Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Po přečtení některých recenzí tady jsem měla fakt obavy, ale víte co, dostala jsem fakt hezký příběh o dvou osamělých lidech, kteří se potkali a zamilovali.
Jasné je, že pokud má kniha cca 160 stránek (moje čtečka ukazuje 130) nemůžete čekat, že se budou 100 stránek seznamovat :-)
A protože jsem měla chuť na něco rychlého bez zbytečných úvodů, tak tohle bylo přesně ono.
Kdo má rád rychlou akci a žádné okecávání tak tohle je akorát pro něj :-)
Určitě se vrhnu i na další knihy z téhle série.

12.02.2024 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Tento příběh se mi nelíbil tolik jako předchozí dva, ale i tak to celé patří k mým oblíbeným. Fakt si moc užívá to špičkování a škádlení mezi všemi. Docela hodně mi v tomto díle chybělo víc Killiana. Vzhledem k tomu, že jsou kluci nejlepší přátelé tak jsem myslela, že ho tam bude o dost víc.
John i Stella se hledali až se našli. Ta prvotní scéna se zmrzlinou byla prostě TOP.
Už se těším na poslední zatím vydaný díl o mém nejoblíbenějším pár B + R.

25.01.2024 4 z 5

Asi to nezvládnu ohodnotit hvězdičkami, protože se to prostě nehodí. Kniha je opravdová a člověk si u ní říká - pane bože je tohle vůbec možné. Několikrát jsem si říkala, že je neuvěřitelné, že se dožil tolika let a že tu byl s námi tak dlouho.
Milovala jsem Přátelé a Matthew patřil mezi mé oblíbence. Jeho hlášky, smích a roztomilý kukuč. Je neskutečné co skrýval celou dobu pod povrchem.
Tohle je opravdu odstrašující případ.
Nad systémem léčby závislých lidí by se měl někdo v té Americe zamyslet.
Ke konci knihy, jsem uronila i slzičku, protože jsem prostě věděla, že to neskončilo dobře a že se ten náš Chandler nedožil ani té 60.

08.12.2023

Královsky tvá Královsky tvá Emma Chase

Krásný začátek příběhu. Jen mě mrzí, že tohle nebyl první díl. Asi bych to hodně uvítala. Však to byl vlastně začátek příběhu všech ostatních. A vědět to, jak se formoval charakter královny Lenory by bylo mnohem lepší, než teď, když už jsem si ji ve třech předchozích dílech zaškatulkovala jako chladnou a bez citnou. Bylo mi jasné celou dobu, že taková není, ale stejně jsem to tak cítila.
A tady se dozvídáme jaký byl její život, její vztah k otci, k matce. Jak našla svou životní lásku Edwarda. Jak těžké bylo se vypořádat se všemi starými, zapšklými snobi. No prostě jak těžký život mají královny.

Nespavost je znakem geniality. A šílenství.
Tu druhou část obvykle ignoruju.

Vím, jak žít na místě, kde můj bratr není. Jenže nevím, jak žít na světě, kde můj bratr není.
Zatímco sedím a sleduju, jak z něj pomalu uniká život, mám pocit, že s ním odchází i moje duše. Zůstane jen pusto a prázdno. Vyschlá, popraskaná země bez životadárné vody. Jako polární kruh bez slunce.

Moje a tvoje, navždy a napořád.
Moje žena, láska, moje královna - Můj život.

Ruku v ruce, srdce na srdce, bok po boku, Lenora a Edward.
A až budou naše těla jen prachem v zemi a naše duše se společně vydají do dalšího života, legenda našeho příběhu a ozvěny naší lásky budou žít věčně.

