Klaaarka Klaaarka komentáře u knih

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Na tuhle knihu jsem byla hodně zvědavá. A musím říct,že obvyklé "jedním dechem" platilo. Nicméně v některých částech mi to přišlo už trochu prekombinovane. Fajn kniha k přečtení,ale některé příběhy z této dílny mi zápletkou byly bližší. Nicméně za přečtení stojí.

10.11.2020 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Podle nazvu jsem cekala trochu neco jineho,ale musim rict,ze co jsem dostala v teto knize stalo za to. Libila se mi. I jsem se zasmala. Autorka( a jeji casta spoluatorka)jsou v ramci zanru podle me top.

01.11.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

30.10.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Zatím se mi líbili všechny knihy těchto autorek,ale tyhle....wow. Musím říct,že mě dostaly. V rámci žánru oddychovek je to super. Jejich styl psaní mě baví.

30.10.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Všechny knihy této autorky / autorek mají mnoho společného. Hlavně to,že jsou mimořádně čtivé. Samozřejmě je to červená knihovna,dodržují určitý "mustr",ale postavy jsou sympatické,zápletky se přece jen promenuji. Tahle kniha se mi líbila. Ostatně jako všechny,co jsem od tohoto dua četla. Je to taková sázka na milou,ctivou jistotu. Dávám plný počet.

29.10.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Nevím proč,ale první půlka mi něčím připomínala Padesát odstínů. Četla se hezky,ale oslovila mě o něco méně než jiné. Nicméně jako oddychovka dobrý. Když už "sladarnu",tak raději v knize než filmu. Přesto,že dávám o jednu hvězdu méně,i tak jsem četla do 5ti ráno. Prostě čtivé knihy neumím odložit. A ani při sníženém hodnocení toho nelituji.

28.10.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Já prostě nemůžu jinak. Jako všechny předchozí knihy....plný počet. Prostě to je moje srdcovka.

26.10.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

V ramci zanru proste skvelé. Vtipne,ctive i kdyz predvidatelne. A jsem za to rada. Myslim,ze pohadky proste nekdy chybi i dospelym. A tohle jsou ctive pohadky s happy endy. V tomhle pripade i s princeznou ???? doporucuji. Nebudete zklamane.

26.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Při hodnocení napříč žánry by neuspěla. Ale v té své je prostě rozhodně čteníhodna. I když se mi některé náměty jiných zdali zábavnější,tak přesto se to skvěle čte,čtenář se nenudí. Já doporučuji.

14.10.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tohle byla moje třetí kniha z dílny Keeland / Ward. A zatím mi přišla nejslabší. Jako pořád je to příjemné čtení,ale první dvě knihy se mi libily víc ( Nesnáším tě,Šéf). Nicméně jako jednohubky na večer fajn

08.10.2020 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Po mnoha letech na detektivkach a krvacich jsem presedlala na tento lehčí žánr. Jo není to vrcholné dílo a do osnov škol se jistě taky nedostane,ale zrovna tahle kniha se,v rámci žánru s toho,co od takové knihy člověk očekává,prostě povedla. Přečteno za den a mělo to všechno,co má mít. Příjemně se to četlo a mě to prostě bavilo. Ano,od skutečnosti se to dost liší,ale není to v téhle době vlastně příjemný dospelacky únik od neustalych dramat ve zprávách? Za mě jednoznačně ano. A autorka prostě umí. Rozhodně si přečtu další.

06.10.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tuto autorku/ks jsem objevila náhodou a toto byla první kniha,kterou jsem z této "dílny" četla. A musím říct,že se mi líbila. Čtiva,zábavná.... Bez prehnaneho množství popisů sexuálních scén,jak jsme zvyklý u některých podobných děl. A neboť i v mém vlastním životě figuruje nevylecitelna nemoc životního partnera,líbil se mi pohled,kterým na to v tomto případě bylo prohlíženo.
Jasně,je to červená knihovna a je třeba to tak brát,ale příjemná. Za mě tedy. Určitě si přečtu i další.

05.10.2020 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Weaver a Carter jsou už pár let pro mě naprosto TOP autoři. S napětím očekávám každou novou knihu. Tentokrát mě potěšila nová kniha o Davidovi. Jako vždy napínavé a čtivé. A to od první do poslední stránky. Nelze než doporučit.

31.07.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Za mě...jako vždy...Carter je TOP. Miluju jeho styl i jeho hlavního hrdinu. Hunter forever ? těším se na další...

26.09.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Od doby, co jsem odrostla románům Lenky Lanczove, jsem se věnovala hlavně četbě detektivek a thrilleru (čestnou výjimkou byl Harry Potter). V šestinedělí jsem si teď řekla,že je čas změnit žánr a zkusit něco lehčího. Nějaký jednoduchý romantický příběh, možná až lehce naivní. Pokud máte stejné úmysly,pak tuhle knihu ani neotvirejte. Ale jinak je to kniha mimořádně čtivá,příjemná a neskutečně smutná. Slzy mi tekly proudem a výjimečně za to nemohly hormony v šestinedělí. Doporučuji!

21.06.2019 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Skvělá. Napínavé od začátku až do konce.

14.05.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Od začátku jsem tušila (a správně),jak to dopadne. Do čtení jsem se trochu nutila,abych si podezření potvrdila. Jsem ten typ,co je kvůli knížce schopen nespat,dokud ji nedocte. To u této knihy vůbec nebylo. I tři,čtyři dny jsem se "premlouvala",abych pokračovala a konečně to dočetla. Za mě zklamání. S knihou Za zavřenými dveřmi se to nedá srovnat.

01.04.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivé. Stojí za přečtení.

15.03.2019 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen