Klaaarka Klaaarka komentáře u knih

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Mě se kniha líbila moc. I když souhlasím,že poslední čtvrtka byla taková jako moc hrr.

31.03.2021 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha se čte dobře jako ostatne vsechny knihy od techto autorek. Jen si obcas rikam,jestli by byly ty knihy horsi a pribehy mene atraktivni ,kdyby hlavni hrdina nemel mimoradne vyvynuty ...... ????

06.01.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Na tuhle knihu jsem byla hodně zvědavá. A musím říct,že obvyklé "jedním dechem" platilo. Nicméně v některých částech mi to přišlo už trochu prekombinovane. Fajn kniha k přečtení,ale některé příběhy z této dílny mi zápletkou byly bližší. Nicméně za přečtení stojí.

10.11.2020 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Všechny knihy této autorky / autorek mají mnoho společného. Hlavně to,že jsou mimořádně čtivé. Samozřejmě je to červená knihovna,dodržují určitý "mustr",ale postavy jsou sympatické,zápletky se přece jen promenuji. Tahle kniha se mi líbila. Ostatně jako všechny,co jsem od tohoto dua četla. Je to taková sázka na milou,ctivou jistotu. Dávám plný počet.

29.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Při hodnocení napříč žánry by neuspěla. Ale v té své je prostě rozhodně čteníhodna. I když se mi některé náměty jiných zdali zábavnější,tak přesto se to skvěle čte,čtenář se nenudí. Já doporučuji.

14.10.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivé. Stojí za přečtení.

15.03.2019 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Perfektní.

19.02.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Skvělá kniha,skvělý příběh. Čte se "jedním dechem"

Zloba Zloba Chris Carter

Napínavé,čtivé.... Co víc si přát.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Prostě super.

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Prostě Carter. Super.

18.02.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Chvílemi trochu krkolomne,ale čtivé a celkem příjemné. Nicméně už jsem četla i lepší.

10.01.2021 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Od začátku jsem tušila (a správně),jak to dopadne. Do čtení jsem se trochu nutila,abych si podezření potvrdila. Jsem ten typ,co je kvůli knížce schopen nespat,dokud ji nedocte. To u této knihy vůbec nebylo. I tři,čtyři dny jsem se "premlouvala",abych pokračovala a konečně to dočetla. Za mě zklamání. S knihou Za zavřenými dveřmi se to nedá srovnat.

01.04.2019 2 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Chytlavé,dobře čtivé

12.03.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Super.

19.02.2019 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Fajn oddechovka. Mam i oblibenejsí,ale zklamana nejsem

06.02.2021 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Nevím proč,ale první půlka mi něčím připomínala Padesát odstínů. Četla se hezky,ale oslovila mě o něco méně než jiné. Nicméně jako oddychovka dobrý. Když už "sladarnu",tak raději v knize než filmu. Přesto,že dávám o jednu hvězdu méně,i tak jsem četla do 5ti ráno. Prostě čtivé knihy neumím odložit. A ani při sníženém hodnocení toho nelituji.

28.10.2020 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Michael Robotham

Kniha se prijemne čte,ale nebyla z těch,které bych "nedokázala"odlozit.

18.02.2019 3 z 5