29.06.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Moc krásný příběh, jak nezbedný, ale přesto smutný budoucí král ke štěstí přišel s tichou a plachou knihovnicí.
Moc se mi líbilo, že si na sebe na konci museli oba počkat a projít "proměnou" i když si myslím, že tomu mohlo být věnováno v knize víc, než jedna kapitola.
Kniha byla úžasná, nemohla jsem se odtrhnout a četla a četla. Nešlo přestat, přestože jsem věděla, že to dobře dopadne.
Chtěla bych tam více Olivie a Nicholase, ale to já tak mám vždycky, když čtu sérii.
Tentokrát jsem zvládla i ten překlad a bylo to lepší.
Epilog typický Henry :-) a Královsky po letech prostě karma.
***
Otočím se na bok, abych na ni viděl. Na co teď myslíš?
Že na dítě je podle mého cyklu nevhodná chvíle. Ale jednou jsem četla, že pro lidi, kteří používají metodu plodných dnů, existuje slovo.
Jaký slovo?
Rodiče. Sarah se zazubí.

25.06.2023 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Tahle autorka mě prostě nemůže nikdy zklamat. Jen je škoda, že od ní vychází tak málo knih.
Nádherný romantický příběh o princi co v kavárně štěstí našel. Olivia je od začátku sympatické děvče do nepohody. A princ Nicholas je prostě typické princátko, následník trůnu co má pocit, že za peníze se dá koupit všechno. Takže prostě klasika, která ale baví svým humorem.
Vedlejší postavy v příběhu hrají velkou roli a je to jejich příprava na další pokračování, takže je paráda, že to zase čtu v době, kdy už jsou všechny díly venku :-)
A teď negativa - TEN PŘEKLAD JE PROSTĚ DĚSNÝ, některá slova jsou hnus a hrozně mi tam vadí. Síla příběhu a lásky překonala mou chuť ubrat za to jednu hvězdičku.
Vzhledem k tomu, že jsem koukala, že i další díly překládala ta samá osoba tak to budu asi opakovat u každého dalšího kousku.
No ale nedá se nic dělat - jdu na to :-)

24.06.2023 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Já byla nějak málo nadšená, škoda. Kniha dobrá, ale nějak jsem asi mimo, protože já ten žár prostě necítila. I když představa takového klubu mě přitahuje :-)
Už se těším na drsňáka Archera a Elise doufám, že tenhle příběh pro mě bude žhavější.

10.10.2022 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc i když tam bylo paradoxně nejmíň sexu :-).
Asi už stárnu :-)
Jediné moje výhrady nesouvisí s knihou jako takovou, ale s překladem a chybami, které se objevují ve všech dílech. To mě fakt neskutečně vytáčí. Ve druhém díle toho moc nebylo, ale v tomhle třetím to zase bylo něco, hlavně ke konci knihy. A to jsem typ čtenářky, která vidí jen takové ty do očí bijící věci. Nijak zvlášť se na to nesoustředím.

20.07.2022 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Kniha mě moc nezaujala. Chyběla mi jiskra mezi Carys a Deaconem i když se autorka snažila. Obálka nic moc, název taky moc nechápu.
Dítě s Downovým syndromem je "skvělý" nápad. A Sunny je opravdové sluníčko.
Jinak byl děj pro mě hodně předvídatelný a v době, kdy řekl Deacon, že nechce děti, tak mi byl jasný i důvod.

11.07.2023 2 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Další kniha co jsem nedočetla. Tohle se fakt nedalo i když jsem se hodně snažila. Jednu hvězdičku dávám za obálku, která se mi líbí.
Jinak je to děsné. Překlad se podle mého vůbec nepovedl, hodně vět jsem musela číst vícekrát a stejně jsem nepochopila co tím překladatelka (no možná autorka) chtěla vyjádřit.

13.03.2023 1 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Z mé čtecí krize mě to nevytáhlo, ale příběh je to milý a nenáročný. Hodně předvídatelný a bez velké zápletky. Prostě jen spousta manželského sexu :-) :-)

04.03.2023 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Tak nevím, nějak jsem se neprokousala začátkem. Asi mám nějakou čtecí krizi. Snad to brzy přejde a vrátím se k tomu. I když pochybuji.
NEDOČETLA JSEM TO.

25.04.2024

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Velké zklamání, ani jsem to nedočetla.

08.01.2024 1 z 5