katslana katslana komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Elle mě nikdy nezklame. Já ten její způsob psaní miluju. Hokejové prostředí zbožňuju. Jsem už "stará" čtenářka :-D ale od knih Elle mě nikdo nikdy neodtrhne. Doporučuji :-)

10.11.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Bylo to silné téma ale citlivě zpracované. Knížka se četla velmi dobře, jedním dechem. Doporučuji.

21.09.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tak tohle bylo....dokonalý♡♡♡ Nečekejte žádný teror nebo thriller avšak city,pocity jsou popsány tak opravdově,realisticky až surově,že Vás kniha pohltí a nepustí. Já nemohla přestat. Smála jsem se i brečela a to se považuju za emočně plochou :-D Pro mě nejlepší kniha, kterou jsem četla.

27.06.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Elle tohle umí. U mě kniha za 5 je ta u které se směju. Né dámské chichi ale pěkně nahlas od plic. A to tahle knížka splňuje. Stejně jako návrh :-) Nejlepší scénka byla ve vaně :-D :-D Doporučuji všem :-)

16.05.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bezvadný. Knížku jsem hltala.Kdybych si ji nedávkovala tak jí schroupnu za 2 odpoledne. Bavil mě příběh(miluju hokej) i postavy. Garet mě dostal ačkoliv takové tipy nemusím :-D Hanna je borka ve všech ohledech. Takže jednoduše: Doporučuji všema 20ti.

24.04.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Skvělý nápad na téma. Bavilo mě to. Mělo to spád. Hlavní hrdinové uvěřitelní a ten konec? Naprosto luxusní :-) Doporučuji všem ????????

05.11.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Hezké počtení. Potřebovala jsem ulehčit své hlavě a tohle bylo to pravé ořechové :-) Prima zpracování knihy.Problémy odpovídající věku hrdinů. Každá z nás má svého Oaka, s kterým by se ráda setkala...

21.09.2019 4 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Leylah asi jede na stejné vlně jako já. Dokáže se propsat k mým pocitům a srdci a vyždímat ze mě emoce až bulím a mám knedlík v krku. Příběh to byl krásný. Plný bolesti ale zároveň i toho krásného. Jack-kdo by takového chlapa nechtěl? A Rodel-z nenápadné myšky se stala sebevědomá žena. Pomalu ale jistě se z této autorky stává má nejoblíbenější.

03.02.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

O chloupek lepší než předchozí díl. Matt je cukrouš ♡♡♡ kdo by ho nechtěl, že jo :-) Nudit se určitě nebudete :-)

20.01.2019 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Blakeiiiiiii!!! je borec. Přiznám se...zdálo se mi o něm :-D Jess mě moc neuchvátila :-D ale kniha jako celek byla fajn :-) Takže doporučuji jako bezva čtení na odpolední opalovačku.

30.04.2018 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Byla to moje prvotina v tomto žánru. Do knihy jsem se hned začetla. Vtipně napsané. Byly situace,kdy jsem měla opravdu výbuch smíchu :-) Doporučuji vřele na odlehčení dokonalé.

19.02.2018 5 z 5

King King T. M. Frazier

Nutně potřebuju druhý díl ♡♡♡ Kniha byla skvělá,četla se jedním dechem. Byla poutavá,měla nápad a náboj. Grázl King je prostě boží a Preppyho bych si adoptovala domů ♡♡♡

20.11.2019 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Námět krásný,milý. Člověk u této knihy pochopí,že slova nejsou to nejdůležitější a potvrzuje se přísloví: Oko do duše okno :-) Opravdu paráda :-)

25.03.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

První třetina se mi nečetla snadno. Trvalo mi než jsem si zvykla na názvosloví ale autorka má krásný způsob vyjadřování a tvorby. Zbylé dvě třetiny mě uchvátily a pohltily. Nemohla jsem přestat číst. Hltala jsem každé písmenko a otáčela stránku za stránkou. Knížka vás navnadí na pokračování a už se těším na další díl :-)

07.02.2019 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Milá kniha. Příjemný pár ani jeden mi nelezl na nervy :-D Cat byla baba od rány a Leo byl borec :-) Proběhlo i pár úsměvů. Bože a ta fretka. Chci ho domů :-)

15.08.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příjemná jednohubka.Klára se mi moc líbíla a Matouš? Miluju chlapy s humorem ♡♡♡ :-D

02.06.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Bezvadný. Knížka měla nápad a zápletku,kterou jsem nečekala. Téma farmaření mě hodně baví a zajímá. Konečně to nebylo jen o "bum bum" :-D Doporučuji :-)

23.02.2018 5 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Tak a hotovo. Bylo to BEZVADNÝYÝYYY♡♡ Leylah opět nezklamala. Vyždímala ze mě všechny emoce. Smutek, radost, vztek a i zamyšlení nad životek ♡♡ Doporučuji 9/10.

20.07.2019 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Knížka se četla úplně sama. Měla nápad i spád. Bea byla skvělá. Trochu "jiná" stejně jako já proto jsem se s ní naprosto stotožnila :-) Lisa je v tomhle přebornice :-)

23.09.2018 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Víte, je mi 25 a asi jak jsem stará tak jsem blbá a přecitlivělá :-D U prvního dílu jsem si říkala,že to není nic pro mě. Druhý díl už byl dobrý a ten 3. ? Tam už to jelo jedno po druhém. Překážka za překážkou. Upřímně konec mě mírně překvapil ;-) Triologii doporučuji i starším ročníkům :-)

10.09.2018 5 z 5