Kitty Online Kitty komentáře u knih

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Tady dlouho mi nebyla žádná hlavní postava tak nesympatická, jako Petr.
Nebylo to špatné, ale očekávala jsem od pana Javůrka trochu něco jiného.

04.05.2024 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Ještě nejsem ani v půlce a pochybuji, že se do Jeruzaléma dostanu. Nechápu vysoké hodnocení, nepřijde mi to ani zábavné, ani vtipné. Nějak mám pocit, že dnes už může vydat knížku kdekdo. Zápisky z cest, kde jsem co jedla a že mě bolely nohy, mám v šuplíku taky. Ale to je jen pro mě, pro někoho jiného to nemá žádnou hodnotu.

21.04.2024 1 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Příjemná krimi

18.11.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Bylo mi doporučeno, tak jsem tedy vydržela. Není to můj styl. Kdyby se promazala erotika, která navíc byla stále se opakující a nudná, tak by zbyl celkem krátký, děravý příběh.

18.03.2023 1 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

(SPOILER) Nevěřím, že by někdo mohl sympatizovat s někým, kdo mu sebere grunt. To je přitažené za vlasy...

18.03.2023 3 z 5

Smrková Tišina Smrková Tišina Kristýna Sládečková

Neurazí a nenadchne a asi zítra si už nebudu pamatovat, o čem to bylo. No, vlastně ano, autorka psala zrejmě tuto knihu hladová, protože je tam na můj vkus příliš o tom, kdo co jedl.

04.03.2023 2 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Téma super, ale nějak se mi to táhlo. Příliš postav, tak trochu červená knihovna... pro mě to nebylo a to jsem se tak těšila.

16.02.2022 2 z 5

Tajemství ve vaší hlavě aneb Co nevíte, že víte Tajemství ve vaší hlavě aneb Co nevíte, že víte Lenka Šnajdrová

Zajímavý názor, vlastně nic nového, ale hezky sepsáno. Možná ale zbytečně rozvleklé.

27.11.2021 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Moje první knížka od Kinga a jsem tak nějak zklamaná. Čekala jsem víc.

22.11.2021 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jako předchozí knihy - má spád, napětí, celkem i logiku. Čte se dobře.

14.05.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Obvykle horory nečtu, zde se mi velmi libilo téma jako takové, proto jsem po knize sáhla. První dvě třetiny jsem se spíš nudila, poslední už měla spád, ale konec to pokazil.

26.04.2021 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Jak píše Krchnaida níže. Supr námět, ale to nadpřirozeno tam bylo zbytečné.

19.04.2021 3 z 5

Jak mě bavily první díly, tak zde bych hodnotila jako opakování laciného vtipu. Měla jsem jako audio a způsob přednesu mi šel vysloveně na nervy. Přehrávané měnění hlasu, přidání akcentu hodně knize uškodil. Byla jsem ráda, že to mám zasebou.

22.03.2021 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tak nevím...ano i ne.
Měla jsem jako audio s hezkým přednesem, tak se to dalo.

15.02.2021 3 z 5

Léto, jako když vyšije Léto, jako když vyšije Eliška Horelová

Jak já hlavní hrdince jako náctiletá zaviděla...

27.10.2020 5 z 5

Dívka v sedle Dívka v sedle Sieglinde Dick

Kniha mého dětství

27.10.2020 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Taková pohádka pro dospělé. Měla jsem to jako audio a ty disharmonické zvuky jako předěly kapitol mi silně vadily.

27.10.2020 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

S citem napsaný román o těžkém žití obyčejných lidí na Karvinsku.
Dokáži se vcítit do prostředí, teď už i vím, odkud pocházejí některé výrazy, které jsem slýchala v dětství.
Vše už tu bylo napsáno, prostě super, povedené dílo.

25.09.2020 5 z 5

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

Knihu mám od dětství.
Znovu přečtena v rámci ČV a znovu zapůsobila úplně stejně, jen nyní jsem už nad každým příběhem neplakala.

22.09.2020 5 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Napínavé krimi s trochou tajemna.

19.09.2020 5 z 5