katynais katynais komentáře u knih

Prach, který se snáší ze snů Prach, který se snáší ze snů Louis De Bernières

Nuda, malá část knihy, byla fine, ale jinak mě nevtáhla, nenadchla..

18.01.2024 3 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Od začátku mi nesedl styl psaní, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická a celkově slabší čtení.

20.08.2023 2 z 5

Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti Magdalena Vožická

Zajímavé, zase jsem si rozšířila obzory, ale nastat konec světa, byla bych v čoudu. Pasáže s Jindřichem mě bavili nejvíce. Bez nich by mě tonasi moc nebavilo

09.05.2023 3 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Byl to boj.. Prvníma stránkama jsem se prokousávala 2rokyta politika mi prostě nic neříká. Pak se to neslo v normálním duchu vyprávění příběhu jedné rodiny, ke konci zase chvíli Diana Gabaldon vystrcila drápky a nedovolila mi se od knihy odtrhnout a závěr zase nic moc... Každopádně mám připravený další díl, ze kterého mám velké obavy..

23.04.2021 2 z 5

Světlo z Pauliny Světlo z Pauliny Jan Štifter

Jan Štifler opět nezklamal..jeho knihy jsou tak jiné, a proto je moc ráda čtu

02.01.2021 3 z 5

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Detektivky nepatri k mym oblibenym kniham, ale tahle mě bavila.

06.09.2020 3 z 5

Nejčistší z lásek Nejčistší z lásek S.C. Worrall

Bohuzel nudaaa. Autor je novinar a bylo to ve stylu psani hodne znat. Asi nejhorsi knizka, kterou jsem v posledni dobe cetla

25.07.2020 2 z 5

Umění prostého života Umění prostého života Shunmyo Masuno

Krásný obal, ale jinak mě moc neuchvátil a. Pár mouder, se mi líbilo a zápisu si je, ale jinak nic nového mi nedala.

05.04.2020 2 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Mám rozporuplné pocity.. Něco se mi líbilo a nebo ne. Celkově mi ale na tom nebo nedělo..

31.03.2020 3 z 5

Dcery nové doby Dcery nové doby Carmen Korn

Krásně se prolínající osudy lidí, sledování jejich životů a osudu.. jen trochu moc postav, chvílemi jsem tapala

17.01.2020 4 z 5

Na semaforu zelená Na semaforu zelená Stanislav Rudolf

Letni oddychové čtení

11.07.2019 3 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

četla jsem už předešlou knížku a obě si byli dějovou linkou hodně podobné, ale přesto mě to bavilo a vždy jsem se těšila na chvilku, kdy budu moct číst dál:)

28.02.2019 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Zavatek me moc nebavil, ale pak me to zase vtahlo a rozbrecelo

04.10.2018 3 z 5

Jiskra se nebojí života Jiskra se nebojí života Dáňa Homolková

Proč už se nepíšou takto krásné knížky, plné přátelství, lásky, nevinnosti? Byl to takový relax, návrat do mládí. Když jsem vyčerpaná vždy sáhnu do knihovny po takové knížce

19.02.2018

5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla 5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla Jamie Oliver

Další povedena kuchařka. Spousta jednoduchych a rychlych receptu, u kterych slintam jen co je ctu.

10.01.2018 4 z 5

V každém okně Julie V každém okně Julie Stanislav Rudolf

Hezký potenciál, škoda že nebyla tlustší a dal se nerozvijely jednotlivé životní příběhy.

26.10.2017 3 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Moc hezké příběhy, krásné jsem si u nich odpocinula

30.07.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Všichni říkali,jaký je to geniální spisovatel, úžasné knihy, tak jsem čekala bombu,pecku něco mimořádného,ale to se nekonalo.Pro me normální detektivka

07.07.2017 2 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Naproste zklamani, cast o Jamiem jeste docela dobre, ale co ta druha cast, ktera je vlastne zacatek cizinky? Jelikoz sem cizinku davno cetla, tak to pro me bylo o nicem. Knizky od Diany Gabaldon jsou uzasne, ale tohle mi prijde, jako by nevedela o cem psat, pro me ztrata casu

05.05.2017 2 z 5

Jak vychovat děti a nepřijít o rozum Jak vychovat děti a nepřijít o rozum Kevin Leman

Našla jsem tam pár užitečných rad, ktere se snazim pouzivat a pár rad se kteryma nesouhlasim

13.04.2017 3 z 5