Katt15 Katt15 komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Styl, jakým je kniha psaná se mi velmi líbil. Příběh se mi líbil od první stránky a i když závěr byl takový na můj vkus odfláknutý, tak mě i tak překvapil. Hezké

18.01.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

hodně jsem se ztrácela,ale když to všechno začalo dávat smysl, byla jsem velice překvapená. Kniha se mi četla moc hezky a rychle. doporučuji k přečtení

19.02.2020 4 z 5

Jakou barvu má pondělí Jakou barvu má pondělí Carrie Cariello

jelikož je toto téma pro mě, protože mám sama syna s autismem, tak je mi tato kniha velmi ale velmi blízka. pro mě úžasné!

05.02.2020 5 z 5

díky za tuhle trilogii, díky ní vím, že mě může nadchnout i jiný žánr než romantika. užasné, propracované, nápadité!

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

úžasné, ačkoliv jsem spíše na romány, tato trilogie mě jednoduše nadchla

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

moje nejoblíbenější! pořád se k ní vracím, stále a stále, už od dětství. Nyní jsem ji potřebovala podstrčit dceři jako povinnou četbu, četli jsme ji spolu a já ji koupila její vlastní. Doufám, že si ji bude chránit, jako já tu svou a jednou pochopí sílu myšlenky.

18.01.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

noooo, ani nevím, jak bych měla knihu popsat. Začátek mě nadchl, přes první půlku jsem se dostala,ani jsem nevěděla jak. Proste absolutně zajímavý příběh. Ale po polovině knihy jsem se začala silně nudit. Když jsem se dopracovala k závěru, tak jsem byla zklamaná. čekala jsem víc napětí, nějaký šok, místo toho jsem znuděně zacvakla knihu a vím, že po druhé bych ji nečetla.

01.03.2020 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

druhá kniha od autorky mě opět nezklamala. krásně se četlo, byla jsem napjatá a závěr tedy úžasný a ten jsem si užila ze všeho nejvíc. super

29.02.2020 5 z 5

za mě super! s Dominikem jsme si jako děti posílali dopisy. už tenkrát v něm to psané slovo prostě bylo. Samozřejmě, že jsou věci, které jsou přitažené za vlasy,ale co si budeme povídat, měl to být jistě záměr. Protože mám Dominikovo dopisy ještě pořád schované, jeho knihu jsem prostě potřebovala. dávám 5 hvězd, ani ne tak za dílo jako takové,ale za nápady a pojetí, protože věřím, že i když my ženy dokážeme kriticky říct, že tak to přece nefunguje, tak když jsem četla pasáže manželovi, tak ten se smál od ucha k uchu.

19.02.2020 5 z 5

Když to není láska Když to není láska Kay Langdale

no tak tohle neneeee. Knihu jsem dočetla, ve své podstatě spíš z morálního hlediska vůči sobě, protože jsem prostě ještě knihu neodložila, aniž bych čtení dotáhla do konce. Ale nudila jsem se a modlila,aby už byl konec.

05.02.2020 1 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Opět úžasné

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Moje nejoblíbenější

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Kniha se mi velmi libila. Povahy hlavnich hrdinu super a moc se mi zamlouvalo, ze laska nebyla preslazena,ale vzajemne skadleni pres okno, vyvjejici se přátelství mi bylo velmi sympaticke. Jedine co mi tam nesedělo,byl unos v zaveru. Cekala jsem nejake napeti s princem. Např souboj. Jinak uzasny!

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Nádherné a romantické. Mám moc ráda knihy od této autorky. Jediné co jsem si představovala trochu obsáhlejší byl závěr

21.01.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Nádherná knížka, líbila se mi vic než první díl. Úplně mě to nevadilo políbit manžela:D

19.01.2020 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Vzhledem k tomu, že toto je přesně typ četby, který mám ráda, byla jsem nadšená. třetí díl se mi líbil nejvíce.

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

druhý díl pro mě stejně krásný jako první! určitě knihy zůstanou v mé knihovně

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.

18.01.2020 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

18.01.2020 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

knížku jsem přečetla jedním dechem. líbí se mi povaha hlavní hrdinky a příběh mi byl velmi blízký. zavírala jsem ji s velmi dobrým pocitem.