Kayla Kayla komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha je výborně napsaná a je velmi čtivá. Knize nemůžu nic vytknout. :-)

13.04.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kniha je velmi dobře napsaná. Hlavní hrdina Cass mi byl od začátku velmi sympatický. Trošku mi v té knize chyběla romantika, ale to je fakt malý detail. I přes tento detail musím knize dát 5 hvězdiček. :-)

04.06.2013 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Knihu jsem musela odložit. Vůbec se to nedalo číst. Nelogické věci, spoustu postav. Nechápu ten humbuk kolem této knihy, za mě hrozně zklamání.

05.07.2023 odpad!

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Původně jsem si myslela, že na knihu už jsem stará. Po prvních stránkách jsem chtěla knihu odložit, ale jsem ráda že jsem to neudělala. Sice tam není žádná akce, ale to nevadí. Jako oddechová kniha splnila mé očekávání.

18.11.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Páni. Tak to bylo něco. Nemám slov. Kniha předčila mé očekávání. Původně jsem si knihu vůbec nechtěla přečíst, protože jsem si hned myslela, že to nebude můj žánr a že se u knihy budu nudit. Jak jsem se zmýlila. Wau. Kniha je prostě skvělá. Hodně mě ovlivnil ten humbuk co kolem knihy vznikl a také se přiznám, že mě zaujala na první pohled obálka, která je taktéž bombastická. Hlavní hrdina je od začátku velmi sympatický a chytrý. Tak skvěle napsanou detektivku jsem nikdy nečetla. Obdivuji autora, že tohle napsal. Za mě doporučuji, kniha mi ukázala že i detektivky můžou být bombastický ačkoliv jsem je do dnešního dne je neměla ráda a vyhýbala jsem se jim.

02.01.2019 5 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Nádherná kniha. Zpravidla nemám ráda, kdy se v příběhu prolínají dva příběhy ,ale v této knize mi navic o příběh Rose vůbec nevadil. Ba naopak. Uvítala jsem ho.

20.10.2018 5 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

No páni. Tak to byla pořádná jízda. Wau. Nemám slov. To vysoké hodnocení si určitě kniha zaslouží, nýbrž je napsaná velmi čtivě, inteligentně a s krásně popsanými situacemi. Hlavní hrdinové byly skvělý. Od začátku mi byly velmi sympatičtí. Jsem ráda, že jsem na knihu náhodou narazila a těším se na druhý díl a novelu k tomu. Jen doufám, že Fragment je vydá !!! Knihu maximálně doporučuji.

02.10.2018 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Musím říct, že z knihy jsem hrozně zklamaná. Jakožto velká romantička jsem si myslela, že se mi kniha bude líbit, ale to se bohužel nestalo. Dávám knize pouze dvě hvězdičky za design a fotky v knize.

04.08.2018 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Musím říct, že první díl byl lepší co se týče děje a emocí.
Druhý už byl místy zvláštní. Ale přesto hodnotím kladně pěti hvězdičkami. Ale upřímně jsem tam čekala určité části, které autorka zmiňovala v první části a oni tam skoro vůbec nebyly. Autorka to trochu odflákla, což si myslím, že je velká škoda. Byly zde části, které nebyly moc reálné. Ten kdo četl, pochopí.
Ale jinak byla kniha čtivá a těsně před koncem jsem si uvědomila, že přece i když měla kniha nedostatky, tak jsem nechtěla, aby měla konec. Ale bohužel, všechno má svůj konec a to i tato pohádka. Ale jsem nakonec ráda, jak to dopadlo.

27.05.2018 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nádherná kniha. Zařazuji ji mezi mé oblíbené knihy. J.Lynn prostě psát umí !!! Kdo váhá se čtením teto knihy, dělá velkou chybu.

14.04.2017 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Konečně jsem tenhle díl úspěšně dočetla. Nemám ráda knihy, které čtu víc jak týden. Tento díl jsem četla přesně tři měsíce, což je docela dlouhá doba. Bohužel musím říct, že série HG mě tolik neuchvátila tak jak ostatní. Mám holt raději Divergenci (ta podle mého názoru se četla velmi dobře a děj utíkal), zatímco tady je sice příběh velmi originální, ale tak těžce napsaný, že mě to demotivuje číst dál.
Hlavní hrdinka mi prostě nesedí. Je taková chladná. Jedinou postavu, kterou mám upřímně ráda, je Peeta.
Celkově to hodnotím jako menší zklamání. Nejsem si jistá, zda se pustím do třetího dílu.
Mé hodnocení asi také hodně ovlivnil fakt, že jsem prvně viděla filmy, pak až knihy.

