některé se mi táhli strašně dlouho.. Sdělení knihy je všem jasné, je naprosto šílené co se stalo.

07.06.2023 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Carrie jsem četla před lety, jako úplně první knihu od Kinga, jenom díky ní jsem se do něj zbláznila a teď po letech ji mam konečně i ve sbírce díky dotisku. Za mě je to takový psycho young adult horůrek a myslím že když ji přečtete, litovat nebudete!

16.03.2022 5 z 5

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

Oblíbené pohádky, krásně se četlo.

24.01.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha působí tak, že se hned dostanete do Švýcarska a jako by příběh člověk prožíval sám. Atmosféra mě velmi bavila, stejně jako předchozí knihy od autorky.

08.01.2022 4 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Nadčasové a skvělé.. Ačkoliv mi jsou divadelní hry ke čtení cizí, tak si v nich díky R.U.R asi najdu zalíbení..

20.08.2021 4 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Krásná kniha, za mě se to Malému princi nevyrovná, ale ta slova vám poví hodně..

14.06.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Super.. Stejně jako první díl mě tento hodně bavil..Kniha byla napínavá a čtivá..Až do posledních stránek jsem neměla tušení kdo je padouch..

12.03.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Moje třetí kniha od Colleen a nejsem zklamaná... Napětí až až, lásky až až, utrpení až až.. Kniha chytí a nepustí.. Určitě doporučuji.

27.01.2021 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Dětské čtení.. Jedna z mých prvních knih.

22.10.2020