05.04.2017 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Konečně jsem tenhle brak dočetla. Je to děs a hrůza. Četla jsem to jen ze zvědavosti, ale musím říct, že to byla zbytečná ztráta času. Párkrát jsem to chtěla definitivně vzdát a knihu odložit, ale nakonec jsem to přece jen přelouskala. Nemám ráda nedočtené knihy. Fakt mi série Padesát odstínů šedi nesedla. Nedoporučuji.

11.12.2016 odpad!

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, což se u mě moc často nestává. Kniha je velmi dobře napsaná a čtivá, všechny postavy mi byly velmi sympatické. Podle mého názoru byl příběh lehce naivní, zvláště některé reakce na určitou událost byly spíše nereálné než reálné. Ale v závěru mi to ani nijak nevadilo, nebot jsem si potřebovala přečíst nějakou oddechovou knížku, u které bych nemusela přemýšlet. Tato kniha účel splnila. Krásně jsem si u ní odpočinula od absolventské práce. Doporučuji :-)

04.04.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha se velmi hezky čte. :-) Původně jsem byla na vážkách zda si tu knihu přečíst nebo ne, ale nakonec jsem si jí koupila, protože byla pro členy v KK jen za polovinu. Musím uznat, že mi hrdinka skoro vůbec nelezla na nervy ( občas jo, ale fakt minimálně) a Dean ten mi sedl úplně, ten byl pro mě bez chybičky. Doporučuji, kniha je krásně napsaná a hlavně má zajímavý děj. Za mě 5 hvězdiček

07.12.2015 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Podle mě je to krásná oddechovka, nic náročného. Člověk se u toho krásně uvolní a zrelaxuje. Kupodivu jsem měla knížku přečtenou za dva dny což je u mě úspěch. Jediné co mě vadilo, bylo to, že tam občas byly chyby místo jsme tam bylo jsem a nebo místo zavřel oči tak tam bylo zavít oči. Jinak vcelku doporučuji.

30.09.2015 3 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Páni to bylo něco... Kniha mě úplně pohltila a nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout :-) Nádherný, ale zároveň bolestný příběh Mii mě fakt dostal. Řadím mezi oblíbené :-) Těším se, až autorka napíše další knihu podobnému tématu.

31.08.2015 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nikdy jsem si nemyslela, že se k této knize dostanu. Toto dílo jsem měla k povinné maturitě ovšem velmi nerada čtu knihy, které prostě číst musím. Ty knihy jsem nakonec k maturitě ani nečetla a zvládla jsem to docela v pohodě. Jenže jednou mě to nedalo a tak jsem koukla na film Romeo a Julie (2013), který mě tak uchvátil, že jsem si knížku Romea a Julie musela koupit. Upřímně toho nelituji, protože kniha je napsaná velmi hezky a četlo se to božsky. Trošku mi to přišlo místy až moc zrychlené, kdyby to bylo více propracované byl by to ještě krásnější příběh, ale musím brát v úvahu dobu, kdy toto dílo bylo napsáno. Hodnotím 5 hvězdiček :-)

14.05.2014 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka je krásně napsaná :-) Jsem ráda, že jí mám v knihovně a doufám, že si jí opět brzy přečtu :-)

27.02.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Musím říct, že už nějakou dobu jsem po této knize pokukovala v knihkupectví a nakonec jsem neodolala a musela jsem jí mít v knihovně. Neprohloupila jsem. Knihu jsem si okamžitě zamilovala. Autor si dal hodně záležet na romantice, což se mi líbilo. Musím doporučit dál, hlavně pro ty co mají rádi romantiku, možná budete trochu zklamáni, že sex nebude tak často jako u Padesát odstínu šedi. Nebo spíš skoro vůbec. Víc radši prozrazovat nebudu. Dávám 5 hvězdiček.

11.11.2013 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

V tomhle díle bych nejraději Jacindu pořádně profackovala. Chovala se jako nějaká fiflena. Jinak v tomhle díle je víc akce za což jsem ráda. Ale i tak mi tenhle díl přišel o trošku slabší než jednička.

16.08.2013 4 z 5